Kāzas svinēs auglīgākajā mēnesī

Jaunieši: papildina viens otru.

Jaunieši: papildina viens otru
Laikā, kad apkārt viss zaļo un zied, arī cilvēku sirdīs plaukst mīlestība. Šajā laikā - 15.maijā - atzīmējam Starptautisko Ģimenes dienu. Alūksnē maijā kopdzīvi sāk viens pāris - Sintija Šica un Ainārs Zars.
Jaunieši jāvārdu viens otram teiks 29.maijā, bet pazīstami viņi ir jau ilgu laiku. "Pirmo reizi satikāmies, kad man bija desmit, bet Aināram 11 gadu. Es dzīvoju Mālupē, bet Ainārs tur viesojās pie vecmammas. 15 gadu vecumā iepazināmies atkārtoti un kopš tā laika draudzējamies. Nu jau divus gadus dzīvojam kopā," stāsta Sintija. Par kāzām jaunieši domājuši jau sen, bet jautājums atrisinājies, kad pieteicies bērniņš.
"Ja divi cilvēki jūt, ka viņi vēlas saistīt dzīves, ja ne uz mūžu, tad vismaz uz ilgu laiku, ir nepieciešams attiecības noformēt oficiāli," spriež jaunieši, sakot, ka viņi uzskata - esot viens otram īstie. Sintija apgalvo, ka viņi ar Aināru papildina viens otru. Meitenei patīk jautrība, savukārt Ainārs ir praktisks.
Par labas ģimenes dzīves veidošanu jaunajam pārim ir savi uzskati. "Lai ģimenē veidotos labas attiecības, vienam otru jāciena, turklāt visu dzīvi, nevis tikai attiecību sākumposmā," spriež Sintija. Liela nozīme, viņuprāt, ir uzticībai. Jaunieši uzskata, ka attiecībās greizsirdībai nav vietas. "Mūsu attiecības ir svētītas ar bērniņu. Galvenais mērķis cilvēka dzīvē ir izaudzināt pēcnācējus - labākus par sevi, tāpēc arī pašiem vajag pilnveidoties," uzskata S.Šica.
Kāzu datuma izvēle bijusi nejauša. "Lai gan daudzi apgalvo, ka maijā nevajag precēties, mēs uzskatām, ka šis ir piemērots mēnesis kāzām, jo maijs ir visauglīgākais mēnesis," saka jaunieši.

Citu datumu laikraksti

  • Nepaliek tikai savā lauku sētā

    Lāčplēšu mājas saimnieci Ritu Gorbāni, bijušo kolhoza “Umara” lopkopības speciālisti, satiekam pagalmā.Lāčplēšu mājas saimnieci Ritu Gorbāni, bijušo...

  • Kazai Mušai piedzimst četrīši

    Inresesants un visai negaidīts notikums pārsteidzis “Sprekstu” mājas saimieci Ināru Ķeseli. Viņas četrgadīgajai kazai Mušai 27.martā piedzimuši...

  • Katrs saimnieks pēc savām iespējām

    Pārmaiņas valstī vairāk vai mazāk skārušas katru pagastu un tā cilvēkus. Noteikušas likteņus, ražošanas iespējas, ievilkušas vaibstus katrā lauku...