Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kāds būs 2017.gads?

Auns ◆ Gada pirmā puse būs veiksmīga tiem, kuriem nepieciešams sastapt jaunus sadarbības partnerus, nostiprināt esošās savienības. Patīkami un daudzsološi pavērsieni gaidāmi arī romantiskajās attiecībās. Pārbaudījumi un izaicinājumi būs izglītības jomā, kā arī tiem, kuru profesionālā darbība saistīta ar izglītību un tūrismu. Gadam griežoties uz otru pusi, tiks saskatītas iespējas sava biznesa pilnveidē un darbības jomas paplašināšanā.

Vērsis ◆ Līdz pat gada vidum tiks dotas iespējas, lai profesionālajā jomā sevi pierādītu no vislabākās puses. Iespējams gan paaugstinājums, gan atzinība, kā arī nepalaidiet garām iespējas, lai pilnveidotu sevi savā profesionālajā darbībā. Partnerattiecību nostiprināšanai un ievirzīšanai nopietnākā gultnē labvēlīgāka būs gada otrā puse. Pārbaudījumi un izaicinājumi var gadīties tiem, kuri plāno ļauties kredītsaistību jūgam.

Dvīņi ◆ Gada pirmā puse būs veiksmīga, lai savas prasmes un talantus izpaustu visspožākajās prožektoru gaismās. Atzinība un slavas mirkļi radošo profesiju pārstāvjiem – māksliniekiem, mūziķiem, aktieriem un arī skolotājiem. Gada otrajā pusē pozitīvas pārmaiņas darbavietā ļaus ieraudzīt jaunas, plašākas iespējas. Esošajās partnerattiecībās gaidāma stabilitāte, taču jaunu attiecību uzsākšanā būs jāiziet pārbaudījumu ceļš.

Vēzis ◆ Panākumi, veiksme un izdošanās gaidāma mājas un dzīvesvietas pilnveides darbos. Patīkami un priecīgi notikumi būs sagaidāmi ģimenē. Gada otrā puse ļaus pilnveidot savus talantus un noplūkt laurus uz vēl neieņemtām skatuvēm. Darbavietā, stabili turoties esošajās pozīcijās, tiks dota iespēja vēl pamatīgāk izkopt savu meistarību un profesionalitāti. Darījumu attiecībās tiks izvērtēts katrs izdevīgāks sadarbības partneris.

Lauva ◆ Jaunas informācijas apgūšanā, savu zināšanu klāsta papildināšanā veiksme ar panākumiem ies roku rokā. Gada otrā puse būs labvēlīga savas dzīvesvietas paplašināšanai, pilnveidei un arī ģimenes izveidošanai. Darbavietā panākumus gūsiet, sadarbojoties ar ārvalstīm, tāpēc jaunas svešvalodu zināšanas šogad būs ļoti noderīgas. Romantiskajās attiecībās stabilitāte savās sajūtās un simpātijās neļaus izkustēties no vietas ne pa labi, ne pa kreisi.

Jaunava ◆ Lielāki finansiāli ieguvumi radīs arī apjomīgākus izdevumus. Tiks saskatītas papildu peļņas gūšanas iespējas. Gada otrajā pusē veiksme uzsmaidīs tiem, kuri nolēmuši apgūt jaunas prasmes, pilnveidot savas esošās zināšanas un izveidot jaunus, daudzsološus un noderīgus kontaktus. Nopietnāk un pamatīgāk pievērsīsieties nekustamo īpašumu sakārtošanas jautājumiem, kā arī lielāka atbildība un pienākumu apziņa būs jūtama attiecībā uz tuviniekiem.

Svari ◆ Pirmais pusgads dos zaļo gaismu, lai piepildītu savus sapņus un ieceres personiskajā plānā. Veiksmīgi tiks likti lietā talanti un radošais potenciāls, lai gada otrajā pusē saņemtu augļus nu jau finansiālā izteiksmē. Palielināsies ienākumu apjoms, taču nebūs viegli ietaupīt, jo gribēsies palutināt sevi, kas šajā gadā pat ir ieteicams. Pacietības un izturības mērs tiks pārbaudīts tiem, kuri nolēmuši mācīties.
Skorpions ◆ Ticība brīnumiem un paļaušanās uz to, ka viss notiek tā, kā vispiemērotāk ir jums, ļaus notikumiem ritēt savu gaitu. Ceļotāji gūs jaunu, pozitīvām sajūtām piepildītu pieredzi. Gadam griežoties uz otru pusi, vairāk aktivitāšu un iniciatīvas no jūsu puses būs lielisks veids, kā panākt vēlamo rezultātu. Uzkrājumi radīs drošības un stabilitātes izjūtu. Finansiālo resursu gūšanai jūsu lielākais trumpis būs profesionalitāte un kvalitāte.

Strēlnieks ◆ Lielā atbildības un pienākumu apziņa, kā arī paļaušanās vienīgi uz sevi ļaus sasniegt nebijušas virsotnes profesionālajā jomā. Ienākumu apjoms būs atkarīgs no savas iniciatīvas un prasmes apiet šķēršļus. Attiecībās ar līdzcilvēkiem pieņemiet labumus un dāvanas, kas tiek dotas, nejūtoties parādā. Gada otrā puse būs veiksmīga tālākam, redzesloku paplašinošam un piedzīvojumus sološam ceļojumam.

Mežāzis ◆ Panākumi karjerā ļaus apjaust savu vērtību un neatkārtojamo unikalitāti. Atzinība un gandarījums par paveikto mudinās vēl vairāk censties un pilnveidoties. Pārbaudījumi un izaicinājumi var nākt caur veselību un pašsajūtu. Otrais pusgads būs veiksmīgs, iesaistoties projektos un domubiedru organizācijās. Tiks dotas iespējas, lai realizētu savas idejas un piepildītu kādu senlolotu sapni. Atveriet plaukstas, lai saņemtu to, kas jums pienākas!

Ūdensvīrs ◆ Gada pirmā puse būs veiksmīga ceļojumiem un komandējumiem. Arī studentiem veiksme un panākumi būs klātesoši katrā radošajā procesā. Sadarbība ar ārvalstīm un jaunas pieredzes gūšana būs noderīga jūsu profesionālajā jomā, ko acīm redzami varēs izjust gada otrajā pusē. Tiks dotas iespējas gan paplašināt savu darbības jomu, gan iemantot jaunu, vērtīgāku statusu. Vairāk uzmanības un atbildības nāksies veltīt saviem mīļajiem un tuvajiem.

Zivis ◆ Sadarbojoties ar nozīmīgiem un ietekmīgiem darījumu partneriem, spēsiet piepildīt savas ieceres profesionālajā jomā. Veiksmīgs gads, lai sasniegtu izvirzītos mērķus un nostabilizētu savas pozīcijas karjerā. Jaunas iespējas un nebijusi pieredze ļaus izmēģināt savas prasmes, piedaloties aizraujošā projektā. Gada otrā puse būs veiksmīga zināšanu klāsta un redzesloka paplašināšanai caur izglītošanos un tālākiem braucieniem.

Citu datumu laikraksti

 • Aicina izjust Ziemassvētkus

  Aicina izjust Ziemassvētkus

  Alūksnes Kultūras centrs Ziemassvētkos aicina uz brīnišķīgu koncertu “Kā man tevi sasildīt”, kas notiks 25.decembrī pulksten 17.00. Kopā ar...

 • Piparkūkas ar latviešu cimdu rakstiem 2

  Piparkūkas ar latviešu cimdu rakstiem

  (Turpinās no 1.lappuses)SIA “Valrito” pārstāve Baiba Gusta stāsta, ka piparkūku mīklas ir dažādas un galvenokārt atšķiras ar to, no kā veidojas...

 • Piparkūku receptes - dažādas, bet ne sarežģītas

  Piparkūku cepšana ne vienās vien mājās kļuvusi par veidu, kā pasteidzināt Ziemassvētku tuvošanos un radīt svētku noskaņu, tāpēc laiks atsvaidzināt...