Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Karavīri gatavojas pašdarbības skatei

Alūksnes Mobilo strēlnieku bataljonā rotu karavīri biežāk nekā citkārt dodas uz bibliotēku, lai atrastu materiālus, ko var izmantot pašdarbības skates priekšnesumiem.

Alūksnes Mobilo strēlnieku bataljonā rotu karavīri biežāk nekā citkārt dodas uz bibliotēku, lai atrastu materiālus, ko var izmantot pašdarbības skates priekšnesumiem.
"Tuvojas Lāčplēša diena un Latvijas Republikas proklamēšanas gadadiena, tāpēc šoreiz skatei ir arī nopietna tēma "Es jūtu sevī senču garu un lielus darbus darīt varu!". Vaļu fantāzijai dod otrs temats "Rudenī, kad lapas birst". Pagaidām nav skaidrības, kāda bijusi puišu izvēle. Tomēr, šķiet, ka vienlīdz liela piekrišana bijusi abiem tematiem," informē Alūksnes Mobilo strēlnieku bataljona darbiniece Inese Janēviča.
Pirmās vietas ieguvēji saņems piecu dienu, otrās vietas ieguvēji - trīs dienu atvaļinājumā uz mājām. Protams, būs arī ceļojošā un saldas balvas.

Citu datumu laikraksti

  • Vēsā rudens vakarā baudīsim karstu saldēdienu!

    Kamēr vēl augļos, ogās un dārzeņos vitamīnu ir papilnam, varam tos izmēģināt un nobaudīt dažādos ēdienos. Pagājušajā sestdienā piedāvājām pagatavot...

  • Nemeklē lielu laimi, bet atrod jaunas pārmaiņas

    Baltijas Tranzītu bankas Alūksnes filiāles direktore Ilze Merga ir kurzemniece, nāk no Kuldīgas. Pirmajā tikšanās reizē ar viņu nekas neliecina par...

  • Labas uzvedības ABC

    Piemērotas frāzes, ko komunikabls estēts var izmantot, aizgājis viesos.Piemērotas frāzes, ko komunikabls estēts var izmantot, aizgājis viesos. -...