Klāt cīņa par medaļām basketbolā

Svētdien, 27. februārī, kļūs zināmi jaunie rajona čempioni basketbolā. Zināmas ir četras komandas, kuras turpina cīņu par medaļām. Tās ir “MCD/ Jaunieši”, “4 Plus”, Ape un Alūksnes “Studenti”.

Svētdien, 27. februārī, kļūs zināmi jaunie rajona čempioni basketbolā. Zināmas ir četras komandas, kuras turpina cīņu par medaļām. Tās ir "MCD/ Jaunieši", "4 Plus", Ape un Alūksnes "Studenti".
Pirmās divas komandas jau pēc priekšsacīkstēm bija nodrošinājušas vietu pusfinālā, bet Apes un Alūksnes "Studentu" komanda šīs vietas ieguva, izcīnot uzvaras izslēgšanas spēlēs. Vispirms Ape līdzīgā spēlē guva uzvaru pār Alūksnes MSB ar rezultātu 78:67. Jāatzīmē, ka šo pārsvaru apenieši spēja iegūt tikai spēles pēdējā ceturtdaļā. Otrajā izslēgšanas spēlē "Studenti" samērā viegli ar 100:58 uzvarēja Gaujienu. Līdzīga un saistoša spēle bija tikai pirmajā ceturtdaļā.
Pirmo spēli pavadījušas sieviešu komandas. Turnīrā piedalās tikai divas sieviešu komandas - Apes un Alūksnes. Spēle aizritēja samērā līdzīgi, jo ilgi ne viena, ne otra komanda pārsvaru neieguva, vien trešās ceturtdaļas vidū un pēdējās ceturtdaļas sākumā Alūksnes spēlētājas ieguva 11 punktu pārsvaru. Apes spēlētājas, pateicoties Ilzes Latikas veiksmīgajiem trīspunktu metieniem, starpību samazināja. Spēle beidzās ar rezultātu 46:43 Alūksnes labā. Komandām svētdien, 27.februārī, pulksten 10.00 būs otrā spēle. Ja uzvaru skaits būs līdzīgs, tad par uzvarētāju kļūs komanda, kurai būs labāks rādītājs iegūtajos un zaudētajos grozos.
Līdzjutējiem, kuri vēlēsies vērot spēles, atgādinām, ka pusfinālā sestdien, 26.februārī, pulksten 10.30 spēlēs "MCD/Jaunieši" ar Alūksne "Studenti", bet pulksten 12.00 sāksies otra pusfinālspēle, kurā spēkiem mērosies "4 Plus" ar Api. Svētdien, 27.februārī, pulksten 11.30 pusfinālā zaudējušās komandas uzsāks cīņu par bronzas godalgām, bet pulksten 13.00 uzvarētājas komandas sāks spēli par zelta medaļām. Apbalvošana paredzēta pulksten 15.00.

Citu datumu laikraksti

  • Izveido rokrakstu izstādi

    Alūksnes zonālajā valsts arhīvā ir apskatāma interesanta un savdabīga izstāde “Rokraksti, rokraksti”. Tajā var vērot glītus un skaistus rokrakstus,...

  • Atnākt atpakaļ uz gaismas ceļa

    Ir cilvēki, kurus arī pēc gadiem gribas satikt un parunāties. Pie tādiem pieder arī trapeniete Aira Daktere. Pirmo reizi viņu satiku Apes zonālajā...

  • Nodod projektu publiskai apspriešanai

    Virešu pagasta padome nodevusi publiskai apspriešanai projektu “Virešu pagasta autoceļi. Satiksmes drošības uzlabojumi”.Virešu pagasta padome...