Ko sola Gaiļa gads?

AUNS. Jūs sagaida daudzsološs, kolorīts un notikumiem bagāts gads. Vairākkārt iesaistīsieties riskantos pasākumos, un, par brīnumu, gūsiet no tiem ne tikai materiālu, bet arī morālu gandarījumu.

AUNS
Jūs sagaida daudzsološs, kolorīts un notikumiem bagāts gads. Vairākkārt iesaistīsieties riskantos pasākumos, un, par brīnumu, gūsiet no tiem ne tikai materiālu, bet arī morālu gandarījumu. Tie, kas par mūža darbu ir izvēlējušies humanitāro jomu un mākslas pasauli, spēji pietuvosies pilnībai. Iespējami negaidīti pārbraucieni un dzīvesvietas maiņa. Kārtojot jautājumus, kas saistās ar mantojuma un īpašuma tiesībām, ievērojiet likumību.
Sirdslietās būsiet neprognozējams. Kaislības virmos, jūs piemeklēs virkne amizantu notikumu. Meklēsiet jaunas satikšanās iespējas, uzsāksiet citu citam sekojošus romānus, kuriem būs īslaicīgs raksturs. Nopietnākas attiecības iespējamas augļu pilnbrieda un ražas laikā.
Veselības jomā jāpasargā sevi no ievainojumiem, jāapstrādā pat visniecīgākās brūces. Uzturā jālieto produkti, kas uzlabo asinsriti. Neeksperimentējiet ar jauniem kosmētikas līdzekļiem, labākus rezultātus sasniegsiet, lietojot pārbaudītus augu valsts produktus. Jums piemērotāka būs tradicionālā medicīna, sekojiet ārsta ieteikumiem, nenodarbojieties ar pašārstēšanos.
VĒRSIS
Visa gada garumā soli pa solītim virzīsieties uz savu mērķi. Spēsiet atturēties no nevajadzīgas spēku izšķiešanas, veltot tos svarīgākām nodarbēm. Iespējamas pārmaiņas darbā, nav izslēgta darbības jomas maiņa. Vairāk uzmanība veltiet pašreklāmai, neturiet sveci zem pūra, jo jums tiešām ir, ar ko lepoties. Īpašus panākumus gūs tie, kam ir sakars ar modernajām tehnoloģijām un agronomiju.
Mīlas jomā būsiet nopietns, līdzšinējās attiecības nostiprināsiet ar laulības saitēm. Dažiem stārķis atnesīs kādu īpašu brīnumu, kas nākotnē kļūs par jūsu prieku un acuraugu. Savukārt brīvie zīmes pārstāvji pamatoti var cerēt uz jaunas mīlas sākumu.
Veiksmīgi risināsies ar namīpašumiem saistīti jautājumi, pavērsies iespēja izdevīgi investēt naudu un uzlabot sadzīves apstākļus. Izklaides braucieniem un ceļojumiem labāks būs septembris un oktobra sākums. Pateicoties izcilajam gribasspēkam, atbrīvosieties no netikumiem, kaitīgajiem ieradumiem, tāpēc visu gadu saglabāsiet lielisku pašsajūtu, kuru uzturēt palīdzēs fiziskās aktivitātes. Vēlams izvairīties no paaugstinātas bīstamības sportiskajām aktivitātēm. Izvairieties no nevajadzīga stresa.
DVĪŅI
Šis jums būs darbīgs, bet ne tik ražīgs gads kā citkārt. Tomēr, ja rīkosieties nesavtīgu motīvu vadīts, ir iespējama laba peļņa un ievērība sabiedrībā. Veiksmīgi noritēs izglītojošie pasākumi. Ar naudu esiet piesardzīgs, līdz vasaras beigām neplānojiet lielus pirkumus, arī nekustamā īpašuma iegādi.
Mīlas jomā ievērojiet godprātību, sānsoļi veicinās partnerattiecību iziršanu un salauztu sirdi abām pusēm. Precētajiem zīmes pārstāvjiem jau esošajiem pienākumiem pievienosies vairāki citi, par to lielā sajūsmā nebūsiet. Pelēko ikdienu krāšņākos toņos iekrāsos un neatsveramu atbalstu sniegs uzticami draugi. Nenoliedziet personiskās vajadzības, izmēģiniet roku kādā jaunā jomā. Ekskursijām un tālākiem braucieniem ieteicams izvēlieties neparastas zemes. Nopietnām raizēm par veselību nebūs pamata. Būsiet jutīgs pret ārējās vides ietekmi, tas var veicināt emocionālas dabas problēmas. Lai nostiprinātu nervu sistēmu, ieteicams lietot nomierinošas tējas, vitaminizētu pārtiku. Regulāri veiciet organisma attīrīšanas procedūras, tās uzlabos jūsu ādas krāsu un atjaunos enerģijas krājumus.
VĒZIS
Jūs radikāli mainīsiet attieksmi pret darbu un visu, kas ar to saistās. Ja darbs nesniegs morālu vai materiālu gandarījumu, jūs bez pārdomām atteiksieties pat no ilggadējām darba attiecībām. Nav vēlams padoties mirkļa vājumam, vēlāk var nākties nožēlot savu neapdomību. Nepakļaujieties emocijām. Būs iespēja paplašināt biznesa sakarus, varēsiet paļauties uz kolēģu un priekšniecības atbalstu.
Viscerīgākais šis gads būs kultūras, sadzīves pakalpojumu un tehnoloģisko jomu speciālistiem. Tie, kas dzimuši zīmes pēdējā dekādē, centīsies nodibināt stabilas mīlas attiecības. Pārējiem, kas nav apmierināti ar savu pašreizējo partneri, iespējams visai nemierīgs periods, kas paredz biežus mīlas sakarus. Gads sola panākumus mācībās. Tāli braucieni jūs īpaši nevilinās, bet no dzimtās zemītes apceļošanas neatteiksieties.
Labas veselības pamatā būs garīgā labsajūta. Tiem, kas nolems pieteikt karu liekajam svaram, vislabākos rezultātus sasniegt palīdzēs augu valsts produkti un regulāras organisma attīrīšanas kūres. Pārējiem izdosies šķirties no kaitīgajiem ieradumiem. Veiksmīgi noritēs ieilgušu, komplicētu slimību ārstēšana.
LAUVA
Nozīmīgs gads tiem, kas uzsākuši jaunu biznesu vai arī grasās to uzsākt. Ar mērķtiecību un neatlaidību tiksiet pāri pat visaugstākajam mūrim. Atmetīsiet aizspriedumus un daudzpusīgi attīstīsiet savus talantus. Mācību ziņā daudzsološs gads ne tikai jaunajām, bet arī vecāka gadagājuma Lauvām. Ja saprātīgi izlietosiet spēku, gada vidus sniegs dāsnus augļus, tad arī izpaudīsies jūsu radošās spējas.
Privātajā dzīvē brīvos zīmes pārstāvjus pārsteigs lielā mīla. Tas pats attiecas uz precētajiem, kuriem šis fakts var kļūt par laulības šķiršanas iemeslu. Satricinājumi, greizsirdības scēnas un skandāli jums ies secen. Daži spers liktenīgo soli un iebrauks laulību ostā.
Tāliem svešzemju apmeklējumiem labvēlīgāka būs gada nogale. Apmeklējot eksotiskas vietas un baudot neierastus ēdienus, riskējiet iegūt izsitumus. Ja tomēr kaut kāda iemesla dēļ parādās kāda alerģiska reakcija, nemēģiniet novērst to paša spēkiem, steigšus dodieties pie ārsta. Rūpējieties par sirdi, asinsriti, asinsvadiem, tie šogad būs īpaši jutīgi. Pastiprināti pievērsiet uzmanību personīgajai higiēnai, neapmeklējiet apšaubāmas reputācijas izklaides iestādes.
JAUNAVA
Visu gadu būsiet savā elementā. Bez grūtībām atsijāsiet graudus no pelavām, nesaudzēsiet spēku, lai īstenotu biznesa plānus. Apkārtējie jums sniegs neatsveramu atbalstu, palielināsies jūsu piekritēju loks. Vienīgais priekšnoteikums labklājības nodrošināšanai - saprātīgi finanšu ieguldījumi. Labs gads intelektuālajai un garīgajai izaugsmei. Tiem, kas jau ir nodibinājuši ģimeni, paredzamas harmoniskas un mīlas pilnas attiecības ar iemīļoto, bet sarežģījumi var rasties attiecībās ar bērniem. Jaunavas, kas meklē otru pusīti, sastaps īsto mīlestību un nodibinās noturīgas attiecības.
Sprinteri var uzrādīt pasaules rekordu, savukārt maratonisti un biatlonisti pārspēs līdzšinējos rezultātus. Pasaules apceļošanu varat uzsākt rudens pusē, lai ziemā varētu baudīt kamaniņu sportu un slēpošanu dzimtajā zemē.
Veselības jomā vairāk cietīs darbaholiķi, uztraukumi un pārslodze veicinās hronisku slimību attīstību. Biežāk apmeklējiet ārstu, neignorējiet viņa ieteikumus. Ievērojiet regulāras ēdienreizes, uzturā lietojiet viegli sagremojamus produktus. Gada sākumā vakcinējieties pret vīrusiem pats un iesakiet to darīt tuviniekiem.
SVARI
Nāksies krietni nopūlēties, lai iegūtu stabilitāti. Jūsu mērķi attaisnosies, tikai ceļš uz tiem būs citādāks, nekā cerējāt. Iegūsiet jaunus, uzticamus draugus, kuri veicinās izaugsmi un radīs nesatricināmu drošības sajūtu. Ja būsiet apķērīgs, atrisināsiet pat šķietami bezcerīgas situācijas. Nopietni pavērsieni darba attiecībās sagaidāmi gada sākumā un rudens pusē, vasara un pavasaris solās būt mierīgāki, bet ne mazāk darbīgi. Spēcīgi izpaudīsies jūsu mākslinieciskie talanti, neatteiksieties no estētiskiem baudījumiem.
Emocionālajā jomā būs novērojama pastiprināta jūtība pret konfliktsituācijām. Pateicoties jūsu spējai saprasties ar apkārtējiem, novērsīsiet draudīgas situācijas. Personīgajā dzīvē gaida neprognozējami notikumi, nav izslēgta šķiršanās no esošā partnera un sarautas ģimenes saites. Tomēr jūs ne uz brīdi nezaudēsiet savu pievilcību apkārtējo acīs, tādēļ ilgi viens nepaliksiet.
Pārdzīvojumi un neapmierinātība ar dzīvi var izraisīt vielmaiņas traucējumus. Saudzējiet muguru, regulāri apmeklējiet masāžas seansus. Pievērsiet uzmanību uzturā lietoto produktu, īpaši ūdens un citu šķidrumu, kvalitātei. Rūpējieties par savu fizisko un garīgo labsajūtu.
SKORPIONS
Darījumu pasaulē jūs būsiet neaizvietojams, nekļūdīgi izvirzīsiet prioritātes un sekmīgi novedīsiet darījumus līdz loģiskam iznākumam. Būs brīži, kad vēlēsieties paslinkot, tie mīsies ar spraiga darba cēlieniem. No materiālā viedokļa gads solās būt dāsns, tādēļ jau laikus apsveriet nekustamo īpašumu un zemes iegādes iespējas. Uzlabosiet dzīves apstākļus. Apliecināsiet profesionālās zināšanas un pavirzīsieties pa karjeras kāpnēm. Pievērsiet uzmanību attiecībām ar citiem cilvēkiem, centieties atrisināt ieilgušus konfliktus. Zinātniekiem būs iespēja iegūt pasaules slavu.
Sirdslietās jūs meklēsiet ne vien seksuālo partneri, bet arī dvēselisku sabiedroto. Pārtrauksiet attiecības, kuras sevi ir izsmēlušas. Iespējams, zīmes pirmajā dekādē dzimušie iebrauks likumīgas laulības ostā. Uzturiet draudzīgas attiecības ar vecāka gadagājuma cilvēkiem, tie jums nepieciešamības gadījumā spēs sniegt nopietnu atbalstu.
Pašsajūtu uzlabos regulāra vingrošana un pastaigas svaigā gaisā. Neaizraujieties ar alkoholu, ja iespējams, nelietojiet to vispār. Izvairieties no locītavu traumām, esiet piesardzīgs slēpojot. Pastiprinātu uzmanību jāpievērš uztura daudzveidībai un kvalitātei.
STRĒLNIEKS
Šis gads jums nesīs daudz prieka un panākumu, viss, ko uzsāksiet, ies no rokas. Jums nebūs jāsamierinās ar likteņa sniegtajām žēlastības dāvanām, droši varat cerēt uz grandiozām pārmaiņām. Veiksmīgi izmantosiet savas radošās spējas. Darba attiecībās sagaidāmi spēji pavērsieni, kas materiālajā jomā nodrošinās bezrūpīgu dzīvi visa gada garumā. Nokārtosiet ilggadējās parādsaistības un beidzot tiksiet uz zaļa zara.
Attiecības ar mīļoto būs kaislīgas, valdīs miers un saticība. Brīvie Strēlnieki sastaps mīlas cienīgu partneri. Aktīvi nodosieties sabiedriskajām aktivitātēm, paplašināsiet paziņu loku. Cilvēkos augstu vērtēsiet godīgumu, nostāsieties pret liekuļiem un tenkotājiem.
Tālākus atpūtas braucienus uz aizjūras zemēm ieplānojiet gada beigās. Ja nepārvērtēsiet spēkus un nenogurdināsiet sevi ar papildu slodzi, raizēm par veselību nebūs pamata. Jūs labprāt baudīsiet dažādus gastronomijas brīnumus, tomēr, ja laikā neapstāsieties pieņemsieties svarā. Nav ieteicama pārmērīga saldumu un taukvielu lietošana. Centieties izvairīties no pārgalvīgas auto vadīšanas un citām trakulībām.
MEŽĀZIS
Jums būs raksturīga labi pārdomāta, metodiska rīcība. Nesteidzoties tuvināsieties savam mērķim. Veiksmīgāks šis gads būs sabiedrisko un finanšu jomu darbiniekiem, savukārt radošo profesiju pārstāvjiem nāksies krietni nopūlēties. Lielu iespaidu atstās sabiedrības attieksme pret jūsu veikumu, tādēļ uzturiet ciešāku kontaktu ar kolēģiem, tie nepieciešamības gadījumā sniegs atbalstu.
Emocionālajā jomā būsiet noslēgts un mazrunīgs, atsevišķos gadījumos nespēsiet atraisīties, tāpēc iespējami pārdzīvojumi mīlas jomā. Vēlams pārvērtēt attieksmi pret laulības dzīvi, neieslīgt rutīnā. Tiem, kas meklē otro pusīti, būs jāpārvar neskaitāmas grūtības. Nepārsteidzieties ar laulībām, šis gads tām nav piemērots.
Vasarā kopā ar draugiem atpūtieties pie ūdens. Jums nopietni jāpadomā par savu veselību. Drūmu domu pārņemts, varat ieslīgt apātijā, tas mazinās dzīvesprieku, radīs emocionālus sarežģījumus un veicinās psihosomatisku saslimšanu. Ieteicams ievērot proteīniem bagātinātu diētu un lietot vitamīnus.
ŪDENSVĪRS
Bez bailēm varat uzsākt savu biznesu vai paplašināt esošo. Ja mobilizēsiet spēkus, ņemsiet talkā gribasspēku un nesēdēsiet rokas klēpī salicis, tad veiksme būs jūsu sabiedrotā pat visai riskantos pasākumos. Darbā iespējams paaugstinājums un ievērības cienīgs algas pielikums. Kaut arī materiālais stāvoklis nebūs spiedīgs, jāizvairās no lieliem tēriņiem. Īpašu atzinību izpelnīsies mākslinieki un dizaineri, arī pārējo jomu pārstāvjiem būtu ieteicams ļauties fantāzijas lidojumam. Sabiedrībā izpelnīsieties cieņu un atzinību, biežāk nekā parasti saņemsiet ielūgumus uz saviesīgiem pasākumiem.
Brīvie Ūdensvīri gūs panākumus pie pretējā dzimuma, iespējami vairāki vētraini romāni. Tiem, kas jau ir nodibinājuši ģimeni, gada sākums būs labvēlīgs mazuļa ieņemšanai. Pēc iespējas izvairieties no pārmērīgas pārpūles, atsakieties no kaitīgiem ieradumiem. Rūpējieties par psiholoģisko labsajūtu, satricinājumi un stress var atstāt graujošu iespaidu uz vispārējo veselības stāvokli. Pēc saspringta darba cēliena atrodiet laiku relaksējošām procedūrām un pilnvērtīgai atpūtai. Neaizmirstiet par organismu attīrošām diētām.
ZIVIS
Liela nozīme būs jūsu attieksmei pret notiekošo. Jūs nedrīkstat cerēt uz vieglu veiksmi, darbā viss būs atkarīgs no jūsu pašu ieguldījuma. Ja pārvarēsiet kūtrumu, panākumi neizpaliks. Notikumu attīstību var kavēt jūsu svārstīgums un neizlēmība, tas gan nenozīmē, ka nav jābūt piesardzīgam. Iespējami spēji pavērsieni darba attiecībās.
Sirdslietās būsiet īpaši atraktīvs, atliks brīnīties, kur jūs ņemat spēku arvien jaunām attiecībām. Pretējā dzimuma pārstāvji par jums izrādīs pastiprinātu interesi, tas atsevišķos gadījumos būs kaitinoši. Atklātības brīžos centīsieties dalīties pārdzīvojumos ar ikvienu, kas izrādīs kaut vismazāko līdzjūtību. Laulātajām Zivīm būs sarežģījumi attiecībās ar otro pusīti, galvassāpes radīs ģimenē augošie pusaudži.
Izmantosiet ikvienu izdevību doties ārzemju ceļojumos. Lai saglabātu labu veselību, jāizvairās no cilvēkiem, kas jūs garīgi vai fiziski nomāc, pretējā gadījumā radīsies psihisks savārgums. Ja tas nav iespējams, meklējiet objektu, kas piesaista prātu un domas. Iegādājieties ērtus un kvalitatīvus apavus, vasarā biežāk staigājiet basām kājām. Ja uzmācas drūmas domas, pievērsieties skaistumkopšanai.
Horoskopu pasaule

Citu datumu laikraksti

 • Biznesā viens otru nemitīgi uzmundrina

  Sieviete bez vīrieša un vīrietis bez sievietes biznesā iztikt nevar. Viss ir atkarīgs tikai no tā, cik viņi ir saderīgs tandēms. Arī mēs viens bez...

 • Jauns kontrolieris jaunajam gadam

  Lai gan Ziemassvētku brīvdienas radīja korekcijas, tomēr pagājušajā nedēļā Latvijas politikā bija pāris svarīgu notikumu. Saprotams, ka šobrīd...

 • Veselā miesā vesels gars!

  Šodien laikrakstā publicējam konkursa “Veselā miesā vesels gars!” trešās kārtas rezultātus un ceturtās kārtas jautājumus, ko uzdod Kalncempju pagasta...

 • Nāks Ziemassvētki, kad viņi atkal būs kopā...

  Alūksnes rajonā šogad Ziemassvētkus daudzas ģimenes nesvinēs kopā, jo kāds no vecākiem, brāļi vai māsas ir devušies peļņā uz ārzemēm. Viņi ar...

 • Apdullinošā naftas smarža brīnumu laikā

  Ziemassvētku gaidīšanas laikā ikviens vēlas sagaidīt lielāku vai mazāku brīnumu, kura pietrūka visu gadu.Ziemassvētku gaidīšanas laikā ikviens vēlas...

 • Palielina pusdienu apmēru

  Alūksnē ir palielināts sociālās palīdzības pabalsts trūcīgai ģimenei - brīvpusdienas skolās un pirmsskolas audzināšanas iestādēs. Turpmāk to apmērs...