Lietas dažādām situācijām

Laukā pamazām kļūst aukstāks. Ziemelis kļuvis tik uzmācīgs, ka nekaunas līst aiz apkakles, liekot cilvēkam nepatikā drebināties un raudzīt pēc siltākas vietas vai siltāka dzēriena.

Laukā pamazām kļūst aukstāks. Ziemelis kļuvis tik uzmācīgs, ka nekaunas līst aiz apkakles, liekot cilvēkam nepatikā drebināties un raudzīt pēc siltākas vietas vai siltāka dzēriena.
Labi, ja iespējams vērt kādas kafejnīcas vai bāra durvis, lai iemalkotu karstu kafiju vai tēju. Ko iesākt cilvēkam, kam līdz mājoklim ejams krietns ceļa gabals? Tālredzīgs būs tāds cilvēks, kas, pirms došanās ceļā, kabatā radīs vietu nelielai blašķītei, pildītai ar sildošu dzērienu. Tā vislabāk, protams, piestāvēs vīrietim.
Konjakam vai kādam citam grādīgam dzērienam domātā sudraba blašķīte, kas maksā 9,58 latus, būs jauka dāvana arī Ziemassvētkos, gadu mijā vai dzimšanas dienā. To ērti varēs paslēpt jakas vai uzvalka krūšu kabatā.
Ciemos pie drauga piedāvā iemalkot alu, bet problēmas atkorķēt pudeli. Tāpēc jau laikus iegādājieties spožu pudeļu attaisāmo, kas veidots kā roņa figūra. Ronis izmantojams arī kā korķis jau atvērtai pudelei. Tā cena - 2,50 lati.
Tuvojas gadu mija, kad laimes vēlējumi nav iedomājami bez dzirkstoša šampanieša. Lai neva-jadzētu nopūlēties ar pudeles atvēršanu un bailēm, ka tikai kaut kas slikts neatgadās, veikalā samaksājiet 4,25 latus un speciāls šampanieša pudeles atvērējs būs jūsējais.
Ne jau visi ir brīvi no netikuma, ko saucam par smēķēšanu, bet kur likt pelnus, ja blakām nav pelnutrauka. Purināt uz grīdas vai galda nav pieklājīgi, kabatā likt - nedroši. Talkā nāks moderns pelnutrauks, kur ne tikai varēsiet notraukt cigaretes pelnus, bet to arī aizdedzināt, jo trauka vienā malā iestiprinātas arī šķiltavas. Pirkums maksās 2,30 latus.
Esat sasildījies un vēlaties doties dienas gaitās, bet ar pūlēm kabatā vai somā izdodas sameklēt durvju atslēgu. Kļūstat nervozs un pukojaties, ka atkal esat piemirsis iegādāties piekariņu. Tad nopērciet to par 2,70 latiem vai pasūtiet kā dāvanu svētkos.

Citu datumu laikraksti

  • Gatavošanās dziesmu svētkiem rit pilnā sparā

    Lai arī nākamo dziesmu svētku budžets nav apstiprināts un vēl nav zināms, ar kādiem finanšu līdzekļiem varēs rēķināties svētku organizatori, tomēr...

  • Automašīnas dekorēt nedrīkst

    Dekoratīvos nolūkos aprīkojot savu transportlīdzekli ar papildu lukturiem un citām gaismas ierīcēm dažādās krāsās, autovadītāji pārkāpj vairākus Ceļu...

  • Darbojas informatīvais tālrunis

    Līdz 2003.gada 1.janvārim darbosies Latvijas Pretvēža apvienības informatīvais tālrunis 8000099.Līdz 2003.gada 1.janvārim darbosies Latvijas Pretvēža...