Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

“Karstā līnija” turpina pildīt paredzēto uzdevumu

Gada sākumā Zemkopības ministrijā atklāja "karstā telefona" - 7027010 - atklāto līniju, pa kuru iedzīvotāji var izteikt viedokli vai komentārus, kā arī uzdot jautājumus par zemkopības nozari un tās turpmāko attīstību.

Gada sākumā Zemkopības ministrijā atklāja "karstā telefona" - 7027010 - atklāto līniju, pa kuru iedzīvotāji var izteikt viedokli vai komentārus, kā arī uzdot jautājumus par zemkopības nozari un tās turpmāko attīstību.
Zemkopības ministrijas preses un sabiedrisko attiecību nodaļas speciālisti skaidro, ka īpaši liela interese bijusi par Latvijas lauku nākotni Eiropas Savienībā (ES), piemēram, paredzamajiem kvotu apjomiem, priekšlaicīgu pensionēšanos, nelauksaimniecisko uzņēmējdarbību un citiem jautājumiem. Tālruņa līnija aktīvi izmantota arī, lai saņemtu skaidrojumu gan par ES un valsts atbalsta maksājumiem, gan par zemes un mežu apsaimniekošanas problēmām.
"Karstā līnija" turpina tai paredzēto uzdevumu. Piezvanot uz iepriekš minēto numuru darba dienās no pulksten 9.00 līdz 19.00, iespējams dienas laikā saņemt atbildi uz Zemkopības ministrijas kompetencē esošajiem jautājumiem. Katru trešdienu no pulksten 9.00 līdz 10.00 lauksaimnieku jautājumus par zemkopību un ar to saistīto nozaru problēmām uzklausa zemkopības ministrs Mārtiņš Roze.
Ideja par "karsto telefonu" ministram radās apmeklējot lauku rajonus, kā arī pēc telefonakcijām ar konkrēta rajona iedzīvotājiem. M.Roze uzskata, ka tā ir ievērojama pieredze un palīdzība ministrijas darbā.

Citu datumu laikraksti

  • Vēsā rudens vakarā baudīsim karstu saldēdienu!

    Kamēr vēl augļos, ogās un dārzeņos vitamīnu ir papilnam, varam tos izmēģināt un nobaudīt dažādos ēdienos. Pagājušajā sestdienā piedāvājām pagatavot...

  • Nemeklē lielu laimi, bet atrod jaunas pārmaiņas

    Baltijas Tranzītu bankas Alūksnes filiāles direktore Ilze Merga ir kurzemniece, nāk no Kuldīgas. Pirmajā tikšanās reizē ar viņu nekas neliecina par...

  • Labas uzvedības ABC

    Piemērotas frāzes, ko komunikabls estēts var izmantot, aizgājis viesos.Piemērotas frāzes, ko komunikabls estēts var izmantot, aizgājis viesos. -...