Kristīne domā par sapņu zirgu

Kristīne Supe mācās Alūksnes vidusskolas 11.klasē. Vakar viņa svinēja 18 gadu jubileju. Kristīne ir dzīvespriecīga un atklāta jauniete. Viņa raksta dzejoļus.

Kristīne Supe mācās Alūksnes vidusskolas 11.klasē. Vakar viņa svinēja 18 gadu jubileju. Kristīne ir dzīvespriecīga un atklāta jauniete. Viņa raksta dzejoļus.
Kristīne veltījusi dzejoli katram klasesbiedram un arī audzinātājai Ilzei Līviņai. Tos Kristīne viņiem uzdāvināja savā dzimšanas dienā Jaunannas "Arājos". Arī šis brauciens ir meitenes ideja, jo viņa vēlējās pārsteigt klasesbiedrus.
Kristīnes aizraušanās ir zirgi. Par tiem runājot, viņai priekā mirdz acis. Tieši zirgi izmainījuši viņas spītīgo raksturu. "Kad pirmo reizi uzkāpu zirgam mugurā, man bija tikai pieci gadi. Tas beidzās neveiksmīgi, jo nokritu. Par laimi, nekas ļauns nenotika. Arī tad, kad kļuvu tipiska pilsētas meitene, pirmā saskare ar zirgu neaizmirsās. Radās iespēja aizbraukt uz "Arājiem". Tā kopš 11 gadu vecuma esmu zirgu fane. 1994.gada vasarā piedalījos vietējās sacensībās. Tagad braucu retāk, jo daudz laika aizņem mācības. Zirgi manā dzīvē nozīmē daudz. Kopā ar tiem varu relaksēties un aizmirst visu slikto. Ir labi uzkāpt zirgam mugurā, aizjāt uz mežu, tad sliktās domas aizlido projām," stāsta meitene.
Kristīne atzīst, ka viņa ir spītīga. Ja kaut ko ieņem galvā, tad to noteikti izdara. Cenšas vienmēr realizēt savus mērķus. "Tagad esmu iemācījusies piekāpties, nevis skrienu kā auns ar pieri sienā. Agrāk biju patmīlīga, varbūt tāpēc, ka ģimenē esmu vienīgais bērns. Tagad man gribētos vecāku brāli. Sava rakstura dēļ zaudēju draugus, bet tad manā dzīvē notika lūzums. "Arājos" es nevarēju parādīt savas ambīcijas, vajadzēja mainīties, citādi zirgs mani nepieņēma. Pamazām iemācījos sadzīvot ar citiem, ar mammu. Radās jauni draugi.
Manu mīļāko zirgu sauca Feličita. Diemžēl to pārdeva. Es viņai biju ļoti pieķērusies, likās, ka zirgs saprot vairāk nekā cilvēks. Ilgi nevarēju izvēlēties citu zirgu. Vēlāk man iedeva Fantāziju. Pagājušā gada vasarā Jaunannā ar viņu piedalījos sacensībās. Tomēr neviens zirgs nav bijis tik mīļš kā Feličita," stāsta meitene.
Kristīne ir iesaistījusies projektā "Es - vienaudzim", tā dalībnieki dodas uz rajona skolām un stāsta jauniešiem par dzimumattiecībām. Tā varot iepazīt citus jauniešus un pārliecināties par savām spējām piesaistīt klausītāju uzmanību. Kristīne grib mācīties par skolotāju, jo viņai esot labs kontakts ar bērniem.
Kristīnes sapņo par savu zirgu, kurš būtu neliela auguma, ar baltu pieri un garām, cirtainām krēpēm. Vēl viņa gribētu čau - čau šķirnes suni. Trešais sapnis ir izdot dzejas grāmatu. "Bez mērķa cilvēks nevar pastāvēt. Pat mazāko darbiņu jādara no sirds, nevar domāt tikai par naudu," uzskata Kristīne.

Citu datumu laikraksti

  • Bērniem un jauniešiem rīko estrādes konkursu

    Kultūras portāls SVLV (www.sv.lv) sadarbībā ar Ozolnieku tautas namu un Ozolnieku novada domi 14.maijā organizēs trešo bērnu un jauniešu estrādes...

  • Pašvaldībā ir jauna sekretāre

    No šodienas, 12.aprīļa, Zeltiņu pagasta padomē sekretāres pienākumus veiks Anita Gasperte.No šodienas, 12.aprīļa, Zeltiņu pagasta padomē sekretāres...

  • Aizdegas ventilācijas iekārta

    10.aprīlī pulksten 6.03 Valsts Ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Alūksnes brigāde saņēma izsaukumu uz SIA “Alta S” maizes kombinātu.10.aprīlī...