Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Laikmeta slimības ārstē ar bioenerģiju

Oļegs Kuzņecovs sevi nedēvē par dziednieku. Tas skanot pārāk skaļi. To, ka viņam dots roku spēks, kas citiem spēj mazināt sāpes, kā arī ārstēt smagas un ielaistas slimības, viņš uzskata par šūpulī dotu dāvanu.

Oļegs Kuzņecovs sevi nedēvē par dziednieku. Tas skanot pārāk skaļi. To, ka viņam dots roku spēks, kas citiem spēj mazināt sāpes, kā arī ārstēt smagas un ielaistas slimības, viņš uzskata par šūpulī dotu dāvanu. Viņa dzīves uzdevums ir palīdzēt cilvēkiem un to viņš uzskata par svētu lietu.
Pirms daudziem gadiem Oļega sieva sūdzējusies par sāpēm kreisajā sānā. Aiz mīļuma vīrs sievu glāstījis. Turējis roku uz sāpošās vietas. Irēna toreiz iesaukusies, ka viņa jūtot, kā sāpes it kā pa dzīsliņu viņu atstāj. Oļegs tajā brīdī sajutis, ka sāpes uzņem savā rokā. Tagad, atceroties pirms gadiem notikušo, sieva Irēna smej, ka viņa bijusi vīra pirmā paciente un kopš tā laika sāpes vairs sevi nav likušas manīt.
"Ne jau uzreiz sāku nodarboties ar cilvēku ārstēšanu. Kādam sāpēja zobs. Paturēju roku uz vaiga. Sāpes pārgāja. Tikai 1992. vai 1993. gadā, kad parādījās literatūra par bionerģiju, sapratu, ka man tā ir dabas dota. Es ar strāvām iedarbojos uz cilvēka nervu sistēmu. Es neārstēju, tikai atdzīvinu nervu sistēmu. Tas ir pats sākums," domā gulbenietis Oļegs Kuzņecovs.
90 procentu saslimšanu rodas no slimas un bojātas nervu sistēmas. Stresiem, uztraukumiem, nepatīkamiem atgadījumiem, kas cilvēku izsit no ierastā dvēseles stāvokļa. Tagad dzīve nelutina nevienu. Tādēļ pie Oļega bieži nākot cilvēki, kas ir satraukti, uzbudināti. Nākot daudzi, kurus moka depresija. Jau vizītes laikā Oļegs ievēro, ka pacients kļūst mierīgāks un stress manāmi pazūd. Dažiem pietiek ar vienu vizīti, citiem nākas atnākt vēlreiz. Viņš ir ievērojis, ka par depresiju pacienti visbiežāk sūdzas novembrī un aprīlī. Viņš to izskaidro ar dabas pārmaiņām - temperatūras svārstībām, gaisa mitrumu, spiedienu. "Tiklīdz nervu sistēma ir bojāta, sāk parādīties dažādas slimības," saka Oļegs.
Negatīvais ietekmē pozitīvo
"Mēs dzīvojam tādēļ, ka saņemam enerģiju no kosmosa. Es esmu viens no tiem cilvēkiem, kas saņemto enerģiju spēj atdot citiem. Tas ir svētīgi, ja to sajūt dzīves laikā un var citiem palīdzēt. Es neticēju, ka ir cilvēki ar tā dēvēto ļauno aci. Pietiekot, ka šāds cilvēks paskatās uz bērnu, lai mazulis sāktu raudāt. Pietiek tikai viena šāda cilvēka teikuma: "Redz, kā tavs bērns neslimo". Pēc trim, četrām stundām bērnam jau ir augsta temperatūra. Izrādās, ka šiem cilvēkiem nav ļauna acs, bet viņiem ir negatīva enerģija, kas spēj ietekmēt cilvēka nervu sistēmu. Un no tā rodas visādas problēmas," skaidro Oļegs.
Viņš atzīst, ka daudzi cilvēki nemaz nezina, ka viņam ir negatīvā enerģija. Tomēr pasaulē lielākajai daļai cilvēku ir gaišā, pozitīvā enerģija. Gulbenietis min vienu piemēru. Ap galdu sasēžas viesi, kas līdz svinībām nav bijuši pazīstami. Ir reizes, kad svinības šķiet burvīgas un viesi pie galda jūtas omulīgi, bet ir reizes, kad pie galda sarunas neraisās, ka cilvēki jūtas neomulīgi un ir tikai viena vēlme - ātrāk atstāt svinību vietu. Ir kāds, kas izdala negatīvo enerģiju, kuras ietekmē arī pārējiem kļūst nelāgi.
Kā pozitīvi lādētam cilvēkam sevi pasargāt no negatīvās enerģijas cilvēka? Oļegs smej, ka vienīgais atrisinājums ir doties prom, ilgi neuzturēties tāda cilvēka sabiedrībā. Cilvēkiem ar negatīvu enerģiju ir grūti veidot attiecības ar apkārtējiem. Piemēram, ir dažas ģimenes, kur sievai ir pozitīva enerģija, vīrs - negatīvi lādēts. Saticības šajās mājās neesot. Sieva jūtas apstiesta. Visbiežāk šāda savienība beidzas ar šķiršanos. Reiz Oļegs bijis pie kāda slimnieka, kuram palīdzējis, bet pats vēlāk juties kā "izspiests citrons". Arī pacienta sieva atzinusi, ka vīrs visu viņas spēku un enerģiju izsūcot kā vampīrs.
Visu slikto paņem sev
Nekas pasaulē nezūd. Arī slimības un satraukums. Oļegs to uzņem savās rokās, tādēļ pēc katras vizītes viņš rokas noskalo zem tekoša auksta ūdens. Nedēļā divas dienas viņš pacientus nepieņem. Tās pieder tikai viņam. Tajās Oļegs dodas medībās vai makšķerēt. Viņš pastaigājas pa mežu un uzņem spēku. Dzīvajai radībai viņš ir draugs. Viņam ir 14 gadus vecs kaķis, kam, saīsinot garos ciltvārdus, dots mīļvārds Dons. Oļegs vairākas reizes Donu izārstējis no plaušu karsoņa. Arī tikai ar rokām. Iespējams, ka kaķis jūtot Oļega enerģiju. Tiklīdz jūtas slikti, dzīvnieks ierušinās Oļegam klēpī vai arī uzguļas uz vēdera.
"Biju devies uz vienām mājām, kur mīt liels, nikns vācu aitu sugas suns. Ne pie viena viņš nenāca mīļoties, visus aprēja. Suns pienāca pie manis, galvu ielika klēpī. Uzliku viņam roku uz galvas. Tādā pozā mēs abi bijām vismaz 15 minūtes. Pēc tam suns paskatījās man acīs, nolaizīja roku un devās prom. Droši vien viņš kaut ko juta, iespējams, viņam vajadzēja palīdzēt," saka Oļegs.
Uzplaukst laikmeta slimības
80 procentiem sieviešu lielākas vai mazākas problēmas rada osteohondroze. Daudzi sūdzas ar radikulītu, artrītu, poliartrītu (vienlaicīgs vai pakāpenisks vairāku vai visu locītavu iekaisums). Ar tradicionālo medicīnu šādas kaites grūti izārstēt. Medikamenti novērš sāpes, bet neiznīcina slimības cēloni.
"Ja cilvēks atnāk pie manis un jūtu, ka viņa ir nopietna slimība, tad vispirms noņemu sāpes un iesaku doties uz rentgenu, lai mediķi novērtē, kādēļ mugura sāp. Bieži vien atnāk sievietes, kurām iesaku doties pie ginekologa, jo pēc sāpes jūtu, ka tur ir vēzis vai kāds cits nelāgs veidojums. Es jūtu, kur sāp, bet kas ir vainojams šajās sāpēs, to es labāk uzticu noteikt profesionāliem mediķiem," saka Oļegs.
Viņš veiksmīgi ārstē kuņģa čūlas, gastrītu. Bijis gadījums, kad pie viņa vērsusies sieviete, kurai bijusi kuņģa čūla un mioma. Viņai bija nozīmēta operācija Rīgā. Pirms operācijas sieviete četras reizes atnākusi pie Oļega. Vēlāk mediķi Rīgā, pārbaudot sievietes veselības stāvokli, atzinuši, ka kuņģa čūla izārstēta, bet no miomas - ne vēsts.
Viņš ārstē arī alerģijas. To visvieglāk izārstēt bērniem. Bijuši gadījumi, kad Oļegs palīdzējis maziem bērniem atsvabināties no astmas. Pieaugušie, kas cieš no dažādām alerģijām, veselībai lielu kaitējumu nodarījuši ar medikamentiem un Oļegam viņiem palīdzēt ir nedaudz grūtāk. Tomēr reiz, kad viņš pa radio izdzirdējis, ka ar astmu jāsadzīvo, viņš iesaucies: "To var izārstēt!". Sarežģīti palīdzēt, ja ir infekcijas slimības. Piemēram, ja ir gripa, tad Oļegs var tikai paātrināt tās darbību - cilvēka iekšējo cīniņu ar slimību. Viņš spēj noņemt sāpes, ko rada roze, arī vēzis pēdējā stadijā. Nāk māmiņas, kuru bērnus moka bezmiegs, kas raud. Bieži izrādās, ka bērnam ir stafilokoki (lodveida baktērijas, kas izraisa strutojošas slimības).
"Lielākais gandarījums par paveikto ir tad, ja cilvēks pasaka paldies, atzīst, ka viņam kļuvis labāk. Ir laba sajūta, ja citam vari palīdzēt. Veselība katram ir dārga un tikai viena, tādēļ priecājos, ja kādam ļauju sajusties kaut par dažiem gadiem jaunākam," smej Oļegs.
Cilvēks pats sev var palīdzēt
Oļegs atzīst, ka cilvēks var sevi sagraut un var arī dziedināt. Lai cik grūti nākas soļot pa dzīvi, viņš iesaka sakoncentrēt labas domas, dzīvot ar možu garastāvokli un, ja kaut kas sāp, veltīt visu domu mīlestību tieši sāpošajai vietai. Pamazām cilvēks it kā piedzimst no jauna, iemīl sevi. Viņš iesaka bieži doties dušā. Iedomāties, ka ūdens noskalo visu slikto, visus kreņķus un nebūšanas. Pēc mazgāšanās cilvēks noteikti sajutīsies labāk.
"Man jau 66 gadi. Darbs ar cilvēkiem prasa gan spēku, gan enerģiju. Reizēm pēc vizītēm jūtu lielu nogurumu, paaugstinās asinsspiediens. Tādēļ pēc pusdienām cenšos cilvēkus vairs nepieņemt. Tomēr nevienam neatsaku. Cilvēks pie otra pēc palīdzības galvenokārt nāk tad, kad viņam tiešām klājas grūti un ir slikti. Atteikt nozīmētu viņam liegt iespēju dzīvot pilnvērtīgu dzīvi," saka gulbenietis.
Un cilvēki nāk pie viņa. Daži vienkārši tāpat, lai parunātos. Jo viņam ir laipnas un mīļas acis. Gadās, ka bērni, kuri ir bailīgi un labprāt no mammas neatiet ne soli, ieraudzījuši Oļegu, sāk smaidīt un droši nāk pie viņa klāt.
Uz balkona ziemā katru dienu notiek rosība. Ir atlaidušās zīlītes. Oļegs par tām tur rūpi, lai bargajā laikā viņām netrūktu barības. Un putni no viņa nebaidās. Uzticas.

Citu datumu laikraksti

  • Vai no Eiropas Savienības var izstāties?

    Jo tuvāk nāk brīdis, kad lemsim par Latvijas iestāšanos Eiropas Savienībā, jo biežāk uzdodam jautājumu, vai varēsim no tās arī izstāties?Jo tuvāk nāk...

  • Plānotais ir izpildīts

    VID Vidzemes reģionālās iestādes Alūksnes nodaļai 2002. gadā plānotais ir izpildīts. Kopbudžeta ieņēmumi palielinājušies par 289 510 latiem.VID...

  • Gūst medaļas Latvijas čempionātā slēpošanā

    Alūksnes Bērnu un jaunatnes sporta skolas audzēkņi labi startējuši Latvijas čempionātā slēpošanā, kas notika 11. un 12.janvārī Madonā.Alūksnes Bērnu...