Kronē “Mis un Misteru Alūksne 2005”

Konkurss: ir skaistuma un talantu šovs. Nerimstošas ovācijas un vētraini aplausi, prieks un aizkustinājuma asaras uzvarētāju acīs, ziedi un dāvanas, tas viss bija konkursa “Mis un Misters Alūksne 2005” noslēgumā.

Konkurss: ir skaistuma un talantu šovs.
Nerimstošas ovācijas un vētraini aplausi, prieks un aizkustinājuma asaras uzvarētāju acīs, ziedi un dāvanas, tas viss bija konkursa "Mis un Misters Alūksne 2005" noslēgumā. Galveno titulu ieguvēji ir Eva Caune un Ivars Lazdiņš. Viņiem būs jāpiedalās Latvijas konkursa pusfinālā, kas notiks 2006.gada 11.februārī Melngalvju namā.
Pirms konkursa Eva atzina, ka jābūt drosmīgai un daudz jāsmaida. Jā, nenoliedzami viņai tas izdevās! Iespējams, ka kronis palīdzēs piepildīt jaunietes sapni - nokļūt okeāna krastā. Ivars ir sportists, kura mērķis arī konkursā bija uzvarēt tāpat kā jebkurās sacensībās. Tiesa, Mistera tituls rada pavisam citas emocijas. "Katra uzvara liek pacelt latiņu augstāk un tiekties sasniegt vairāk," saka I.Lazdiņš.
Aģentūras "Mis Latvija" direktore Inta Fogele uzsver, ka 17 gadu laikā kopš konkursa pirmsākumiem tajā iesaistījušās vairāk nekā 20 pilsētas, tāpēc visiem pilsētu uzvarētājiem nav iespējams piedalīties konkursa finālā. Alūksnē šis pasākums notiek otro reizi, tomēr jau gūti panākumi arī valsts konkursā. "Mums ir skaistas meitenes un braši zēni," atzīst Alūksnes domes priekšsēdētājs Viktors Litaunieks. Viņš sola atbalstīt nākamā konkursa rīkošanu pilsētā. "Misters Alūksne 2004" Guntars Krīgers ir Latvijas konkursa finālists un gatavojas startiem Ēģiptē nākamā gada janvārī. Viņš ir guvis neatņemamu pieredzi, iespaidus un zināšanas, kā sevi apliecināt un uzvesties sabiedrībā. Viņa padoms noderēs Evai un Ivaram, gatavojoties konkursa "Mis un Misters Latvija" pusfinālam.
Vicemis titulu ieguvusi Anta Aizupe, vicemisters ir Toms Priede. Anta jau pirms konkursa teica, ka katrai meitenei būtu gandarījums pēc uzvaras. Jā, nenoliedzami viņa ir apmierināta, jo cerības ir gandrīz piepildījušās. Iepazīstinot skatītājus ar sevi, Toms teica paldies vecākiem un Dievam, kuri viņam devuši iespēju piedalīties konkursā. Protams, vecākiem ir prieks, ka dēlam izdevies sevi apliecināt.
Toms Priede zina, ka neviena uzvara nenāk viegli, bet dzīvē galvenais
ir nepadoties.
"Mis un Misters foto 2005" ir Monta Kokareviča un Jānis Musts. Iespējams, ka Monta fascinē ar lielajām, izteiksmīgajām acīm. Jānim mainījusies matu krāsa un frizūra, redzams, ka jaunietis kļuvis simpātiskāks. Konkursa apmeklētāju balsojumā par skatītāju simpātijām kļuvuši Anta Aizupe un Andris Kļavs. Turklāt Andris tāpat kā Sandra Stahovska ir arī mūsu laikraksta lasītāju simpātijas. Savas simpātijas - Montu Kokareviču un Ivaru Lazdiņu - izraudzījies Ieviņas Driķes nagu kopšanas salons. SIA "Šiks" veikals balvu dāvina Antai Aizupei, "Skaistuma Darbnīcas" balvas - Sandrai Stahovskai, Andrejam Koroļovam un Jurim Bricim, veikala "Līva" balvas - Indrai Rateniecei un Andrim Kļavam. Visi konkursa dalībnieki saņem SIA "Buts" dāvāto iespēju mācīties angļu valodas kursos, firmas "Zepter" dāvanas, SIA "Faberlic Baltija" kosmētikas komplektus, SIA "Jolanta" dāvanu kartes piecu latu vērtībā un zemnieku saimniecības "Arāji" dāvanu kartes 20 latu vērtībā.
Konkursa šova skatītāji vēl ilgi atcerēsies skaistuma un talanta izpausmes pārsteidzošos un atraktīvos veidos. Pirmajā uznācienā konkursa dalībnieces parādījās kā krāšņi, teiksmaini ziedi dažādās krāsās. Liega mūzika un kustības atgādina, cik skaistums ir netverams. Tomēr tam ir liels spēks, jo ziedu pieskaršanās liek atdzīvoties tauriņu vai varbūt zīdtārpiņu kūniņām, no tām iznāk... puiši baltos tērpos. Vīrišķā spēka triumfu apliecina Andrejs, kas savu "ziedu" paceļ uz pleca, liekot skatītājiem uzgavilēt. Citā uznācienā meitenes parādās kā saulespuķes caurspīdīgos halātiņos, bet puiši ir dārznieki. I.Lazdiņš savas puķes priekšā nometas uz ceļa. Iepriekš viņš skatītājiem atzinās, ka viņam ļoti patīk meitenes. Mazas "rozīnītes", kas izceļ viņu starp citiem konkursa dalībniekiem.
Latvijas televīzijas raidījuma "Rīts" vadītājs Elvis Jansons iejuties konkursa vadītāja tēlā. Viņš iepazīstina ar konkursa žūrijas komisiju, kurā ir aģentūras "Mis Latvija" direktore Inta Fogele, ģenerālsponsors SIA "Kristīne" direktors Jurijs Popovičenko, psiholoģe Agrita Grosbarte, "Misis Elegance "98" Mārīte Kola, kā arī Rīgas, Talsu un Latvijas Mis. Un tad jau atkal uz "mēles" nāk konkursa dalībnieki, kas demonstrē Alūksnes veikalu "Līva" un "Līva+" tērpus. Domāju, ka ne tikai konkursa dalībnieki, bet arī daudzi skatītāji šajos veikalos meklēs iespēju iegādāties izskatīgos tērpus. Jaunieši atklāj savus sapņus un ilgas, dalās atziņās par mīlestību un draudzību, par savu pilsētu un rajonu. Katrs ir atnesis mozaīkas gabaliņu, tos saliekot, veidojas Alūksnes rajona siluets. "Alūksne man liekas visskaistākā pilsēta. Paldies alūksniešiem, ka viņi to veido tādu, lai gribētos tajā atgriezties," saka Jānis Musts.
Uznāciens ar ūdens un dzirksteļu procedūrām ir visazartiskākais. Tuvāk sēdošajiem skatītājiem izdala lietussargus. Jā, pa gaisu iet ūdens šļakatas, ziepju putas un arī dzirksteles. Visi būs balti un tīri pirms pēdējā uznāciena balles tērpos, kad paziņo konkursa rezultātus.
Konkursa šova režisoram Raivo Andersonam nav trūcis izdomas, kā ar salīdzinoši vienkāršiem līdzekļiem panākt vēlamo efektu. Kamēr žūrija apspriežas, koncertu sniedz grupa "Tranzīts". Labi zināmas dziesmas, bet tās nevar klausīties bez sajūsmas, tāpēc laiks aizrit ātri. Patīkama arī grupas "Cielaviņas" un imidža klases dejotāju, breikeru, tāpat arī viesu uzstāšanās uznācienu starplaikos. Izdevies "pārsteigums" ir "Misters Robots". Elvis Jansons domā, ka tas varētu piedalīties konkursā pēc 20 gadiem.
Konkurss, saldais un rūgtais mirklis, ir pagājis. Par to vislielākais paldies konkursa organizatorei Evitai Bogdanovai. Iespējams, ka dalībnieki viņu atcerējās vēlāk, bet skatītāji to neredzēja.
Pasākuma vadītājs E.Jansons teica, ka konkurss nevar notikt bez dalībniekiem un žūrijas, taču nekā no tā nebūtu bez Evitas nenogurstošā darba nodarbību vadītāju un sponsoru atbalsta meklējumos, kā arī sadarbības ar visiem.

Ģenerālsponsors - mēbeļu salons "Kristīne". Sponsori: Alūksnes pilsētas dome, Alūksnes Novada fonds, SIA "MCD", salons "Skaistuma darbnīca", a/s "Baltikums", veikali "Līva" un "Līva+", atpūtas centrs "Jolanta", SIA "Šiks", SIA "Zelta balodis", Māris Ločs, Gulbenes SIA "ADI Auto", firma "Zepter international Baltic", krievu - franču kosmētikas firma "Faberlic Baltija", solārijs "Šeila", SIA "Deiwos", SIA "Buts", SIA "Latvijas neatkarīgā inspekcija", sporta komplekss "Silvesters M", spēļu klubs "Klondaika", Latvijas SEB Unibankas Alūksnes filiāle, z/s "Arāji", Alūksnes rajona padome, veikals "Goba", mākslinieki Antra Lielmane un Ivars Vecāns, SIA "4RC", SIA "Kārumiņš GR", SIA "4 plus", Ieva Birzgale un draugi, SIA "Gustiņš", kafejnīca "Pajumte", SIA "Bērtiņš 2", SIA "Skrinukalni", SIA "Skudra auto", SIA "Lienama", Aigars Stebers, ziedu salons "Flora". Informatīvie atbalstītāji: "Alūksnes Ziņas", "Malienas Ziņas".

Citu datumu laikraksti

 • Lāčplēša svētkos

  Tālajā 1919.gadā visi, kas varēja un spēja nest ieročus, cēlās, lai aizstāvētu un atbrīvotu Rīgu no uzbrūkošās Bermonta armijas, un 11.novembrī Rīga...

 • Pirmie maksājumi par laukaugu un lopbarības platībām

  Šonedēļ Lauku atbalsta dienests uzsāk papildu valsts tiešo maksājumu par laukaugu un lopbarības platībām avansa izmaksu 80 procentu apmērā, jo valstī...

 • Apvienos Mālupes pagasta pensionārus

  Mālupes pagasta “Mārās” pašvaldībā dzīvojošajiem pensionāriem šonedēļ bija otrā tikšanās, jo arī Mālupes pagastā ir nolēmuši veidot savu pensionāru...

 • Atgriezušās priecīgas un iespaidiem bagātas

  “Kad lidmašīna ir uz zemes Latvijā, priecīgi saskatāmies, esam mājās! Tikai mājupceļā atklājas katra bažas un satraukumi, kas bijuši pirms brauciena,...

 • Izmanto iespēju!

  Vēl tikai līdz 15.novembrim jauniešu organizācija “Avantis” aicina pieteikties stipendiju konkursam un Gada balvai.Vēl tikai līdz 15.novembrim...

 • Vidzemē attieksme ir neitrāla

  Oktobrī veiktajā sabiedriskās domas aptaujā noskaidrota Latvijas iedzīvotāju attieksme pret Latvijas dalību Eiropas Savienībā.Oktobrī veiktajā...