Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Konkurss “Somija 2003”

Pavasaris ir sācies un tas nozīmē, ka tuvojas lielais hokejs. Šogad Pasaules čempionāts notiks Somijā. Tāpat kā citus gadus, arī šogad pāri Baltijas jūrai dosies tūkstoši līdzjutēju, kas atbalstīs Latvijas izlasi tās priekos un bēdās.

Pavasaris ir sācies un tas nozīmē, ka tuvojas lielais hokejs. Šogad Pasaules čempionāts notiks Somijā. Tāpat kā citus gadus, arī šogad pāri Baltijas jūrai dosies tūkstoši līdzjutēju, kas atbalstīs Latvijas izlasi tās priekos un bēdās. Mums atliek cerēt, ka šajā čempionātā Latvijas izlasei veiksies labāk nekā Zviedrijā. Hokejs - tas ir laiks, kad tam seko līdzi ne tikai uzticamākie sporta fani, bet gandrīz lielākā daļa Latvijas iedzīvotāju.
Laikraksts "Alūksnes Ziņas" piedāvā Jums piedalīties konkursā "Somija 2003". Konkurss būs trīs kārtās. Pirmajās divās kārtās būs pa desmit jautājumiem par hokeju ar piedāvātajiem atbilžu variantiem, bet trešajā kārtā būs prognožu jautājumi. Derīgas būs tikai no laikraksta izgrieztās anketas.Viens cilvēks konkursā piedalās tikai ar vienu anketu.
Uzvarētāju noteiks, summējot visu trīs kārtu rezultātus. Pirmo trīs vietu ieguvējus apbalvos ar piemiņas balvām.
1.kārta
1. 2002.gada decembrī Ogres pusē atklāja kārtējo mākslīgo ledus halli Latvijā. Kura pēc kārtas ir šī mākslīgā ledus halle?
a) 7.
b) 9.
c) 10.
d) 11.
e) 12.
2. Kādu summu Karolīnas "Huricanes" maksā Anaheimas "Mighty Ducks" aizsargam Sandim Ozoliņam šajā sezonā kā kompensāciju par hokejistu maiņu?
a) 500 000 $
b) 750 000 $
c) 900 000 $
d) 1 000 000 $
e) 0 $
3. Viens no bijušās Latvijas izlases spilgtākajiem hokejistiem Oļegs Znaroks šajā gadā svin 40. gadu jubileju. Kas pēc horoskopa ir Oļegs Znaroks?
a) Mežāzis
b) Zivs
c) Auns
d) Vērsis
e) Jaunava
4. Kas ir 2003.gada Pasaules čempionāta talismans?
a) lācis
b) vilks
c) ezis
d) suns
e) lauva
5. Kurā pilsētā spēles sāks Latvijas izlase?
a) Tampere
b) Turku
c) Helsinki
6. Cik eiro maksās dārgākās biļetes uz finālspēli Helsinku ledus arēnā?
a) 150
b) 180
c) 200
d) 250
e) 300
7. Kura no pašreizējām
NHL komandām ir jaunākā pēc spēlētāju vecuma?
a) "Panthers"
b) "Thrashers"
c) "Wild"
d) "Coyotes"
e) "Predators"
8. Kurš pirmais no Latvijas hokejistiem ir bijis NHL komandā kapteinis?
a) H. Balderis
b) S. Ozoliņš
c) S. Žoltoks
d) A. Irbe
e) K. Skrastiņš
9. Kolorādo "Avalanche" vārtsargs Patriks Ruā š.21. janvārī aizvadīja 1000. spēli pret Dalasas "Stars". Cik sezonas P. Ruā jau spēlē NHL?
a) 15
b) 17
c) 18
d) 19
e ) 20
10. Kurā pasaules čempionātā pirmo reizi ieviesa gan vārtu, gan sarkano līniju, tāpat arī soda metienu un skaitīja tīro spēles laiku?
a) 1936.g.
b) 1937.g.
c) 1938.g.
d) 1939.g.
e) 1947.g.
Par katru pareizu atbildi - 2 punkti.
Atbildes gaidām līdz 16.aprīlim (pasta zīmogs) Atbildes sūtīt uz adresi: "Dzirkstele", konkursam "Somija 2003", Ozolu 2a, Gulbene, LV - 4401.
Vārds, uzvārds
Nodarbošanās
Adrese, tālrunis

Citu datumu laikraksti

 • Zupas dēļ galu nedarīs

  Kādā rītā radio Ufo un Fredis jokojās, kāpēc mēdz būt tā, ka cilvēki izdara pašnāvību nelaimīgas mīlestības dēļ, bet to nedara, ja zupa ir negaršīga...

 • Laimīga nejaušība ved uz Itālijas Alpiem

  Edgars Riekstiņš, kuram pēc trīs nedēļām paliks 18 gadi, ir aktīva dzīvesveida atbalstītājs, kam netīk stundas un dienas vadīt dīkdienībā.Edgars...

 • Gājputni atgriežas sargātā zemē

  Kopš neatminamiem laikiem dabas atmoda pavasarī ir neiedomājama bez gājputnu atgriešanās.Kopš neatminamiem laikiem dabas atmoda pavasarī ir...

 • Jādzied, kad ir priecīgi, skumji vai bailes

  Pēc vairāk nekā pusotru stundu ilguša koncerta mazpilsētas kultūras centrā Marija joprojām ir moža.Pēc vairāk nekā pusotru stundu ilguša koncerta...

 • Gudrs kā Podnieka suns

  Alūksnes un Gulbenes fotocentra īpašnieks Jānis Podnieks apgalvo, ka sešdesmito gadu vidū Liepnas pusē šis teiciens bija daudzu mutēs, "pielipa"...

 • Pāreja uz D vitamīnu un... ozonu

  Vasaras laiku, pabīdot pulksteņa rādītājus stundu uz priekšu, pirmoreiz – Pirmā pasaules kara sākumā – noteica Vācija, Lielbritānija, Īrija un...