Klašu kolektīvi var nopelnīt naudu ekskursijai

Arī šajā mācību gadā Alūksnes izglītības iestādes - vidusskola, ģimnāzija un sākumskola - varēs piedalīties Alūksnes pilsētas kultūras un izglītības iestāžu sadarbības projektā “Izglītība kā kultūras pamats un nākotne”.

Arī šajā mācību gadā Alūksnes izglītības iestādes - vidusskola, ģimnāzija un sākumskola - varēs piedalīties Alūksnes pilsētas kultūras un izglītības iestāžu sadarbības projektā "Izglītība kā kultūras pamats un nākotne".
Plānots, ka konkurss sāksies 3.oktobrī un ilgs līdz nākamā gada 10.maijam. Šajā laikā pilsētas skolu audzēkņi, ievērojot konkursā noteikto vecuma grupu sadalījumu un saņemot projekta dalībnieka karti, mācību gada laikā varēs apmeklēt kultūras iestāžu rīkotos pasākumus un citas aktivitātes, tādējādi dalībnieka kartē gūstot īpašu atzīmi, ja pasākumu apmeklēs vismaz 50 procenti klases audzēkņu. Iesaistītās kultūras iestādes ir Alūksnes tautas nams, pilsētas bibliotēka, Novadpētniecības un mākslas muzejs, Bērnu un jauniešu centrs, Dabas muzejs.
Konkursā uzvarēs tas klases kolektīvs - viens katrā vecuma grupā - kurš būs apmeklējis visvairāk pasākumu un kuram būs visaugstākais apmeklētības procents attiecībā uz audzēkņu skaitu klasē.
Uzvarētājs katrā klašu grupā saņems apmaksātu ekskursiju 400 latu vērtībā. Savukārt tās projektā iesaistītās kultūras iestādes, kuras projekta laikā būs rīkojušas visvairāk pasākumu, saņems balvu 400 latu vērtībā iestādes attīstībai un tās darba pilnveidošanai.

Citu datumu laikraksti