Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Koka Pērtiķa gadā iespējams viss

Katras zīmes prognoze sadalīta trijās daļās - darbs nauda, karjera, mācības; personīgā dzīve, partnerattiecības; veselība.

Katras zīmes prognoze sadalīta trijās daļās - darbs nauda, karjera, mācības; personīgā dzīve, partnerattiecības; veselība.
AUNS. Aunam šis gads iesāksies ar pārmaiņām, sevišķi darba jomā. Daudz būs atkarīgs no viņa spējām, talantiem, laime būs paša rokās. Svarīga būs ģimenes labklājība, tāpēc daudz strādāsiet. Esiet aktīvs, veidojiet jaunas sadarbības, kontaktējieties ar kolēģiem un domājiet par sava tēla veidošanu. Risks neattaisnosies. Nozīmīgākie periodi darbā būs gada sākums, augusta beigas un septembris.
Ģimenes cilvēkiem personīgajā dzīvē iespējami sarežģījumi. Daži pārtrauks attiecības, sevišķi, ja sajutīs, ka tās traucē vai bremzē viņu dzīvi. Labāk veiksies tiem, kas vēl tikai nolēmuši veidot partnerattiecības un gaida piemērotu momentu. Zvaigznes sola, ka tāds varētu pienākt rudenī. Iespējams, ka otro pusīti satiksiet darbavietā vai kursos. Nav izslēgts, ka daži Auni šogad iebrauks laulības ostā. Laikā no jūnija līdz oktobrim varat ieplānot tālu ceļojumu.
Veselības jomā jāpiesargās no pārslodzēm, var saasināties nervu slimības, hroniskas kaites. Nav vēlamas pārāk biežas ūdens procedūras - pirtis, baseins, džakuzi, toties labs gads diētām, svara samazināšanai. Ja esat nolēmis uzsākt badošanos, tad dariet to dilstošā mēnesī.
VĒRSIS. Vērsim pirmajā vietā izvirzīsies karjeras jautājumi. Iespējami bieži komandējumi, ceļojumi. Darba un ideju netrūks, bet lietu virzību var apstādināt to nepietiekamais finansējums. Tajā pašā laikā labs laiks sponsoru piesaistei, reklāmai. Vislabāk veiksies radošo profesiju pārstāvjiem, sevišķi žurnālistiem, aktieriem, amatniekiem. Februārī iespējamas izmaiņas karjerā, varbūt sāksiet kādas mācības vai kā citādi paplašināsiet redzesloku. Ieteicams apgūt svešvalodas.
Privātā dzīvē lielas pārmaiņas nav gaidāmas. Ja naudas netrūks, Vērsis tērēs to savām sirdslietām, hobijam, ceļojumiem, izskatam, mājas komforta uzlabošanai. Gada nogalē pastiprināti tieksieties pēc mīlestības un draudzības un, ja šajā jomā viss būs kārtībā, strādāsiet ar divkāršu atdevi. Veltiet vairāk uzmanības otrai pusītei, citādi, kas zina, mīļotais ņems un noklīdīs neceļos. Daži Vērši nolems kļūt par vecākiem. Atvaļinājumu varat plānot augustā.
Tiem, kas dzīvo veselīgu dzīvesveidu, seko uzturam, sporto, nebūtu sevišķi jābaidās par veselību.
DVĪŅI. Dvīņiem šis gads būs pārbaudījumiem bagāts. Iespējamas lielas izmaiņas dažādās dzīves jomās. Kopumā pavērsies plašas iespējas, tikai nekas no gaisa nekritīs, būs jāpierāda sava varēšana. Darba lietas ietekmēs attiecības ar kolēģiem, priekšnieku. Laikā no februāra līdz jūnijam nebūtu ieteicams mainīt darbu. Atsakieties no riskantiem darījumiem, nemeklējiet vieglu peļņu, ja negribat saiet ragos ar likumu. Rudenī situācija uzlabosies, karjera nostabilizēsies.
Precētajiem nestabils laiks. Daži Dvīņi nolems uzsākt jaunas partnerattiecības, bet nav izslēgts, ka piedzīvos vilšanos. Ātrāk par rudeni meklēt iespēju iepazīties nebūtu vēlams. Varbūt vēlēsieties iegādāties dzīvokli vai citu lielu pirkumu, bet pietrūks naudas. Interesēs kolektīvi pasākumi, bet necentieties uzņemties to vadību.
Veselības jomā jāsargā dzimumorgāni, sevišķi sievietēm, un jāpārbauda vairogdziedzeris. Nelabvēlīgs periods sportistiem, iespējamas nopietnas traumas, tāpēc vajadzētu atteikties no rekordiem.
VĒZIS. Pienācis laiks mainīties, atteikties no novecojušas tehnikas, konservatīvas nostājas. Jums izdosies izprast sevi, savas vēlmes, iedziļināties globālos jautājumos, tāpēc nenoguliet zvaigžņu stundu un darbojieties aktīvi! Varat mainīt darbu, īpaši, ja sen to esat plānojis. Svarīgākās lietas šogad ieteicams kārtot saviem spēkiem, atsakieties no starpnieku pakalpojumiem. Vēzis var strādāt vienlaikus vairākos darbos, tikai jāuzmanās no pārslodzes. Sevišķi labvēlīga gada nogale. Naudas netrūks.
Atšķirībā no darba, privātajā dzīvē tik labi neies. Partnerattiecībām šis būs pārbaudījumu laiks. Centieties par katru cenu noturēt otro pusīti, dariet visu, lai viņa justos laimīga kopā ar jums. Kritiskākie periodi - gada sākums un vidus. Situācija labvēlīgāka draudzībai, ne mīlai. Jaunu attiecību veidošana, kopdzīves uzsākšana nav vēlama, tai nebūs nākotnes. Pievērsiet uzmanību savam izskatam, ģērbšanās stilam, apmeklējiet solāriju.
Pret saslimšanu šajā gadā jāizturas nopietni, tad sekas nebūs tik nepatīkamas. Vēlamas muguras, kāju masāžas. Svarīgi uzlabot asinsriti, nesasaldēties.
LAUVA. Veiksmīgs gads, darba un naudas netrūks, draugu arī. Varat uzsākt jaunas lietas, pats savu biznesu. Labi veidosies attiecības ar priekšniecību, ārzemju partneriem. Sevišķi labs laiks masu mediju darbiniekiem. Gada sākumā bieži nāksies kādam palīdzēt, esiet iecietīgs un neatsakiet padomu. Ja parādās iespēja gūt materiālu labumu negodīgā ceļā, apdomājiet, ko jums tas vēlāk var maksāt.
Palielināsies Lauvas personīgais šarms, spēja apburt pretējā dzimuma pārstāvjus. Sievietēm Lauvām garantētas uzvaras mīlas frontē. Amora bultas vislabāk izšaut oktobrī. Precētajiem problēmas var sagādāt neuzticība. Iespējams, vienlaikus dibināsiet vairākus mīlas sakarus. Rūpējieties par savu prestižu. Labs gads ceļojumiem, mācībām, bet visā svarīga personīgā ieinteresētība. Neļaujiet nevienam sevi iespaidot, nepiekrītiet draugu priekšlikumiem, ja tie ir pārgalvīgi, nepārdomāti. Var parādīties jauns hobijs.
Lauva būs pārgalvīga un lielākos draudus veselībai sagādās pati. Jābūt uzmanīgam pie auto stūres, nedrīkst riskēt peldoties. Nav vēlamas arī pārmērīgas nakts izpriecas.
JAUNAVA. Jaunavām daudzsološs laiks. Uzlabosies sabiedriskais statuss. Liela nozīme būs izdomai, oriģinālai pieejai jebkura jautājuma risināšanā. Ieteicams līdzsvarot garīgo darbu ar fiziskām aktivitātēm. Pavasarī nāksies krietni nopūlēties, toties septembrī uzlabosies finanses. Nelielas problēmas var sagādāt attiecības kolektīvā. Tomēr, ja pievaldīsiet savu dabu, arī šajā jomā viss nostāsies savās vietās.
Mīlestībā gan tik spoži neies, tomēr tieši jūs būsiet tas, kurš tieksies pēc pārmaiņām. Daži var pieņemt lēmumu šķirties. Šajā sakarā iespējama pārcelšanās uz jaunu dzīvesvietu. Tie, kuriem laulības dzīve nostabilizējusies, var domāt par ģimenes pieaugumu. Februāris, marts un rudens periods privātajā dzīvē būs visnozīmīgākais laiks. Iespējami dažādi braucieni ārpus Latvijas robežām, vairāk gan saistībā ar darbu. Nepiemirstiet laikus ieplānot atvaļinājumu!
Ieteicamas fiziskās aktivitātes, ūdens procedūras, diēta. Izdosies adatu terapijas seansi, masāža. Ja arī gadīsies saslimt, ir labas iespējas izārstēties. Jāuzmanās no ērču kodieniem, dzīvnieku uzbrukumiem, sevišķi laukos dzīvojošajiem.
SVARI. Karjerā iespējamas problēmas. Varbūt nāksies strādāt virsstundas vai atvadīties no esošā darba. Svarīgs kolēģu un tuvu cilvēku atbalsts, citādi daži var ieslīgt pat depresijā. Šajā gadā jums būs jāapbruņojas ar pacietību, izturību, nedrīkst pieļaut konfliktus ar priekšniecību. Rudens pusē beidzot gaidāmi uzlabojumi, varbūt pat panākumi. Nozīmīgākais laiks karjeras ziņā - marts, oktobris, novembris, gadu mija. Materiālajā plānā problēmu nebūs.
Darba problēmas būs Svarus tā nomocījušas, ka personīgajai dzīvei neatliks ne laika, ne spēka. Būs svarīgi, lai laulātais draugs jūs atbalsta, paslavē, pažēlo. Vēlams pēc iespējas biežāk atļauties romantiskas vakariņas divvientulībā. Brīvajā laikā vēlēsieties atpūsties, relaksēties, pabūt dabā. Daži varbūt šajā nolūkā iegādāsies ārpuspilsētas māju.
Šajā gadā veselības problēmas var sagādāt Svaru pārliekais jūtīgums, emocionalitāte, nervu pārslodzes. Ārkārtīgi labi uz nervu sistēmu iedarbosies nomierinošas zāļu tējas, relaksējoša vanna, vispārējā ķermeņa masāža, atslodzes dienas.
SKORPIONS. Zvaigznes pret Skorpionu būs labvēlīgas, un šis gads atnesīs viņam sen nebijušu labklājību. Vislabākie panākumi sagaida tos, kuri skaidri zina mērķi, ir nostabilizējušies noteiktā darbā un dzīvē vispār. Vienīgais priekšnosacījums - jums jāizvairās no negodīgas rīcības! Izdarot lielus ieguldījumus, konsultējieties ar tuviniekiem vai juristiem. Protams, būs cilvēki, kuriem skaudīs jūsu triumfs, tomēr viņu rokas būs par īsām, lai tiktu jums klāt.
Gada sākumā varat tikties ar draugiem, veidot jaunas attiecības, rīkot dažādus saietus, ceļot. Brīvajiem Skorpioniem visa gada garumā pastāv iespējas iepazīties, iemīlēties un apprecēties. Nedrīkst atļauties aprēķina laulības. Varat domāt arī par ģimenes pieaugumu, sevišķi, ja jums vēl nav neviena bērniņa. Sievietes daudz laika un naudas izlietos skaistumkopšanai.
Februārī, maijā un jūnijā iespējamas dažādas saslimšanas, infekcijas, tomēr iepriecina fakts, ka šajā gadā Skorpioniem ir arī labas iespējas uzlabot fizisko, garīgo stāvokli. Liela nozīme pašiedvesmai.
STRĒLNIEKS. Darbīgs gads, svarīgi nenogulēt īstos momentus. Reformas, ko plānosiet un veiksiet pats, būs ienesīgas, toties starpnieku pakalpojumi nesīs zaudējumus. Darbojieties sabiedrības labā, nepārstāviet tikai savas intereses, neesiet egoistisks, tad patiesi varat cerēt uz izdošanos. Labvēlīgs laiks reformām - gada sākums, maijs un rudens.
Daudz darīsiet, lai uzlabotu savu un tuvinieku dzīves līmeni. Janvārī, februārī privātajai dzīvei laika neatliks, būsiet aizņemts ar naudas pelnīšanu. Centieties izskaidrot prombūtni mājiniekiem, lai neradītu nepamatotas bažas par neuzticību. Nav izslēgts, ka daži Strēlnieki tiešām atļausies sānsoļus. Iespējams, saņemsiet naudu pavisam negaidītā veidā, vinnēsiet kādā konkursā, loterijā vai tiksiet pie mantojuma. Problēmas var sagādāt attiecības ar bērniem, jo pārāk diktēsiet viņiem savus noteikumus, bet necietīsiet, ja kāds jūs ierobežos.
Strēlnieka veselība lielā mērā būs atkarīga no dzīvesveida. Jāpārskata ēdienkarte un jāatsakās no alkohola, trekna uztura. Pretējā gadījumā iespējamas problēmas ar kuņģi, aizkuņģi, aknām. Šajā gadā jāierobežo arī sportošana.
MEŽĀZIS. Mežāzim veiksies. Planētu stāvoklis labvēlīgs karjeras izaugsmei, materiālās situācijas nostabilizēšanai. Rudens ļoti svarīgs laiks, līdz tam jātiek galā ar iecerēm, plānošanu, lai varētu no runām pāriet pie darbiem. Droši varat lūgt algas pielikumu, jūs būsiet to godam nopelnījis. Labs laiks izglītībai, sevišķi augstākajās mācību iestādēs.
Darbs, aizņemtība lielā mērā ietekmēs privāto dzīvi, partnerattiecības, diemžēl negatīvi. Mājas dzīve paliks otrajā plānā un otrai pusītei tas būs nepieņemami. Tomēr nesaskaņas iespējamas ne tikai partnera neapmierinātības dēļ, arī pats vēlēsieties kaut ko mainīt, varbūt pat šķirties. Ja esat nobriedis šādam solim, tad oficiālos jautājumus labāk risināt maijā vai jūlijā. Brīvo laiku pavadīsiet, darbojoties pa māju vai dārzu. Labprāt dosieties tūrisma pārgājienos.
Veselībā šoreiz lielākas problēmas iespējamas tieši gados jaunākajiem, sevišķi, ja viņi veselību atstās novārtā. Nav pieļaujama pārgalvīga rīcība, braucot ar auto. Ievērojiet darba drošības noteikumus!
ŪDENSVĪRS. Gada sākumā situācija darbā būs nenoteikta. Tieksieties pēc pārmaiņām. Visticamāk, ka pats īsti nezināsiet, ko vēlaties. Kamēr netiksiet skaidrībā, nekas labs nav gaidāms. Svarīgi, lai veicamais pienākums jums sagādātu prieku, spētu jūs ieinteresēt, pretējā gadījumā nav izslēgta darbavietas vai pat nodarbošanās maiņa, pārkvalificēšanās. Labs laiks, lai dotos mācīties vai strādāt ārzemēs. Ieteicams izmantot augstākstāvošu personu atbalstu. Gada otrā puse stabilāka, būs skaidri mērķi, lielākas iespējas tos sasniegt.
Finanšu stāvoklim būs liela ietekme uz privāto dzīvi. Šogad vēlams dzīvot taupības režīmā, attiekties no lieliem pirkumiem, tāliem ceļojumiem, dārgām dāvanām. Iespējams, uz laiku pārtrauksiet esošās partnerattiecības. Jaunu saistību dibināšanai piemērotāka gada otrā puse. Tiem, kuriem ir nosliece uz pārmērīgu alkohola lietošanu, šajā gadā jābūt īpaši piesardzīgiem, tas var kļūt par ieradumu.
Kaut arī veselības jomā ar pārlieku izturību neizcelsieties, tomēr lielas problēmas arī nav gaidāmas. Ja gadīsies saslimt, ātri izveseļosieties.
ZIVIS. Zivīm smaidīs veiksme. Darba lietas izdosies nokārtot pat bez jūsu sevišķas iejaukšanās. Būs liela ietekme uz kādu personu, kas palīdzēs "izsisties" uz augšu. Svarīgi būt sabiedriskam, rēķināties ar apkārtējiem, nelikt savas vēlmes augstāk par visu. Karjerā nozīmīgs būs februāris, marts un gada beigas. Varat uzstāties, reklamēt sevi vai firmu. Nauda makā neturēsies, cik nopelnīsiet, tik iztērēsiet.
Varat uzsākt jaunas vai pilnveidot esošās partnerattiecības. Starp jums un mīļoto cilvēku valdīs sapratne, harmonija, ja vien nekļūsiet utopisks, sīkumains vēlmēs, prasībās. Labs gads precībām, dzemdībām. Tie, kam jau ir bērni, daudz laika pavadīs ar viņiem kopā, mācot dzīves patiesības. Patiks, ja partneris ir gados vecāks, nobriedis, spējīgs parūpēties par ģimeni. Varbūt labiekārtosiet māju vai daudz ceļosiet. Februārī dzimušajām Zivīm iespējami interesanti, mīklaini notikumi, tomēr jābūt arī piesardzīgām.
Lielākās problēmas var sagādāt nestabils psihiskais stāvoklis. Nedrīkst rīkoties emociju iespaidā, pārgalvīgi. Svarīgi izvēlēties labu ģimenes ārstu, neuzticēties pirmajai noteiktatajai diagnozei.
Materiāls tapis sadarbībā ar "Horoskopu pasauli"

Citu datumu laikraksti

 • Pirms svētkiem augstskolā paplašina telpas

  Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības augstskolas Alūksnes studiju centram ir paplašinātas telpas, izveidojot lielāku biblitēku.Rīgas Pedagoģijas...

 • Aicina apvienoties bronhiālās astmas slimniekus

  Latvijas Astmas un alerģijas biedrība izteikusi priekšlikumu tās nodaļu veidot arī Alūksnē. Latvijā biedrība darbojas jau trīspadsmit gadus un tai ir...

 • Vanadzēni svinēs svētkus

  “Daugavas Vanagi Latvijā” Alūksnes nodaļa Alūksnes tautas namā 28.decembrī pulksten 10.00 vanadzēniem rīko svētku pasākumu."Daugavas Vanagi Latvijā"...

 • Velk bluķi un dedzina grēkus

  Mālupes pagastā kultūras darbinieki ceturtdien organizēja nebijušu pasākumu - bluķa vilkšanu pa pagasta iestādēm, lai aizdzītu visus ļaunos...

 • Skatlogus rotā savam un klientu priekam

  Iestājoties krēslai, pilsētas ielās iedegas laternas, arī veikalu skatlogos sāk mirdzēt sveču liesmiņas un daudzkrāsainas lampiņas.Iestājoties...

 • Iepazīst mazpulka radošo darbu

  Ziemeru 29.mazpulka dalībnieku projekti guvuši atzinību ne tikai Alūksnes rajonā, bet ir pazīstami arī valstī. Ar viņu veikumu pamatskolā un pagastā...