Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Laikraksta darbinieki tiekas ar lasītājiem

Otrdien laikraksta "Alūksnes Ziņas" darbinieki un viesi tikās ar saviem lasītājiem Jaunannas pagastā.

Otrdien laikraksta "Alūksnes Ziņas" darbinieki un viesi tikās ar saviem lasītājiem Jaunannas pagastā. Tikšanās laikā iedzīvotāji varēja uzzināt informāciju no Valsts ieņēmumu dienesta par aktualitātēm lauksaimniecībā, kā arī piedalīties konkursos.
Šoreiz viesi bija Alūksnes lauksaimniecības konsultāciju biroja konsultante Anita Rozenberga un Valsts ieņēmumu dienesta Vidzemes reģionālās iestādes Alūksnes rajona nodaļas konsultāciju daļas galvenā nodokļu inspektore Vēsma Stebere.
A.Rozenberga klātesošos informēja par tuvākajā laikā paredzētajiem semināriem, ko rīko Alūksnes lauksaimniecības konsultāciju birojs, un par nelauksaimniecisko uzņēmējdarbību.
SIA "Dzirkstele" sludinājumu un reklāmas nodaļas vadītāja Skaidrīte Bukše klāstīja par laikraksta "Alūksnes Ziņas" lasītāju auditoriju un to, kādēļ uzņēmumiem, iestādēm vai privātpersonām nepieciešams reklamēties. "Avīzes vidējā auditorija ir 10 060 lasītāji – pārsvarā vīrieši. Statistikas dati liecina, ka visvairāk to lasa ierēdņi, dažādu profilu speciālisti un pašnodarbinātās personas. Pārsvarā to lasa cilvēki vecumā no 30 līdz 39 gadiem un no 40 līdz 49 gadiem, tomēr laikrakstu ir iecienījuši gan jaunieši, gan pensionāri," uzsver S.Bukše.
Laikraksta darbinieku rīkotajos konkursos vislabāk veicās Ērikai Teterovskai, Intai Belmanei un Inetai Meierei, kas saņēma pārsteiguma balvas, bet Ņina Belmane, Daina Beļava un Anna Vilciņa – Leiškalne laimēja laikraksta "Alūksnes Ziņas" mēneša abonementu.
Pēc tikšanās klātesošie atzina, ka pasākums ir bijis patīkams, izglītojošs un sirsnīgs. Nākamā laikraksta "Alūksnes Ziņas" tikšanās paredzēta februārī Pededzes pagastā.

Citu datumu laikraksti

  • Mīlestība dažādos laikos

    Vēsturi allaž ir veidojuši aktīvi un darbīgi cilvēki, un tiem blakus ir atradies partneris, kam bieži vien ir liela nozīme lēmumu pieņemšanā.Vēsturi...

  • Darbarīki sniega tīrīšanai

    Sinoptiķi solīja, ka šajā nedēļā sniegs nokusīs visā Latvijā. Tomēr Alūksnes un Gulbenes rajonā par tā trūkumu nevar sūdzēties, turklāt vakar atkal...

  • Šovā cīnīsies par balvu

    Pirmdien, 27. janvārī, LNT kanālā pulksten 22. 00 sāksies “Mūzikas video 2003” atklāšanas šovs, kurā piedalās desmit grupas, kas sacentīsies par...