Lems par finanšu sadali

Alūksnes rajona padomes sēdē rīt lielākā daļa no 17 darba kārtības jautājumiem paredz lemt par finanšu sadali 2004.gadā, kā arī darba grupu izveidi pārrobežu sadarbības projektiem.

Alūksnes rajona padomes sēdē rīt lielākā daļa no 17 darba kārtības jautājumiem paredz lemt par finanšu sadali 2004.gadā, kā arī darba grupu izveidi pārrobežu sadarbības projektiem.
Rajona padomes izpilddirektore Gunta Ļuļe informēs par darba samaksas fondu rajona interešu izglītības, vispārējās vidējās un pamata izglītības iestāžu pedagoģiskajiem darbiniekiem, mērķdotāciju sadali speciālajām izglītības iestādēm un internātpamatskolai, kā arī par piecus un sešus gadu vecu bērnu apmācībās nodarbināto pedagogu darba samaksas fondu rajona pašvaldības izglītības iestādēs.
Sēdē paredzēts apstiprināt rajona pašvaldību autoceļu (ielu) fonda mērķdotācijas procentuālu sadali un līdzekļu izlietojuma prognozi, kā arī rajona pašvaldības īpašuma privatizācijas fonda izlietojuma programmu. Rajona padomes locekļi lems par šāda pamatbudžeta un speciālā budžeta apstiprināšanu.
Izveidos darba grupu projektam "Dzīve pierobežā", kā arī akceptēs darba grupas pārrobežu sadarbības projektos "Ja ar draugu dodies ceļā", "Epidēmiju profilakse pierobežas rajonos", "Literārās jaunrades un vizuālās mākslas darbu krājums" un "Vesels bērns". Lems arī par atbrīvošanu no uzturnaudas un maksas par vecāku aprūpi pansionātā "Alūksne".

Citu datumu laikraksti

  • Rīkos filozofisku diskusiju

    Bejas interešu klubiņa “Pīlādzis” dalībnieces 22.janvārī pulksten 12.00 filozofiskā diskusijā dalīsies pārdomās par tēmu “Logs”.Bejas interešu...

  • Rosinās pārcelt darbdienas

    Lai efektīvāk izmantotu darba laiku, šodien valdība lems par vairāku 2004.gada darbdienu pārcelšanu.Lai efektīvāk izmantotu darba laiku, šodien...

  • Vēlas zināt iedzīvotāju viedokli

    Ministru kabineta komitejas sēdē apstiprināts Ekonomikas ministrijas projekts “Latvijas rūpniecības attīstības pamatnostādnes”.Ministru kabineta...