Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Labiekārto lauku saimniecību

Annas pagasta lauku sētas "Mūrnieki" īpašnieki Māris un Irēna Kazaki šonedēļ ekspluatācijā nodeva jaunuzceltās būves – klēti un garāžu.

Annas pagasta lauku sētas "Mūrnieki" īpašnieki Māris un Irēna Kazaki šonedēļ ekspluatācijā nodeva jaunuzceltās būves – klēti un garāžu. Vasarā paredzēti teritorijas labiekārtošanas darbi. Šim mērķim līdzekļi gūti no nelauksaimnieciskās uzņēmējdarbības atbalsta programmas projekta.
"Lauku sētā nepieciešamas dažādas ēkas. Vispirms uzbūvējām pirti, tad garāžu un klēti. Visas ēkas ceļam paši, jo tas ir izdevīgāk, nekā algot celtniecības firmas strādniekus. Arī kokmateriālus cērtam savā mežā. Pieņemšanas komisija atzina, ka ēkas ir kārtībā, lai nodotu ekspluatācijā. Vēl atliek tās reģistrēt zemesgrāmatā," saka M. Kazaks.
"Kāda amatpersonu grupa nevēlējās gulēt istabā, bet klētī, jo tur esot romantiskāk. Ir riteņbraucēju grupas, kas dod priekšroku klētij. Galvenokārt to cēlām jauniem cilvēkiem, kam patīk romantika," klāsta I. Kazaka. Saimnieks klētiņā vasarā guļ pusdienlaiku, jo tur esot laba aura un patīkami vēss. I.Kazaka uzskata, ka mūsdienās vairs nav populāri celt klētis. To vietā tagad vairāk būvē atpūtas mājas.
"Saimniecība attīstībā apstāties nedrīkst. Šogad esam iecerējuši labiekārtot mājas pagalmu un iebraucamo ceļu, veikt apzaļumošanas darbus, kā arī iestādīt četrus hektārus egļu meža," norāda M. Kazaks.

Citu datumu laikraksti