Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kinologs kļūst par Latvijas čempionu

Četri Alūksnes kinologi svētdien Smiltenē uzrādīja labus rezultātus Latvijas čempionātā suņu nacionālajā daudzcīņā un vienlaikus arī Smiltenes kausa izcīņā.

Četri Alūksnes kinologi svētdien Smiltenē uzrādīja labus rezultātus Latvijas čempionātā suņu nacionālajā daudzcīņā un vienlaikus arī Smiltenes kausa izcīņā.
Sacensībās startēja Ingvars Šnikvalds ar vācu aitu suni Liliju, Raitis Nikolajevs ar vācu aitu suni Molliju, Arnis Bērtiņš ar dobermani Remo un Jānis Sahņenko ar Lakī, kas ir rotveilera un vācu aitu sugas suņa krustojums. Tehnisku iemeslu dēļ sacensībās nepiedalījās kinoloģe Arita Auziņa ar dobermani Remi. Sacensībās piedalījās 22 kinologi no Latvijas.
"Latvijas čempionāta sacensībās bija individuālas un komandu sacensības, bet Smiltenes kausa izcīņā - tikai individuāli starti. Šoreiz sacensības ritēja divos etapos. Pirmajā sunim kopā ar saimnieku bija jāpārvar vienkāršota šķēršļu josla, bet otrajā - jāpārvar šķēršļu josla un jāaiztur figurants. Pirmajā etapā Raitis ar Molliju kļuva par Latvijas čempioniem un saņēma Latvijas kausu, kā arī pirmā etapa Smiltenes sacensību kausu," stāsta sabiedriskās organizācijas "Remis" direktors Agris Naglis.
Viņš norāda, ka tik veiksmīgi starti neizdevās Ingvaram ar Liliju, jo vācu aitu sunim šīs bija pirmās sacensības. "Viņi pirmajā etapā ierindojās septītajā vietā. Arī Jānim ar Lakī un Arnim ar Remo šīs bija pirmās sacensības. Diemžēl pirmajā etapā viņiem nepaveicās, jo pagaidām nav sacensību pieredzes, bet gan jau puiši to apgūs," saka A.Naglis.
Savukārt sacensību otrajā etapā Raitis ar Molliju palika 4.vietā, Ingvars ar Liliju - 15.vietā, bet Jānim ar Lakī un Arnim ar Remo atkal nepaveicās. "Kopvērtējumā individuālajos startos Raitis ar Molliju ierindojās 3.vietā, bet Ingvars ar Liliju - 11.vietā. Latvijas čempionātā suņu nacionālajā daudzcīņā komandu vērtējumā Alūksnes kinologiem sešu komandu konkurencē bija 2.vieta. Manuprāt, tas ir labs rezultāts, ņemot vērā, ka šosezon bijis maz sacensību," vērtē A.Naglis.
Viņš akcentē, ka sacensībās bija arī olimpiskā aizturēšana, kuras laikā noteica ātrāko suni. Te Raitis ar Molliju un kinologs no Smiltenes finālā uzrādīja vienādu laiku. "Šādos gadījumos sacensību nolikums paredz, ka 1.vieta ir tam, kas pirmais startē, tāpēc Raitis ar Molliju palika 2.vietā," klāsta A.Naglis.
Viņš atklāj, ka Alūksnē kinologu sacensības varētu notikt decembrī.
"Ir jau zināms 2004. gada sacensību kalendārs, kurā stingri noteikts, ka Vidzemes čempionāta sacensības Alūksnē būs 28.augustā," piebilst A.Naglis.

Citu datumu laikraksti

  • Viņš izvēlējās jaunu kombainu, nevis mīļoto sievieti

    Divi mēneši pagājuši, kopš Ludmila zaudēja darbu un viņai izjuka attiecības ar mīļoto cilvēku, taču joprojām viņa par to domā katru dienu.Divi mēneši...

  • Dosies uz sacensībām

    Pieci Alūksnes kinologi rīt, 9.novembrī, dosies uz Smilteni, lai piedalītos Latvijas čempionātā suņu nacionālajā daudzcīņā un vienlaikus arī...

  • Cepts sams ar citronu un medu

    Ikdienā ēdienkartes dažādošanai gaļu var aizstāt ar zivīm, kas ir bagātas ar olbaltumvielām un fosforu. Zivis var gatavot daudzveidīgi.Ikdienā...