Maršruts papildināts ar izmēģinājuma reisu

Pēc iedzīvotāju lūguma sācis kursēt vēl viens autobuss maršrutā Alūksne – Strautiņi – Alūksne. Tas kursē pirmdienās, otrdienās un trešdienās.

Pēc iedzīvotāju lūguma sācis kursēt vēl viens autobuss maršrutā Alūksne – Strautiņi – Alūksne. Tas kursē pirmdienās, otrdienās un trešdienās. No Alūksnes autoostas tas atiet pulksten 14.40 un 15.01 ir Strautiņos.
Satiksmes ministrija jauno SIA "TU Vidlatauto" maršrutu apstiprinājusi no 3.janvāra līdz 2.aprīlim. Šajā laikā reisam ir noteikts eksperimenta statuss.
"Ir atbalstīta pagasta pamatskolas skolotāju un audzēkņu ierosme. Daudziem bērniem pēcpusdienā ir jātiek uz treniņiem sporta skolā, tāpēc bija nepieciešams šis reiss. Nevarēja izkārtot, lai tas reisā dotos piecas dienas, pēc aptaujas izvēlējās šīs trīs. Ja arī tajās nebūs pietiekami daudz braucēju, tad to atcels," informē Alsviķu pagasta padomes priekšsēdētāja Sandra Zeltiņa.
Šī bija pirmā nedēļa, kad bija iespēja izmantot papildu autobusu, tāpēc vēl grūti prognozēt, cik daudz pasažieru to izmantos. Pulksten 14.50 tas piestāj Tūjā.

Citu datumu laikraksti

  • Atmaksā visus parādus

    Virešu pagasta padomei ir izdevies veiksmīgi nokārtot visus vecā gada parādus.Virešu pagasta padomei ir izdevies veiksmīgi nokārtot visus vecā gada...

  • Pamatskola saņem sešus datorus

    Virešu pagasta Sikšņu pamatskola pirms Ziemassvētkiem saņēma ļoti noderīgu dāvanu - sešus datorus. Tagad skolā atkal varēs iekārtot datorklasi, kuru...

  • Kristīgās klases audzēkņi mācās sajust mīlestību

    Alūksnes sākumskolas skolotāja Aina Albertiņa augusi kristīgā ģimenē, no mazām dienām apmeklējusi baznīcu un sapratusi, ka palīdzība vienmēr nāk no...