Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Konkursā veidos Ziemassvētku apsveikumus

Lai radītu svētku noskaņu, Alūksnes Bērnu un jauniešu centrs piedāvā visiem interesentiem 8., 9. un 10.decembrī no pulksten 15.00 līdz 18.00 iesaistīties Ziemassvētku apsveikumu izgatavošanas radošajās darbnīcās.

Lai radītu svētku noskaņu, Alūksnes Bērnu un jauniešu centrs (BJC) piedāvā visiem interesentiem 8., 9. un 10.decembrī no pulksten 15.00 līdz 18.00 iesaistīties Ziemassvētku apsveikumu izgatavošanas radošajās darbnīcās.
Šajās dienās ar jauniešiem kopā strādās skolotājas - konsultantes Ilzīte Čerbikova (8.decembrī), Ineta Tīlāne (9.decembrī) un Iveta Kronberga (10.decembrī). Viss darbam nepieciešamais būs uz vietas.
"Radošajās darbnīcās jauniešiem būs jāveido Ziemassvētku apsveikumi, tos pēc tam izkārtos izstādē. Tās atklāšana būs 12.decembrī. Rīkosim konkursu "Mans Ziemassvētku apsveikums"," stāsta Alūksnes BJC interešu izglītības metodiķe Ilzīte Čerbikova.
Viņa norāda, ka konkursa mērķis ir veicināt bērnu un jauniešu radošo darbību. "Tas būs labdarības pasākums - apsveikums Alūksnes pilsētas pansionāta iemītniekiem. Konkursā var piedalīties Alūksnes pilsētas izglītības iestāžu 1.-12.klašu skolēni, pirmsskolas izglītības iestādes, interešu izglītības pulciņu dalībnieki, bērni grupās, klases un ģimenes individuāli," saka I.Čerbikova.
Konkurss risināsies no 1. līdz 10.decembrim. Tā laikā dalībnieki gatavos netradicionālus Ziemassvētku apsveikumus. Apsveikuma formāts aizvērtā veidā - 10x15 centimetri.
"Apsveikums jānodod Alūksnes BJC līdz 10.decembrim pulksten 17.00. Alūksnes pilsētas skolas par piedalīšanos pasākumā (ja piedalās 50 procenti skolēnu no klases) varēs saņemt uzlīmi - hologrammu (saistībā ar Alūksnes pilsētas kultūras un izglītības iestāžu sadarbības projektu "Izglītība kā kultūras pamats un nākotne"). Oriģinālākos apsveikumus nosūtīsim pansionāta iemītniekiem," klāsta I.Čerbikova.
Viņa akcentē, ka konkursa dalībniekiem ir jāizgatavo arī vizītkarte (datorrakstā, lielums - 5x9cm). Tajā jānorāda vārds, uzvārds, klase, vecums, skola un klases audzinātāja vārds, uzvārds.
"Darbus vērtēs Alūksnes BJC izveidota žūrija. Vērtēšana būs klašu grupās: pirmsskolas izglītības iestādes, 1. līdz 4.klase; 5. līdz 9.klase; 10. līdz 12.klase un individuāli ģimenes. Ir noteikti vērtēšanas kritēriji - radošums, netradicionālisms, oriģinalitāte, atbilstība lielumam un tematam. Visi dalībnieki saņems diplomus, pateicības, bet labākie - balvas," sola I.Čerbikova.
Konkursu organizē Alūksnes BJC.

Citu datumu laikraksti

 • Eiropas Savienība dod, nevis lūdz paņemt

  Līdz šā gada 31. decembrim ikvienam lauksaimniecībā izmantojamās zemes, kuras platība ir vismaz viens hektārs, apstrādātājam ir iespējams veikt...

 • Policija informē

  Sabojā dzērienu automātu. Alūksnē, Ezera ielā, sporta zālē sabojāts dzērienu automāts. Policijā iesniegums par to saņemts 25.novembrī.Sabojā dzērienu...

 • Policija meklē

  Alūksnes rajona policijas pārvalde meklē bez vēsts pazudušo Antonu Rengeli (personas kods 051052-12652), kurš pazudis 2003.gada 12.novembrī.Alūksnes...

 • Piedāvā dažādus kultūras pasākumus

  O.Vācieša jubileja. 29.novembrī pulksten 15.00 Alūksnes rajona Trapenes kultūras namā - O. Vācieša atceres pasākumi.O.Vācieša jubileja - 29.novembrī...

 • Var iepazīties ar Tibetas mākslu

  Ārzemju mākslas muzejā Rīgā līdz nākamā gada 18.janvārim var aplūkot izstādi "Tibetas māksla Ķīnā".Ārzemju mākslas muzejā Rīgā līdz nākamā gada...

 • Latvijas rasols ir Ginesa rekordu grāmatā!

  "Lielāko rasolu, kura svars bija 3277 kg, savā 10 gadu jubilejā pagatavoja uzņēmums Spilva (Latvija) 2002. gada 1. septembrī starptautiskajā izstāžu...