Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Lieldienu zaķi nāk no bataljona

Rīt Alūksnes tautas namā būs sarīkojums, kurā pilsētas iedzīvotājus gaida tikšanās ar īstiem Lieldienu zaķiem. Labākie no labākajiem zaķiem izraudzīti Alūksnes Mobilo strēlnieku bataljona pašdarbnieku skatē.

Rīt Alūksnes tautas namā būs sarīkojums, kurā pilsētas iedzīvotājus gaida tikšanās ar īstiem Lieldienu zaķiem. Labākie no labākajiem zaķiem izraudzīti Alūksnes Mobilo strēlnieku bataljona pašdarbnieku skatē. Tie ir štāba, A un B rotas karavīri, kas parādīs humoristiskas miniatūras "Ar smaidu pavasarī".
"Mani vienmēr pārsteidz karavīru fantāzija. Viņiem ir maz materiālu, ko varētu izmantot svētku uzvedumu gatavošanai, tāpēc noteicošā ir izdoma. Apbrīnojami ir viņu skatuves tērpi, kas gatavoti no palagiem, papīra un papes vai krāsainiem celofāna maisiņiem. Sevišķi izceļas štāba rota, kas iestudējusi operu par Lāčplēša cīņu ar Melno bruņinieku. Tā simboliski ataino pavasara uzvaru pār ziemas tumsu. Operas izrādē skan populāras melodijas, bet vārdus sacerējuši karavīri," atklāj Alūksnes Mobilo strēlnieku bataljona darbiniece Inese Janēviča.
Lai gan pirmo divu vietu ieguvējiem pašdarbības skatē ir piešķirtas brīvdienas, viņi tās izmanto, lai varētu pārsteigt alūksniešus svētkos.
A rotas "zaķi" ciemosies Rūķu un Zaļā lāča migā, aicinot visus līdzi uz bataljonu svinēt Lieldienas.
B rotas televīzijas programmu vada vietējais un Melnais zaķis no Amerikas.
"Karavīri bija aizņemti apmācībās, bet kopā ar rotu komandieriem atrada laiku radošajam procesam, tāpēc Lieldienas būs jaukas ne tikai zaķiem," norāda I.Janēviča.

Citu datumu laikraksti

  • Aunam jāanalizē sava rīcība

    AUNS. Jaunievedumu īstenošana saistīsies ar negaidītiem šķēršļiem.AUNS. Jaunievedumu īstenošana saistīsies ar negaidītiem šķēršļiem. Slepeni...

  • Aicina ciemos pie Lieldienu zaķa

    No 16. līdz 20. aprīlim Latvijas Dabas muzejs aicina apmeklēt tradicionālo dekoratīvo trušu izstādi "Ciemos pie Lieldienu zaķa", kura veidota...

  • Garneļu sautējums ar sēnēm

    Lai ēdienkarti padarītu interesantāku, netērējot daudz laika un naudas, piedāvāju gatavot garneļu sautējumu ar sēnēm.Lai ēdienkarti padarītu...