Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Karavīri alūksniešiem dāvina sniega pilsētu

Vakar pie Alūksnes Jaunās pils Alūksnes Mobilo strēlnieku bataljona karavīri ceturto gadu pilsētas iedzīvotājiem sarūpēja dāvanu – sniega figūru pilsētu. Šogad sniega skulptūras veidoja divu rotu karavīri – apmēram 200 cilvēki.

Vakar pie Alūksnes Jaunās pils Alūksnes Mobilo strēlnieku bataljona karavīri ceturto gadu pilsētas iedzīvotājiem sarūpēja dāvanu – sniega figūru pilsētu. Šogad sniega skulptūras veidoja divu rotu karavīri – apmēram 200 cilvēki.
Pie pils apskatāmi sniega cietokšņi, mājiņas, karaļu un dzīvnieku tēli. Alūksnes Mobilo strēlnieku bataljona komandieris, pulkvežleitnants Aivars Vizulis atzīst, ka viņam karavīru veidotie darbi patīk. Viņš ir gandarīts par alūksniešu izteiktajām pozitīvajām atsauksmēm.
"Karavīri bataljona videoarhīvā ir redzējuši iepriekšējos gados veidotās sniega pilis un lasījuši publikācijas vietējos laikrakstos. Skices saviem darbiem viņi iepriekš nezīmēja, jo sniega skulptūru celtniecību bijām plānojuši februārī. Bet laika apstākļi pašlaik ir tādi, ka to varēja izdarīt ātrāk. Lēmums par skulptūru celšanu tika pieņemts tikai vakar no rīta, tomēr puiši pa vienu dienu veiksmīgi izveidoja izcilus darbus," stāsta A. Vizulis.
Šogad karavīru no sniega izveidotos darbus nevērtēs speciāla žūrijas komisija, kā tas bija agrāk. Katras rotas komandierim un karavīriem ir tiesības noteikt 10 labāko darbu autorus, kam tiks piešķirts trīs diennakšu atvaļinājums.

Citu datumu laikraksti

  • Mīlestība dažādos laikos

    Vēsturi allaž ir veidojuši aktīvi un darbīgi cilvēki, un tiem blakus ir atradies partneris, kam bieži vien ir liela nozīme lēmumu pieņemšanā.Vēsturi...

  • Darbarīki sniega tīrīšanai

    Sinoptiķi solīja, ka šajā nedēļā sniegs nokusīs visā Latvijā. Tomēr Alūksnes un Gulbenes rajonā par tā trūkumu nevar sūdzēties, turklāt vakar atkal...

  • Šovā cīnīsies par balvu

    Pirmdien, 27. janvārī, LNT kanālā pulksten 22. 00 sāksies “Mūzikas video 2003” atklāšanas šovs, kurā piedalās desmit grupas, kas sacentīsies par...