Lielisks starts komandai “NordOst Alūksne”

Liepājas ostas Tirdzniecības kanālā pagājušās nedēļas nogalē norisinājās Latvijas atklātā čempionāta ūdens motosportā noslēdzošais posms, kas jau astoto gadu pēc kārtas bija viena no ātruma festivāla “Kurzeme 2018” disciplīnām. Kā ierasts, alūksniešiem bija lielisks starts šajā posmā - no astoņiem startējušajiem “NordOst Alūksne” pilotiem sešās laivu klasēs septiņi kāpa uz goda pjedestāla. Komandu ieskaitē, tikai atpaliekot no uzvarētājas komandas “Mēmeles sports” par 7 punktiem, mūsējiem – 2.vieta.
Pirms šī posma daudzus uztrauca, kā izskatīsies sacensības tik dziļā rudenī pilsētā, kurā piedzimst vējš, bet laika apstākļi bija lieliski un nekas netraucēja sportistiem uzrādīt labākos rezultātus. Posms izdevās ļoti aizrautīgs un dinamisks, sportisti un skatītāji varēja izbaudīt atvasaru un “Kurzemes rallija’’ atmosfēru.
Pēdējā Liepājas posmā ”UPB kausa izcīņa’’ par uzvarētājiem savās laivu klasēs kļuva Roberts Minings (GT-30), Kristers Musts (OSY-400), Reinis Musts (O-250), 2.vietā - Edgars Špacs (S-550), Gints Puriņš (RN-2000), 3.vietā - Nida Kilinskaite (GT-15), Gints Rozenbergs (S-550), 4.vietā - Monta Melzoba (GT-30).
Lai arī komanda jau no 1.posma  izvirzīja mērķi cīnīties par uzvaru kopvērtējumā sezonā, šoreiz jāsamierinās ar 2.vietu, esot pavisam tuvu līderu komandai “Mēmeles sports”. Pavisam drīz Latvijas Ūdens motosporta federācija apkopos sezonas kopvērtējuma individuālos rezultātus - cerams, ka kādā no laivu klasēm Alūksnes komandai būs čempions.
Biedrības “Ūdens motosporta klubs NordOst” valde atzīst - kopumā komanda ir apmierināta ar šajā sezonā paveikto. Ir sapratuši, ka var cīnīties kā komanda un kopā paveikt lielas lietas. Nevar arī nepieminēt, ka klubam izdevās izcīnīt 2.vietu komandu ieskaitē Latvijas čempionātā kopvērtējumā. Biedrība saka lielu paldies ikvienam atbalstītājam, kurš tic un atbalsta, dzenot Alūksnes komandu paveikt vēl lielākas lietas un gūt labākus panākumus. Alūksnes komanda jau domā par nākamo sezonu, meklējot jaunus un perspektīvus jauniešus, iesaistot jauniešus sporta laivu klasēs. Tāpat nākamgad turpināsies apmācību pasākumi bērniem sadarbībā ar Alūksnes bērnu un jauniešu centru.
— Didzis Bauers

Citu datumu laikraksti

  • Par to, ko atļaujamies

    Šonedēļ divu dienu laikā notikuši divi gadījumi par “Alūksnes Ziņu” darbību, kas raisa pārdomas. Par to, ko atļaujamies (kādas personas ieskatā - par...

  • Kā vērtēt vēlēšanu rezultātus?

    Aizvadītajā nedēļā 954 vēlēšanu iecirkņos Latvijā un 121 vēlēšanu iecirknī ārvalstīs notika 13.Saeimas vēlēšanas. Vēlēšanu iecirkņos savu balsi...

  • Vēlēšanas atgādina aklo randiņu vai veikala reklāmu

    Šogad 13.Saeimas vēlēšanas mūsu pusē iekrita vienā dienā ar svecīšu vakaru. Savu balsi nodevu iepriekšējā dienā, jo nekādi to nevarēju savienot ar...