Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Mazpilsētā ir pašvaldības policists

Apes mazpilsēta ir viena no trim rajona pašvaldībām, kurā ir savs pašvaldības policists, pēdējā domes sēdē viņam apstiprināta amata alga - 127 lati.

Apes mazpilsēta ir viena no trim rajona pašvaldībām, kurā ir savs pašvaldības policists, pēdējā domes sēdē viņam apstiprināta amata alga - 127 lati. Apes domes priekšsēdētāja Astrīda Harju informē, ka domē nupat apstiprināts arī nolikums, kurā definētas sabiedriskās kārtības ievērošanas prasības, pašvaldības policista funkcijas un iespējamās sankcijas, kas piemērojamas pārkāpumu gadījumā. Tie ir naudas sodi no pieciem līdz 50 latiem. "Nepieciešamību pēc pašvaldības policista apzinājām pērn, kad domē ienāca kāds agresīvi saniknots cilvēks un ar koka bomi rokā bija gatavs demolēt ēku. Tajā brīdī nevarējām sazvanīt ne policiju, ne zemessargus. Turklāt tobrīd domē bija arī bērni," saka A.Harju. Alūksnes rajonā pašvaldības policisti ir arī Alūksnē un Mālupes pagastā.
Apes dome izveidojusi vēl vienu jaunu amatu - izgāztuves uzraugs - un noteikusi 70 latu amata algu. "Vēlamies sakārtot pašvaldību. Izgāztuves uzraugs katru darbdienu ir uz vietas un kontrolē situāciju. Vēlamies arī nokārtot, lai iedzīvotāji parakstītu līgumu par atkritumu apsaimniekošanu," saka A.Harju.

Citu datumu laikraksti