Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Mācās rakstīt projektus

Šonedēļ Bejas pamatskolas skolotāji apmeklēja semināru "Projektu izstrāde un pieteikumu sagatavošana, līdzekļu piesaistes pamatprincipi un finansētāju izvēle" Alūksnes Nevalstisko organizāciju atbalsta centrā.

Šonedēļ Bejas pamatskolas skolotāji apmeklēja semināru "Projektu izstrāde un pieteikumu sagatavošana, līdzekļu piesaistes pamatprincipi un finansētāju izvēle" Alūksnes Nevalstisko organizāciju (NVO) atbalsta centrā.
"No sabiedriskās organizācijas "Bejas skolas attīstības fonds" Alūksnes NVO centrā iesniedzām projektu semināru apmācībai. Vakar bija otrā apmācību diena.
Uz semināru aicinājām arī citus interesentus no Bejas bibliotēkas, sabiedriskās organizācijas "Malienas skolas attīstības fonds" un "Alūksnes izglītības savienība", Alūksnes rajona Sākumskolas skolotāju asociācijas, Alūksnes NVO centra un citus," laikrakstam stāsta Bejas pamatskolas direktore Silvija Aizupe.
Viņa norāda, ka pirmā apmācību diena bija janvārī, kad kā mājas darbu uzdeva uzrakstīt projektu.
"Tagad analizējām veiksmes, kļūdas un ieteikumus, kļuva skaidrāki projektu rakstīšanas pamatprincipi. Izspēlējām situāciju, kā iet pie uzņēmēja, lai gūtu līdzekļus," saka S. Aizupe.

Citu datumu laikraksti