Lai pēc līgošanas justos labi

Jāņos katrs kārtīgs latvietis ceļ pie lūpām alus kausu un – ne tikai... Lai pēc svētku priekiem nezustu dzīvesprieks un laba pašsajūta, iesakām līdzekļus, kas mazinās galvassāpes un attīrīs jūsu organismu.

Jāņos katrs kārtīgs latvietis ceļ pie lūpām alus kausu un – ne tikai... Lai pēc svētku priekiem nezustu dzīvesprieks un laba pašsajūta, iesakām līdzekļus, kas mazinās galvassāpes un attīrīs jūsu organismu.
- "Reviver" kapsulas satur dabīgus augus. Jālieto viena līdz divas kapsulas, uzdzerot glāzi ūdens. Ja tās iedzer jau pirms alkohola lietošanas, tad cilvēks nākamajā rītā pamostoties bez paģirām. Cena - 2,17 lati.
- Tautā iecienītas ir "Alka – Seltzer" ūdenī šķīdināmās tabletes, kas satur sodu un aspirīnu. Tās var lietot arī citu sāpju gadījumā. Cena - 1,84 lati. Līdzīgas ir "Alka – Prim" ūdenī šķīdināmās tabletes. Cena - 1,14 lati.
- Organisma attīrīšanai var lietot arī Krievijā ražoto "Anti pohmelin", kas ne tikai palīdzēs paģiru gadījumā, bet uzlabos arī gremošanu un spēcinās organismu. Cena - 0,75 lati.
- "Sal Ems Factitium" tabletes ne tikai attīrīs organismu, bet arī stiprinās sirdi, jo satur kālija jonus. Cena - 0,95 lati.
- Ampulas "Tīravots" var izmantot, lai attīrītu organismu. Tās satur ārstniecības augus – sārteni, milteni, oša mizu ekstraktu, ķiršu un sarkanā āboliņa ekstraktu. Attīra nieres, aknas, kuņģa zarnu traktu, sviedru dziedzerus un elpošanas sistēmu, izvada toksīnus no organisma. Lieto vienu ampulu dienā, brokastu laikā izdzerot ar glāzi ūdens. 15 ampulas maksā 8,78 latus, viena - 0,59 latus.
- Līdzekļi "Narko Fit" un "Pari Evalar" atindēs organismu. "Narko Fit" iesaka cilvēkiem, kam jau ir izveidojusies pastāvīga tieksme pēc alkohola, jo mazina šo vēlmi. Cena - 4,66 lati.
- "Pari Evalar" tabletes stiprina novājinātu organismu un mazina tieksmi pēc alkohola. Cena - 2,62 lati.
- Latvijā ražotā ārstniecības augu tēja "Ladza Alka 2" palīdzēs mazināt paģiru simptomus. Vienu ēdamkaroti maisījuma jāaplej ar glāzi ūdens un dienas laikā jāizdzer trīs līdz četrās reizēs. Izraisa nepatiku, šķebināšanu pret alkoholu. Cena - 3,88 lati.
(sadarbībā ar Alūksnes Lielo aptieku)

Citu datumu laikraksti

  • Spēj pierādīt, ka dzīvība ir stiprāka par nāvi

    Alūksnietei Edītei Baltiņai visa dzīve ir liels un smags pārbaudījums. Patiesībā tas veidojas no nepārtrauktiem sāpīgiem pārdzīvojumiem, kas palaikam...

  • Viesosies vācu tūristu grupa

    Alūksnes Novadpētniecības un mākslas muzejs saņēmis vēstuli par 20 vācu tūristu grupas ierašanos 21.jūnijā.Alūksnes Novadpētniecības un mākslas...

  • Rajona skolotājus nesveiks

    Starp pedagogiem, kurus par radošu, ilgstošu un veiksmīgu darbu ar Goda rakstiem un naudas balvām suminās Izglītības un zinātnes ministrija, diemžēl...