Mākslas klubs rīkos Amatnieku dienu

Radošais mākslas klubs “Ritenis” pašlaik gatavojas pasākuma “Amatnieku diena 2004” organizēšanai, kas risināsies maijā. “Alūksnes rajona padome atbalstīja mūsu projektu “Amatnieku diena 2004”, piešķirot 344 latu finansējumu.

Radošais mākslas klubs "Ritenis" pašlaik gatavojas pasākuma "Amatnieku diena 2004" organizēšanai, kas risināsies maijā.
"Alūksnes rajona padome atbalstīja mūsu projektu "Amatnieku diena 2004", piešķirot 344 latu finansējumu. Pagājušajā nedēļā bija sanāksme Amatnieku dienu rīkošanas darba grupai, kurā spriedām par līdzekļu izlietojumu," stāsta radošā mākslas kluba "Ritenis" valdes priekšsēdētāja Natālija Pomerance.
Saņemtie 344 lati ir paredzēti Amatnieku dienu reklamēšanai. "Vienojāmies, ka lietišķās mākslas meistari, amatnieki, kā arī mākslinieki, dzejnieki un floristi varētu izdot trīs dažādus informatīvus bukletus. Māksliniekiem, kas nav iesaistījušies mūsu aktivitātēs, ļaujam izvēlēties, kurā no bukletiem viņi gribētu iekļaut informāciju par sevi," saka N.Pomerance.
Viņa pozitīvi vērtē, ka Amatnieku dienas šogad notiks paralēli Alūksnes Uzņēmēju dienām maijā. "Pie Ernsta Glika Alūksnes ģimnāzijas amatnieki cels savu telti, kur būs apskatāmi mākslinieku darbi. Ir iecere piesaistīt kultūras cilvēkus no Limbažiem, kas gādās par jautru un humoristisku noskaņu," atklāj N.Pomerance.
Pašlaik "Ritenim" ir valdes priekšsēdētāja N.Pomerance, sekretārs Aivis Zemītis un koordinatore Mudīte Melgalve. Nesen sabiedrisko organizāciju reģistrēja Uzņēmumu reģistrā, sakārtoja VID dokumentāciju un atvēra bankā kontu. N.Pomerance ir izstrādājusi projektu, lai gūtu finansējumu mēbeļu, datora un transportlīdzekļa iegādei "Ritenim". "Mērķis ir izveidot mākslinieku aliansi starp Alūksnes, Gulbenes un Balvu rajoniem, tādēļ transports mums ir ļoti nepieciešams. Vēlamies veidot arī vienotu datu bāzi par amatniekiem. Pašlaik projektam ir tapis tikai melnraksts, bet šogad to vēlamies iesniegt kādā fondā. Gribam izstrādāt vēl vienu projektu, lai gūtu līdzekļus "Riteņa" telpu remontam Jāņkalna ielā," uzsver N.Pomerance.
Alūksnes pilsētas dome šogad "Ritenim" ir piešķīrusi 300 latu dotāciju ar noteikumu - kad dome rīko kādu kultūras pasākumu, "Ritenim" tajā ir jāpiedalās ar savām aktivitātēm.
"11.martā pulksten 18.00 Alūksnes Sociālās palīdzības centrā "Riteņa" dalībniekiem būs kārtējā tikšanās. Uz to var ierasties ikviens mākslinieks. Ļoti gaidām brīvprātīgos, kas vēlētos iesaistīties aktivitātēs, piemēram, pensionētus cilvēkus, kam netrūkst radošā potenciāla. Regulāras tikšanās rīkosim katru mēnesi," saka N.Pomerance.

Citu datumu laikraksti

  • Nenožēlo nevienu dzīves mirkli

    Alūksniete Ausma Lietaviete šodien ir laimīga, ka dzīvo, var būt kopā ar tuvajiem un mīļajiem cilvēkiem un ka viņiem klājas labi. Arī par to, ka nav...

  • Vai Einars Repše beidzis savu misiju Latvijā?

    Neviltotu prieku daudzos politiķos izraisīja Einara Repšes paziņojums, ka viņš atsakās no savas kandidatūras premjera amatam par labu Krišjānim...

  • Apbalvo čaklākos izplatītājus

    Ojāra Vācieša Gaujienas vidusskolas skolēnus svētdien Rīgā apbalvoja kā vienus no čaklākajiem UNICEF atklātņu izplatītājiem.Ojāra Vācieša Gaujienas...