Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Katra sapņo kļūt par princesi

Izlozē laime smaidīja jaunalūksnietei Sarmītei Pamils - Pamiljenai. No 53 pieteikuma anketām tieši viņas anketa bija tā, kas 42 gadus vecajai sievietei deva iespēju ļauties laikraksta “Alūksnes Ziņas”rīkotajām pārmaiņām.

Izlozē laime smaidīja jaunalūksnietei Sarmītei Pamils - Pamiljenai. No 53 pieteikuma anketām tieši viņas anketa bija tā, kas 42 gadus vecajai sievietei deva iespēju ļauties laikraksta “Alūksnes Ziņas”rīkotajām pārmaiņām.
“Laikam jau necerēju, ka būšu pirmā, kam friziere un modelētāja būtiski mainīs ārējo izskatu. Kad dēls man to paziņoja, es no pārsteiguma un prieka skaļi iekliedzos. Citi domāja, ka esmu iekritusi vannā, jo tobrīd mazgāju veļu. Iepriekšējā sestdienā nokrāsoju matus, lai gan zināju, ka gaidāma anketu izloze. Ja būtu nojautusi par gaidāmajām pārmaiņām, tad noteikti neko neuzsāktu,” atzīst Sarmīte.
Viņa strādā Bejas pamatskolā par kurinātāju. Ir māte četriem dēliem un vecmāmiņa pirmajai mazmeitai, kam rīt būs gada jubileja. Mazā Sarmīti pazinusi arī pēc pārvērtībām, dēli bijuši apmierināti ar viņas izskatu.
Frizētavas “Duets” meistare Laima Leimane uzsver, ka tikko krāsotiem matiem nav viegli atkal mainīt toni. Tomēr Sarmītei bija vajadzīgs “kaut kas gaišāks un jautrāks”, nevis baklažānu tumšums.
“Īsāks matu griezums ļauj sievietei izskatīties jaunākai. Un tas ir redzams,” secina Laima. Dekoratīvajai kosmētikai lietoti silti brūni, sarkanīgi un bēšīgi toņi, kas vienmērīgi pāriet cits citā. Tie nav spilgti, lai izceltu acis un frizūru.
“Man ir bijuši pavisam īsi apgriezti un gari mati. Bet tādi kā tagad ir pirmo reizi. Ļoti patīk! Tagad rūpēšos, lai arī turpmāk labi izskatītos. Noteikti apmeklēšu frizētavu “Duets”, kur līdz šim nebiju bijusi. Esmu apmierināta ar viņu darbu,” apgalvo sieviete. Ja Sarmīte ir nolēmusi, ka viņai kaut ko vajag, tad to arī iegūs. Tāpēc viņa ir pārliecināta, ka noteikti kaut ko iegādāsies no tērpa, kas viņai bija “Pelnrušķītes pārvērtībās”.
Lai gan pārvērtībām vajadzēja vairāk nekā četras stundas, tās nav nogurdinājušas. Sarmīte ar interesi vēroja spogulī, kā pretim raugās it kā pavisam cita seja. Viņa secina, ka sajūta ir brīnišķīga, tāpēc novēl arī citām pārvērtību pretendentēm to izbaudīt.
“Bērnībā laikam katra meitene sapņo kaut reizi kļūt princese. Man tādas izdevības nav bijis. Šoreiz redakcijas darbinieki, veikala pārdevējas un frizieres rūpējās par mani, tāpēc gribot negribot jutos īpaša,” atzīst Sarmīte.
Turpmāk viņa pati sev sagādās īpašus svētku brīžus. Pirmie noteikti būšot vārdadienā - decembra sākumā.

Citu datumu laikraksti

  • Rajonā joprojām trūkst zobārstu

    Alūksnes rajonā joprojām aktuāla problēma ir zobārstu trūkums.Alūksnes rajonā joprojām aktuāla problēma ir zobārstu trūkums. Ar “Alūksnes Ziņu”...

  • Finišē kalnu velosipēdisti

    Pie Alūksnes ezera, Tempļakalna pakājē sestdien, 18.oktobrī, uz atklātā Alūksnes rajona čempionāta noslēguma sacensībām pulcējās 66 kalnu...

  • Vai tas ko mainīs?

    Aizliegts auglis vienmēr ir saldāks. Diemžēl tas ir neapgāžams fakts. Jo vairāk tev atkārtos, ka nedrīkst TO un TO, notiek gluži pretēji - roka...