Ko sola 2008.gads?

Auns. Ne reizi vien šajā gadā nonāks izvēles priekšā - gan profesionālajā jomā, gan arī personiskajās attiecībās. Kāds no tuvākajiem viesīs jaunas cerības, vairāk uzmanības nāksies pievērst radiniekiem.

Auns. Ne reizi vien šajā gadā nonāks izvēles priekšā - gan profesionālajā jomā, gan arī personiskajās attiecībās. Kāds no tuvākajiem viesīs jaunas cerības, vairāk uzmanības nāksies pievērst radiniekiem.
Lai pakāptos pa karjeras kāpnēm vai vienkārši mainītu nodarbošanās veidu, kā arī uzņemtos papildu pienākumus, ko Aunam nāksies darīt tik un tā, veiksmīgs laiks būs janvāra otrā puse, marta sākums, aprīļa beigas, arī maijs.
Vasarā izdosies ieplānotie ceļojumi, ja tādi būs. Rudens mēnešos būtiska nozīme būs darbam komandā, radīsies iespēja apgūt ko jaunu, pilnveidot sevi, parādīsies vēl kādas citas intereses. Nozīmīgas pārmaiņas un uz labo pusi sagaidāmas gada nogalē - decembrī.
Vērsis. Šajā zīmē dzimušos gaida intensīvs darbs un jauni kontakti, daudziem no viņiem - arī ar ārzemju partneriem. Līdz ar to parādīsies vēl nebijušas iespējas likt lietā savas zināšanas un prasmes. Ja iecerēts paplašināt jau ierasto darbības jomu, 2008.gadā to var darīt, vislabāk - tā pirmajā ceturksnī. Pavasarī Vērsim priekšplānā izvirzīsies jūtu dzīve, mīlestība. Vasarā iespējami dažādi pārbaudījumi. Taču rudenī "pasaule griezīsies ap viņiem" – Vērši būs uzmanības centrā gan ģimenē, gan arī savā darba vietā. Novembrī, decembrī jutīsies stabili.
Dvīņi. Jaunais gads pārmaiņām bagāts. To, ka ar visu nekādi nevar būt apmierināti, Dvīņi sapratīs, bet ne vienmēr ar notikušo būs viegli samierināties. Ne reizi vien Dvīņiem būs jāizsver - ko mainīt ir viņu spēkos, bet ko nav vērts pat mēģināt.
Finansiālā ziņā gads labvēlīgs, daudziem šajā zīmē dzimušajiem iespējams kāds negaidīts materiāls ieguvums vai papildu ienākumi. Savstarpējās attiecībās dažādas peripetijas. Labi sapratīsies un problēmu nebūs vienīgi ar šajā pašā zvaigznājā, kā arī Svaros un Ūdensvīra zīmē dzimušajiem.
Vēzis. Svarīga nozīme šajā laikā būs cilvēkiem, ar kuriem Vēzis bijis saistīts agrāk. Apstākļi izvērtīsies tādi, kas liks atkal būt kopā, kaut dažkārt uz īsu brīdi, bet nu jau citā vidē un citā kontekstā. Var gadīties, ka šie agrākie kontakti palīdzēs veidot jaunus vai dos kādu iespēju, nebijušu atziņu, liks pārvērtēt savu līdzšinējo nostāju.
Gada otrā puse Vēzim sniegs lielākas iespējas. Tad jābūt uzmanīgam, uzklausot priekšlikumus, piedāvājumus un jaunas idejas. Īpaši labvēlīgs laiks - vasaras vidus un vēls rudens, kas saistīts arī ar ģimeni un partnerattiecībām.
Lauva. Ja neizšķirsies par radikālām pārmaiņām, jutīsies stabili, nostiprinās savas pozīcijas. Ja tomēr būs izlēmis ko būtisku mainīt savā dzīvē, jārēķinās ar spēcīgu pretsparu, pat intrigām, bet tas jau nebūtu Lauva, ja viņu kas tāds spētu atturēt no iecerētā! Šajā zodiaka zīmē dzimušajiem priekšniekiem ne reizi vien nāksies saskarties ar kadru jautājumu.
Visādā ziņā veiksmīgs būs gada pirmais mēnesis, tāpat arī pavasaris un vasaras nogale. Rudenī spēkus atgūt un sakopot palīdzēs ceļojums, ja tajā dosies, it īpaši - uz kādu silto zemi. Personiskajā dzīvē neizbēgt no dažiem negludumiem, bet decembrī Lauva spēs rast kādu kompromisu.
Jaunava. Gads būs notikumiem bagāts. Sākumā priekšplānā izvirzīsies personiskās attiecības, arī draudzībai būs nozīmīga loma šajā laikā, netrūks romantikas. Savukārt februāris, marts būs ļoti noslogots. Aprīlī derētu ieklausīties savu draugu un domubiedru padomos, jo Jaunava var nonākt izvēles priekšā. Savukārt vēlā pavasarī viņa plūks sava darba augļus.
Vasarā vajadzētu ieplānot ilgāku laiku atpūtai, jo gluži neparedzētas rūpes var sagādāt dažādi sadzīves apstākļi, kāds no tuvākajiem vai radiem, kur nāksies mobilizēt savus spēkus. Rudenī virmos dažādas kaislības, kad notikumu attīstību grūti prognozēt. Gada nogalē Jaunavai būs klāt nākušas vēl jaunas vērtības, šis tas viņas acīs zaudējis līdzšinējo nozīmi.
Svari. Gads salīdzinoši mierīgs, paies ierastā ritmā, ja vien pārmaiņas nav saistītas ar dažādiem vecumposmiem, piemēram, mācībiestāžu beigšanu, profesijas izvēli. Svari vairāk koncentrēsies uz lietām, kas skar ģimeni un mājokli, iespējamas jaunas, nozīmīgas iepazīšanās ar tālāku perspektīvu. Personiskās intereses izvirzīsies pirmajā plānā. No problemātiskām situācijām nebūs pasargāti martā, aprīlī, kad vajadzētu atturēties pieņemt nozīmīgus lēmumus. Iecerēto veiksmīgi īstenot dzīvē izdosies jūlijā, arī augustā, jo šajā laikā Svaros kūsās no enerģija un optimisms, bet, kā jau minēts, galvenokārt šie pārveidojumi skars viņu ikdienas dzīvi. Veiksmīga gada nogale, it īpaši - novembra otrā puse.
Skorpions. Ja šajā zīmē dzimušos var viennozīmīgi raksturot kā "nemiera garus", tad šajā gadā viņi to attaisnos dubultā. Laiks dinamisks, kas Skorpionam dos dažādas iespējas, viņam atliek vien izvēlēties. Tā kā intuīcija minētajā zvaigznājā dzimušos parasti nepieviļ, tad situācijās, kad māks šaubas, jāpaļaujas vien uz to. Daudzi paplašinās savu garīgo apvārsni - gan rodot jaunas pašizglītības iespējas, gan arī kur aizbraucot. Pārmaiņas iespējamas jau janvārī, taču vislabākais laiks tām - martā, kad jaunas nianses var parādīties arī savstarpējās attiecībās. Aprīlī un maijā vairāk nāksies nodarboties ar labi zināmām lietām un neatrisinātiem jautājumiem. Vasarā vajadzētu padomāt par pasākumiem savas veselības nostiprināšanai. Savukārt rudenī nebūtu vēlams sasteigt notikumus, kas var ietekmēt Skorpiona reputāciju. Laiks ap dzimšanas dienu Skorpionam labākais periods gada nogalē.
Strēlnieks. Daudziem no šajā zvaigznājā dzimušajiem nākamais gads sola profesionālās izaugsmes iespējas. Šajā ziņā Strēlnieks var pat riskēt, tas attaisnosies. Nevarētu teikt, ka viņu visos jautājumos atbalstīs ģimenes locekļi. To var saprast, jo bieži vien šajā zvaigznājā dzimušajiem pietrūks viņiem laika, tāpēc neizbēgt no saspringtām situācijām mājās. Ne reizi vien nāksies padomāt par savām prioritātēm, īpaši pavasarī. Finansiālā ziņā gads labāks par iepriekšējo, ienākumi var palielināties jau februārī, tāpat arī augusta otrajā pusē, septembrī. Vasarā vajadzētu padomāt par pilnvērtīgu atpūtu, citādi Strēlnieks jutīs pamatīgu spēku izsīkumu, kas nedos vēlamos rezultātus. Oktobrī jāievēro mērenība it visā, jo šajā laikā viņš būs daudzējādā ziņā atkarīgs no apstākļiem. Gada nogalē iespējamas izmaiņas vidē, kur Strēlnieks pavada lielāko dienas daļu.
Mežāzis. Gads veiksmīgs dažādām jaunām sākotnēm - gan privātajā dzīvē, gan darbā. Var gadīties arī nopietni pārbaudījumi, ar kuriem Mežāzim nāksies tikt galā pašam, nepaļaujoties uz padomiem vai palīdzību no malas. Veiksies dažādu saimniecisku jautājumu kārtošana, kuru Mežāzim šajā laikā būs ne mazums. Daudzi atradīs jaunu nodarbošanos, kas neliks vilties. Janvārī var gadīties kāds neparedzēts brauciens, bet februārī nostiprinās savu autoritāti, būs iespēja sevi apliecināt. Pavasarī aktuāli būs jautājumi, kas skar partnerattiecības, svarīga nozīme šajā laikā arī draudzībai. Labākais laiks atpūtai - vasaras vidus, augusta sākums, jo tālākais periods prasīs no Mežāža ļoti daudz spēka. Rudenī radīsies jauni domubiedri, šajā laikā veiksmīgs būs darbs komandā. Savukārt gada beigas Mežāzim emocionāli ļoti piesātināts laiks.
Ūdensvīrs. Gads, kurā Ūdensvīrs pieņems kādu svarīgu lēmumu. Ja līdz šim vilcinājies, tad nu būs pienācis brīdis, lai saprastu, kā īsti rīkoties. Ļoti veiksmīgs laiks radošo profesiju pārstāvjiem, iztēles spējas un iedvesma viņus spārnos bieži, dodot cerētos rezultātus. Vairāk kā citkārt nāksies saskarties ar apkārtējo cilvēku vajadzībām un vienam otram sniegt palīdzīgu roku. Februārī var gadīties jauks piedāvājums aizmirsties no ikdienas pelēcības. Savukārt pavasarī nedrīkst ļaut emocijām vaļu, jo ātri izraisīsies stresa situācijas. Maijs ir laiks, kad Ūdensvīrs jutīsies labi, arī finansiāli šis mēnesis veiksmīgs. Vasarā jābūt ļoti uzmanīgiem, iespējami daži maldinoši priekšlikumi, kas saistīti ar zināmu risku, bet risks viņiem šajā laikā var nest vienīgi zaudējumus. Rudens un ziemas periods nāks ar mieru un zināmu stabilitāti.
Zivis. Par mierīgu laika plūdumu šajā gadā Zivis nevarēs nedz runāt, nedz arī domāt, jo - gribot negribot - būs iesaistītas dažādos notikumos. Paplašināsies šajā zvaigznājā dzimušo paziņu loks, gluži negaidīti var rasties arī kāda dvēseļu radniecība. Janvārī iespējams pakāpties pa karjeras kāpnēm, ja vien Zivīm radusies tāda vēlēšanās. Februāris solās aizritēt bez īpašiem pavērsieniem un pārmaiņām. Pavasarī virmos emocijas, ne reizi vien Zivis nonāks kādas izvēles priekšā. Jūnijs nebūs viegls laika periods, tas prasīs daudz pacietības un izturības. Iespējams, nāksies izvērtēt attiecības ar dažiem paziņām. Divas izstādes ir patstāvīgajā ekspozīcijā. Vasaras otrā puse sola dažu vēlmju piepildījumu. Rudenī nepieciešams vairāk parūpēties par sevi. Gada nogalē svarīga loma būs šajā zīmē dzimušo vecākiem vai arī cilvēkiem, bez kuriem viņu dzīve nav iedomājama.

Citu datumu laikraksti

 • Seimu vadīs telefonhuligāns

  Lietuva Kaimiņvalsts Seimu turpmāk vadīs Arūns Vaļinsks – cilvēks, kurš savulaik apsūdzēts telefonhuligānismā, jo ziņojis par viesnīcā paslēptu...

 • Vai attiecību kvalitātei piešķirat lielu nozīmi?

  Arnis, students no Alūksnes - Laikam problēma ir tā, ka tam es vispār nepievēršu īpaši lielu nozīmi, ja reiz līdz šim brīdim pat nebiju aizdomājies...

 • Mācīsimies runāt par savām izjūtām

  Prasme iespējami precīzāk nodot un uztvert informāciju laikam gan ir viena no sarežģītākajām cilvēkam nepieciešamajām prasmēm, ko sākam apgūt jau...

 • Varēji vismaz pateikt

  Armands nevarēja ciest veikalus. Nē, ne jau iestādes kā tādas, bet gan to saucamo šopingu.Armands nevarēja ciest veikalus. Nē, ne jau iestādes kā...

 • Avīze zvana aptauja

  Ko jūs domājat par premjerministra Ivara Godmaņa ierosinājumu bērnu pabalstus turpmāk maksāt tikai trūcīgajiem?Ko jūs domājat par premjerministra...

 • Katram kokam divi gali

  Es tāpat kā citi laikraksta lasītāji uzmanīgi izlasīju daktera Pētera Kučika rakstīto skatījumu uz medicīnas lietām.Es tāpat kā citi laikraksta...

 • Ērģeles - kalpošana Dievam

  Agrita Kalniņa spēlē ērģeles vairāk nekā desmit gadus.Agrita Kalniņa spēlē ērģeles vairāk nekā desmit gadus Jau vairākus gadus Alūksnes mūzikas...