Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

LMT – jauni piedāvājumi ar izdevīgiem nosacījumiem

Mobilais telefons no greznumlietas jau sen ir pārvērties par ikvienam cilvēkam nepieciešamu priekšmetu privāto un darba lietu kārtošanai.

Mobilais telefons no greznumlietas jau sen ir pārvērties par ikvienam cilvēkam nepieciešamu priekšmetu privāto un darba lietu kārtošanai. LMT klientu skaits pieaug ar katru mēnesi un tuvākajos mēnešos jau sasniegs pusmiljonu. Lai mobilie sakari būtu pieejami ikvienam interesentam, uzņēmums paplašina savu darbību gan ģeogrāfiski - uzstādot jaunas bāzes stacijas, gan arī finansiāli - regulāri samazinot cenas dažādiem pakalpojumiem un kopīgi ar mobilo telefonu tirgotājiem piedāvājot lētākus telefona aparātus. LMT tīkls nodrošina pārklājumu 96,5% Latvijas teritorijas, dodot iespēju 96,3% iedzīvotāju izmantot GSM mobilos sakarus. Gulbenes rajonā vien ir uzstādītas 8 bāzes stacijas, palīdzot nodrošināt mobilos sakarus Gulbenes rajona un apkārtnes iedzīvotājiem.
30 sarunu minūtes+15 īsziņas BEZ MAKSAS!
Lai katrs klients varētu izvēlēties sev piemērotākos un izdevīgākos pakalpojumus, LMT piedāvā vairākus pieslēguma veidus. Lielu popularitāti pēdējā laikā ir iekarojis pieslēgums "Piezvani man!". Ja kļūsiet par šī pieslēguma īpašnieku, tad katru mēnesi, maksājot tikai abonēšanas maksu - Ls 5,78, varēsiet runāt pusstundu pilnīgi par brīvu un bez maksas sūtīt arī 15 īsziņas! Šis pieslēguma veids visizdevīgākais ir tiem cilvēkiem, kuri vēlas būt sazvanāmi jebkurā vietā un laikā. Bieži vien šo pieslēgumu izvēlas vecāki saviem bērniem un cilvēki, kuri telefonu pārsvarā izmanto zvanu saņemšanai. Pieslēgums – arī bez maksas!
Tieši šobrīd ir visizdevīgākais laiks, lai kļūtu par LMT klientu, jo visā Latvijā no 10. līdz 22. martam ir pieejams bezmaksas pieslēgums (jāmaksā tikai Ls 5 par SIM karti). To Jūs varat izdarīt pie tuvākā LMT dīlera vai jebkurā LMT Abonentu apkalpošanas centrā. LMT ir 11 Abonentu apkalpošanas centri: 6 - Rīgā, 5 – Latvijas reģionu lielākajās pilsētās: Valmierā, Rēzeknē, Daugavpilī, Liepājā un Ventspilī. LMT Abonentu apkalpošanas centros jūs varat ne tikai veikt pieslēgumu, bet arī saņemt kvalificētas konsultācijas par jebkuru ar mobilajiem sakariem saistītu jautājumu.
Jauns un moderns telefons tikai par 19 latiem
Lai mobilie sakari nebūtu tikai "elites" priekšrocība un tos varētu atļauties plašāka sabiedrības daļa, LMT saņēmusi atļauju telefonu subsidēšanai. Tagad visiem jaunajiem klientiem ir iespēja iegādāties jaunu mobilo telefonu kopā ar LMT pieslēgumu par ļoti pieņemamu cenu. Šis LMT piedāvājums - Mazcenas mobilais – jau otro reizi būs pieejams lielākajos mobilo telefonu veikalos no 10.marta. Šoreiz jūs pat varat izvēlēties vienu no diviem Mazcenas mobilā modeļiem - "Samsung R-210S" par 19 latiem vai "Siemens C55" par 25 latiem. Jāuzsver, ka šī telefona cena ir galīgā, jums nekas vairs par to nav jāpiemaksā! Turpmāk jums jārēķinās tikai ar abonēšanas maksu un summu par norunāto. Abi minētie telefona modeļi ir jauni, apgādāti ar vismodernākajām iespējām. Tie ir ērti lietošanā, izvēlnes – gan latviešu, gan krievu valodā. Lūdzu atcerieties, ka Mazcenas mobilo 18 mēnešus jums jālieto tikai ar noteiktu LMT SIM karti. Pasteidzieties! Mazcenas mobilo skaits ir ierobežots!
Novēlam jums sirsnīgas sarunas un gaidīsim jūs LMT Abonentu apkalpošanas centros vai pie dīleriem visā Latvijā! Informāciju par LMT pakalpojumiem varat saņemt arī, zvanot pa diennakts bezmaksas informatīvo tālruni 8000076, kā arī apmeklējot LMT mājas lapu internetā www.lmt.lv

Citu datumu laikraksti