Kāju masāža uzlabo veselību ikvienam

Denīzas Vičelo Braunas grāmata “Kāju masāža” ir veidota kā rokasgrāmata visiem, kuri vēlas apgūt pēdas punktu un refleksogēno zonu masāžu.

Denīzas Vičelo Braunas grāmata "Kāju masāža" ir veidota kā rokasgrāmata visiem, kuri vēlas apgūt pēdas punktu un refleksogēno zonu masāžu.
Kopš seniem laikiem šī masāža kā dziedniecības metode ir plaši pazīstama Austrumu zemēs. Grāmatu veido uzskatāmi attēli un vienkāršā valodā rakstīti paskaidrojumi. Tādēļ pat tie cilvēki, kas neko nezina par šo dziedināšanas veidu, var apgūt pēdu masāžas paņēmienus un tādējādi iemācīties ar šīs metodes palīdzību novērst visdažādākos veselības traucējumus.
Autore pakāpeniski un saprotami iepazīstina ar pēdu masāžas pamatjēdzieniem, sagatavošanos masāžai, izskaidro, kas ir iesildošā masāža. Ar fotoattēlu palīdzību grāmata parāda, kā soli pa solim veicams pēdu masāžas seanss. Atsevišķā nodaļā aplūkota ikviena orgāna sistēma, sniegts īss tās apraksts, kā arī norādīta atbilstošo zonu un punktu atrašanās vieta katrā pēdā. Šeit arī norādīts, kāda ir pēdu masāžas iedarbība un kā šī masāža veicama.
Pēdas punktu masāža ir viegli izpildāma un apbrīnojami iedarbīga. Ja masāžu veic pareizi, tā ir pilnīgi droša un uzlabo veselību ikvienam.

Citu datumu laikraksti

  • Kļūdu labojums

    Laikraksta “Alūksnes Ziņas” 25.septembra numura īsziņā “Uzņēmumam nedzēš nodokļu parādu” ir neprecizitāte.Laikraksta "Alūksnes Ziņas" 25.septembra...

  • Iespējams, slēpj nelaimes gadījumus darbā

    Mālupes pagastā SIA “Sildgunda” kūdras ražošanas punktā traktorists, regulējot kustībā esošu transportiera lenti, guva smagu traumu.Mālupes pagastā...

  • Pirmo reizi iegūst “zaļo” sertifikātu

    Pededzes pagasta zemnieku saimniecība “Slobodka” nesen saņēma bioloģiskās saimniekošanas sertifikātu. Saimnieki Ņina un Guntis Koki cer, ka tas...