Ko mēs esam uzzinājuši no kinofilmām?

Ja uz vientuļa ceļa mašīnai saplīst riepa vai gadās kāda cita ķeza, arī mobilajam nosēdīsies akumulators vai nebūs zonas.

Ja uz vientuļa ceļa mašīnai saplīst riepa vai gadās kāda cita ķeza, arī mobilajam nosēdīsies akumulators vai nebūs zonas.
Jebkuru elektrisku ierīci var iznīcināt, stipri pa to uzsitot, turklāt tā ļoti dzirksteļos.
Kinovaroņu sejas ādas izturība pēc tiešiem triecieniem sejā ir apbrīnojama! Spriežot pēc skaņas, kas parasti pavada šos sitienus, varētu mierīgi nogāzt bullēnu.
Lai nenokavētu brīdi, kad skatītājam tūliņ būs jāraud, par signālu kalpo pakāpeniska vijoļu skaņas pastiprināšanās, ja pievienojas klavieres un taures, jāraud būs arī kungiem.
Guļamistabā nodzēšot gaismu, var redzēt, kas notiek apkārt.
Sievietei sega vienmēr būs līdz pleciem.
Precīzāk sakot, vienmēr būs L-veida sega: sievietei – līdz pleciem, vīrietim – līdz viduklim.
Jebkuru videokameras uzfilmēto materiālu iespējams ar datoru neskaitāmas reizes palielināt, kamēr skaidri redzama vajadzīgā detaļa (parasti mašīnas numurs).
Ja notiek kāda ļaunā meklēšana, meklētāju grupa vienmēr sadalās vairākās daļās, lai viņus būtu vieglāk noķert un novākt vai apēst.
Filmas beigās parasti negatīvais varonis pārāk daudz runā. Tieši tik ilgi, lai atrastos kāds, kas viņam varētu iztraucēt nogalināt labo varonīti.
Parasti filmu varoņi uzsāk braukšanu, riepām kaucot, lai arī cik sasists vai sagrabējis būtu autiņš.
Galvenais varonis nekad neaizslēdz mašīnu, atstājot to uz ielas.
Bremzējot riepas kauc arī uz grunts seguma.
Galvenā varoņa braucamais ir apskaužami izturīgs pret triecieniem (arī seja).
Gandrīz vienmēr ar aizdedzes atslēgu iedarbina jebkuru mašīnu vai – vēl labāk –, tajā iekāpjot, atliek piespiest gāzes pedāli, lai ar kaucošām riepām tā aiznestos.
Riepas parasti kauc arī uz grantēta ceļa.
"James Bond 007" filmā riepas kauca arī uz ledus.
Tiklīdz lidojoša helikoptera komanda saņem instrukciju par nākamā uzdevuma koordinātām, helikopteram ir strauji jāmaina lidošanas virziens, kas gandrīz vienmēr tiek izdarīts, apgāžot helikopteru uz sāna un attālinoties no filmēšanas punkta – kameras. Nevienā filmā helikopteram nesanāk turpināt iesākto lidojumu, nemainot virzienu.
Ventilācijas šahtas ir ideālākās slēpšanās vietas, jo nevienam nekad neienāks prātā jūs tur meklēt, kā arī pa tām netraucēti var apceļot visu ēku.
Atmīnējot spridzekli, nekad nešaubieties par izvēlētā vadiņa krāsu, – tas vienmēr būs pareizais vadiņš. Protams, ir arī nepatīkami izņēmumi.
Uzmostoties no nakts murga, jebkurš cilvēks perpendikulāri apsēžas gultā un sāk smagi elpot.
Pret filmu labajiem varoņiem nevienam nekad nav nekādu materiālu pretenziju, kaut arī, veicot varoņdarbu, varonis ir izpostījis pusi pilsētas.
Cilvēkam, kurš šauj uz divdesmit pretiniekiem, ir lielākas izredzes viņus visus nolikt gar zemi, nekā divdesmit cilvēkiem – to vienu.
Ja neizdodas izvairīties no kautiņa, – neuztraucieties. Lai cik skaitliski liels būs jūsu pretinieku bars, viņi visi uzbruks jums pa vienam, kamēr pārējie pacietīgi gaidīs pienākam savu kārtu.
No diviem dvīņiem viens parasti būs nelietis.
Vairums portatīvo datoru ir tik jaudīgi, ka ar to palīdzību ir iespējams „salaist dēlī" jebkuras citas svešas civilizācijas datorsistēmu.
Cilvēks, kuram pa ielu dzenas pakaļ mašīna, ar auna neatlaidību turpinās skriet uz priekšu pa pašas ielas vidu, neiedomājoties par iespēju nogriezties kādā sānielā.
Jebkuras disketes darbojas jebkurā datorā, neņemot vērā katra datora individuālo programmu nodrošinājumu.
Klepus ir labākais pierādījums tam, ka cilvēks ir neārstējami slims.
Pareizi un uzcītīgi policisti parasti iet bojā pāris dienas pirms došanās pensijā.
Ja kāds kādam pa telefonu saka: „Ātrāk ieslēdz televizoru," - tad, ieslēdzot televizoru, parasti tiek rādīts vajadzīgais televīzijas kanāls.
Nosēdināt lidmašīnu var jebkurš diletants – ar noteikumu, ja kāds zinātājs dod nepieciešamos norādījumus.
www.ass.lv

Citu datumu laikraksti

 • Latvijas ierēdņi kalpos Latvijai

  – Vai Latvijas ierēdņiem būs jāstrādā pēc Latvijas vai pēc ES likumiem?– Vai Latvijas ierēdņiem būs jāstrādā pēc Latvijas vai pēc ES likumiem? - Pēc...

 • Medniecības noteikumi daudz nemainīsies

  – Vai mainīsies medniecības noteikumi? Ja jā, tad - kas tieši?– Vai mainīsies medniecības noteikumi? Ja jā, tad - kas tieši? Kur ar tiem var...

 • Eiropas Savienības valstīs glābj purvus

  Pārsteidzoša ir Eiropas kultūras daudzveidība ar trokšņainajām ielām Romā, modernajiem muzejiem Berlīnē un slavenajiem Lisabonas tramvajiem.Pārsteidzo...

 • Annijas bode

  Viņa vienkārši bija sev iestāstījusi, ka tā ir viņas svētā misija - viņai tas ir uzlikts no augšas. Jo - kāpēc tad viņi meklē tieši ceļu pie Annijas?...

 • Alkohola un cigarešu pārdošana tirgū nav problēma

  Pašvaldību ministrs Ivars Gaters pievienojas iekšlietu ministra Māra Gulbja iniciatīvai aizliegt tirgos pārdot cigaretes un alkoholu.Pašvaldību...

 • Vai kečups ir labs?

  Žurnālā "Veselība" maijā lasiet: numura intervija: LTV ziņu raidījuma vadītāja Ilva Liepiņa cenšas kļūt par optimisti.Žurnālā "Veselība" maijā...

 • Annijas bode

  Viņa jau pati labi zināja, pēc kā Krišs nācis. Viņam kredīts bija parasta lieta, bet algas dienās tas tika nokārtots nekavējoties, labi zinot, ka jau...

 • Kalnu velosipēdisti atklāj jauno sezonu

  "Mežinieku" sporta bāzē pirms nedēļas pirmo "Alūksnes rajona kausa izcīņas 2003" posmu aizvadīja kalnu velosipēdisti."Mežinieku" sporta bāzē pirms...

 • Noslēdzas sacensību pirmais posms galda tenisā

  Ar ceturtās kārtas sacensībām galda tenisā 18.aprīlī Staros noslēdzās pirmais posms Jura Kravaļa piemiņas balvas izcīņā.Ar ceturtās kārtas sacensībām...