Konkursā pirmo reizi noskaidro “Pilsētas zvirbuļus”

Skatuves runas konkursā “Pilsētas zvirbulis” piedalījās 32 skolēni, kurus vērtēja trīs klašu grupās. Tā bija iespēja sevi pārbaudīt pirms rajona konkursa nākamā gada janvārī.

Skatuves runas konkursā "Pilsētas zvirbulis" piedalījās 32 skolēni, kurus vērtēja trīs klašu grupās. Tā bija iespēja sevi pārbaudīt pirms rajona konkursa nākamā gada janvārī.
"Apsveicami, ka pilsētas Bērnu un jauniešu centrs rīkoja šo pasākumu. Startēt uzreiz rajona konkursā ir grūtāk nekā tad, ja ir izieta atlase. Tā ir laba pieredze, ko rada katra publiskā uzstāšanās. Gribētu, ka visi saprastu - skatuves runas konkurss ir pielīdzināms mācību olimpiādei. Tas nozīmē, ka nepietiek iemācīties no galvas kādu dzejoli. Skolēnus tam ir jāgatavo," norāda konkursa žūrijas komisijas priekšsēdētāja Sanita Eglīte.
Viņa atzīst, ka jaunākajās grupās bija maz "gatavu" dalībnieku. Toties ir prieks par vidusskolas audzēknēm Līvu Leimani, Līvu Bēteri, Antu Aizupi un Klintu Harju, kas ieguva pirmo, otro un trešo vietu. Viņas piedalīsies rajona skatuves runas konkursā. "Šīm meitenēm ir dabas dots talants, prasme izjust autora domu. Acīmredzot jaunieši ir mainījuši savu attieksmi pret runas mākslu," akcentē S.Eglīte.
4.-9.klašu grupā uz rajona skati izvirzītas sākumskolas audzēknes Laura Ostrova, Līga Pāsa un Olīvija Tuvi, 8.-9.klašu grupā - ģimnāzijas audzēknes Dana un Linda Berkules.
Jebkurš no žūrijas locekļiem ir gatavs strādāt ar šīm skolniecēm, lai iespējami labi sagatavotu skatuves runas konkursam "Zvirbulis 2004". Tautas Teātra "Slieksnis" aktrise Vera Sedleniece labprāt palīdzēs un to jau dara, tāpat arī skolotājas Daina Černomirdina un Sandra Purakalna.

Citu datumu laikraksti

  • Desmit jaunieši saņem Latvijas pilsonību

    Alūksnieši: lepojas ar ievērojamiem cilvēkiem tuvās un tālās mājās.Alūksnieši: lepojas ar ievērojamiem cilvēkiem tuvās un tālās mājās Alūksnes rajona...

  • Vidusskolā būs integrētā nedēļa

    Ojāra Vācieša Gaujienas vidusskolā projektā “Comenius” 1. līdz 4.klasei risināsies integrētā nedēļa “Pasaka par Zaļo karaļvalsti”.Ojāra Vācieša...

  • Pirmo reizi tiksies rajona dāmu klubiņi

    Pirmo reizi Alūksnes rajona dāmu klubiņiem būs kopīgs pasākums, ko rīkos Kolberģa dāmu klubiņš “Ciemos pie Benitas”.Pirmo reizi Alūksnes rajona dāmu...