Kad izsmaržojušas izlaiduma meijas

Jau izsmaržojušas izlaiduma meijas, un šāgada kuplais absolventu pulks no Apes arodvidusskolas nostājies uz patstāvīgāka ceļa un mēģinās atrast savu vietu dzīvē. Neliels pārdomu laiks arī skolotājiem, audzinātājiem.

Jau izsmaržojušas izlaiduma meijas, un šāgada kuplais absolventu pulks no Apes arodvidusskolas nostājies uz patstāvīgāka ceļa un mēģinās atrast savu vietu dzīvē. Neliels pārdomu laiks arī skolotājiem, audzinātājiem.
Ne jau viss ir izdevies tā, kā mēs vēlamies un būtu gribējuši, jo, piemēram, 4.z kursu no vairāk nekā 32 jauniešiem, kas iestājās 1.kursā, šogad beidza 16. Var droši apgalvot, ka tie savu vietu dzīvē atradīs. Desmit puiši, kuri skolā apguva valsts aizsardzības mācību, šopavasar sekmīgi nokārtoja eksāmenus Rīgā - speciālo uzdevumu vienības bāzē Buļļos - un saņēma sertifikātu. Domājams, ka daļa no viņiem nākotni saistīs ar militāro jomu. Man kā skolotājam atmiņā paliks viņu labie rezultāti un godalgotās vietas dažādās militārajās sacensībās un salidojumos valstī četru gadu laikā.
Prieks arī par tiem, kas sportoja, pilnveidoja savu prasmi un aizstāvēja skolas godu. Skolā ir labas iespējas uzlabot savu fizisko formu. Pagājušā mācību gada laikā skolas sporta angārā tika ieklāta koka grīda un uzlabota apsildes sistēma. Regulāri ir pieejama trenažieru zāle un var trenēties spēlēt volejbolu un basketbolu. Iepriekšējos gados skolu beiguši valsts jauniešu junioru un pieaugušo čempioni pauerliftingā (spēka trīscīņa) - Aivars Šiļins, Oļegs Šaruks, Aigars Cīrulis.
Šobrīd par vienu no rajona labākajiem sportistiem var nosaukt skolas 2003.gada absolventu - valsts bobsleja izlases dalībnieku karvenieti Intaru Dambi, kura vārdu jau pavisam drīz lasīsim Gūta vai Miņina ekipāžu sastāvā.
Šogad tradicionāli labi startēja volejbola komanda, kura nokļuva līdz finālam. Vidzemes novada sacensībās svaru stieņa spiešanā guļus skolas komanda izcīnīja 3.vietu starp 11 skolu un tehnikumu komandām. Individuāli 2.vietu ieguva Rolands Medonovs un Vairis Zaļkalns. Rajona skolu pavasara krosā uzvarēja Vladimirs Gamlijs.
Bez jau nosauktajiem kā skolas labākos sportistus varu minēt arī Zinti Ziediņu, Vasiliju Kučerjaviju, Didzi Bārduli, Uģi Blusu - Blusiņu, Raimondu Prižavoitu, Darīnu Popoviču, Raiti Skudru, Igoru Timofejevu, Ingu Podgovniju un citus.
Ceru, ka jaunajā mācību gadā skolas audzēkņu saimi papildinās arī jauni sportisti.

Citu datumu laikraksti