Melnās (ūdens) Kazas gads būs mierīgs

Melnās (ūdens) kazas gads sākas 02.02.03. pl.22:24. Mierīgs gads. Vēlams atslābināties, rast iekšēju harmoniju, censties uzlabot attiecības ar cirtiem cilvēkiem.

Melnās (ūdens) kazas gads sākas 02.02.03. pl.22:24.
Mierīgs gads. Vēlams atslābināties, rast iekšēju harmoniju, censties uzlabot attiecības ar cirtiem cilvēkiem. Biznesa pasaules cilvēkiem ir labas iespējas realizēt savus projektus, ja vien viņi spēs kontrolēt domas, emocijas un visu kārtīgi izplānos. Kaza ir mākslas cilvēku aizbildne, tāpēc šajā gadā liela loma būs kultūrai un mākslai, veiksies radošo profesiju pārstāvjiem. Politiķiem jābūt piesardzīgiem, jo dažādi pārsteigumi un nepatikšanas var uzglūnēt no katra stūra. Personīgajā dzīvē ieteicams stiprināt esošās attiecības, jo jaunie sakari būs visai nepastāvīgi.
2. februāra vakarā iestājas otrā Mēness diena un Mēness atrodas Zivs zīmē. Dienas simbols ir pārpilnības rags, tāpēc atliek vien cerēt, ka nākamais gads būs finansiāli nodrošināts. Jaungada vakarā ieteicams plānot nākotni, dot ievirzi nākamajam gadam. Nevajadzētu pārēsties, būt skopam. Vakarā var doties ceļojumā. Laba diena bērniņa ieņemšanai. Ja gribat Jaungada naktī zīlēt, iesakām līdzīgu nodarbi -varat "pārbaudīt" gan draugus, gan produktus. Rīkojas tā: domās pārcilā dažādus produktus. Ja kāds no tiem izraisa nepatiku, no tā lietošanas ir jāatsakās. Ja kāds cilvēks, kuru uzskatām par draugu, šajā dienā izraisa negatīvas emocijas, labāk būs, ja viņam neuzticēsieties.
AUNS. Gada sākumā Aunam jābūt piesardzīgam, nedrīkst kavēt darbu, sadusmot priekšniecību, jāsargā veselība. Finansiālā ziņā problēmas šajā periodā nav gaidāmas. Vēlams nopietni domāt par darba maiņu, varbūt darbojaties neatbilstošā jomā vai zemākā amatā nekā jums pienāktos. Februāris piemērots reformām un izmaiņām. Martā nevajadzētu pieņemt nozīmīgus lēmumus, iespējams, bieži kļūdīsities, būsiet pārsteidzīgs. Atgūsiet kādu senu un lielu parādu un varēsiet ieguldīt naudu jaunā projektā. Ziemas mēnešos ieteicams apmeklēt solāriju un ģērbties atbilstoši laika apstākļiem, jo organisms būs novājināts, uzņēmīgs pret infekcijām. Privātā dzīvē līdz aprīlim nekādas izmaiņas nav gaidāmas. Lielāku nozīmi piešķirsiet lietišķiem un draudzīgiem kontaktiem, romantiskās attiecības paliks otrajā plānā. Aprīlī ieteicams ieguldīt naudu, vislabāk - iegādājoties zemi, nekustamo īpašumu. Daži Auni nodarbosies ar labdarību. Sievietes labprāt eksperimentēs ar izskatu. Maijā nodosieties mīlas priekiem, tomēr ieteicams nepamest novārtā karjeru, jo šis laiks labvēlīgs jaunu darbu uzsākšanai. Vasarā varat remontēt māju. Jūlijs piemērots atpūtai, jo darba lietas neies uz priekšu. Rudenī nevajadzētu riskēt, pastāv iespēja zaudēt naudu. Decembris samērā sarežģīts mēnesis gan darba, gan personīgā jomā.
VĒRSIS. Vērsim janvāris būs viens no svarīgākajiem šajā gadā. Pastāv iespējas uzlabot materiālo stāvokli, mainīt darbošanās formu vai paplašināt esošo biznesu. Varat projektā ieguldīt naudu vai ņemt kredītu, ja nepieciešams. Vēršu sievietēm vēlams sākt diētu, apmeklēt peldbaseinu un trenažieru zāli. Februārī aktivizēsies konkurenti un nelabvēļi. Vēlams lielāku uzmanību veltīt ģimenes dzīvei, citādi laulātais draugs jutīsies atstumts. Martā problēmas var sagādāt materiālais stāvoklis, velti netērējieties, apdomājiet katru pirkumu, ieguldījumu. Saasināsies hroniskas kaites, iespējami emocionāli izvirdumi. Svarīgs būs mīļotā cilvēka atbalsts. Aprīlis piemērots darījumu kārtošanai. Varat tikties ar nozīmīgiem cilvēkiem. Būs daudz radošu ideju, iespējas tās realizēt. Daži dosies biežos ārzemju komandējumos. Maijā jūs aizraus viss skaistais, apmeklēsiet dažādus kultūras pasākumus, varbūt pats ņemsiet dalību kādā no tiem. Dzimšanas dienā saņemsiet patiesi karalisku dāvanu. Jūnijs nav piemērots karjerai, tāpēc labāk dodieties atvaļinājumā. Ko jūs teiktu par ceļojumu uz Franciju uz mēnesi? Vasarā labi sapratīsieties ar ģimenes locekļiem. Augustā varat sākt plānot nākamā gada darbus, bet septembrī dabūsiet krietni pasvīst. Gada beigās varat cerēt uz paaugstinājumu vai algas pielikumu, arī mantojumu. Gaidāmas izmaiņas mīlas jomā, sievietes varbūt saņems bildinājumu. Veselība šajā gadā problēmas nesagādās.
DVĪŅI. Dvīņiem jaunajā gadā, īpaši janvārī ieteicams nopietni pievērsties darba lietām. Varat paaugstināt kvalifikāciju, sākt valodu kursus, kā arī pieteikties dažādos profesionālos konkursos. Uzlabosies materiālā situācija. Gada sākums piemērots, lai saderinātos vai salaulātos. Februārī jābūt piesardzīgiem, braucot ar auto un darbojoties ar asiem priekšmetiem. Martā un aprīlī ieteicams vairāk pievērsties mājas lietām, saimniecībai, dārza darbiem un protams, ģimenes dzīvei. Labvēlīgs periods saskarsmei ar tuviniekiem, sevišķi bērniem. Maijā nevajadzētu slinkot un gulēt uz lauriem. Neatlieciet neko uz vēlāku laiku, darbojieties strauji, tad panākumi būs garantēti. Daži izpelnīsies bosa atzinību, iespējams, pat pakāpsies pa karjeras kāpnēm. Arī jūnijā un jūlijā rausieties vaiga sviedros. Daži dosies ārzemju komandējumos. Atpūtai laika neatliks, tomēr vismaz nedēļas nogalēs ieteicams vairāk būt kopā ar mīļajiem. Augustā beidzot varēsit uzelpot, darba kļūs mazāk, naudiņa arī būs iekrāta, tad arī ieteicams doties atvaļinājumā. Septembrī zvaigznes novērsīsies. Nav ieteicams slēgt darījumus, kārtot naudas lietas, iegādāties lielus pirkumus. Esiet pacietīgs laulības dzīvē. Sākot no oktobra situācija uzlabosies, ir iespējas iekarot jaunas virsotnes. Decembrī nav vēlamas lielas aktivitātes, veltiet sevi partnerattiecībām. Veselība būs visai mainīga un lielā mērā atkarīga no dzīvesveida un emocionālā stāvokļa.
VĒZIS. Vēžu zīmes sievietes janvārī izcelsies ar šarmu un seksualitāti, iespējamas romantiskas iepazīšanās. Vīrieši šajā laikā sūri grūti strādās, pelnot naudiņu iztikai. Gada pirmajos trijos mēnešos finansiālā situācija būs samērā nestabila. Iespējams, īsti nezināsiet, ko vēlaties. Daži Vēži bieži mainīs darbavietas vai meklēs jaunu lauciņu, mainot nodarbošanos. Arī laulības dzīve šajā laikā sagādās problēmas. Marta beigās un aprīļa sākumā stāvoklis uzlabosies, tad gan varat cerēt uz izdevīgiem darījumiem, algas pielikumu un partnerattiecību nostabilizēšanos. Veselība šajā laikā nedaudz pieklibos. Maijā iestāsies taupības režīms. Kaut arī darba lietas strauji uzlabosies, uz lieliem ienākumiem pagaidām neceriet. Jūnijā varat rīkot seminārus, publiski uzstāties, tikties ar populāriem cilvēkiem vai pats par tādu kļūt. Vēlams doties ceļojumā. Privātā dzīvē nevajadzētu dot solījumus, jo vēlāk nespēsiet vai negribēsiet tos pildīt un mocīsieties sirdsapziņas pārmetumos. Augusts piemērots līgumu slēgšanai, lielu projektu uzsākšanai. Variet stāties jaunā darbā, izdosies panākt veiksmīgas vienošanās. Rudens mēnešos veiksies kolektīvi darbi. Šajā laikā ieteicams vairāk darboties sabiedrības labā, rūpēties par tuviniekiem, sevišķi gados vecākajiem. Oktobrī nebūtu vēlams pieņemt nozīmīgus lēmumus. Novembrī iespējami dažādi braucieni. Gada nogalē gaidāmi lieli tēriņi.
LAUVA. Janvāris piemērots plānošanai, Lauvai būtu skaidri jāapzinās mērķi. Iespējams, naudas trūkums īslaicīgi bremzēs kādu ieceri. Veiksies mīlestībā. Februārī jābūt piesardzīgiem visās dzīves jomās, sevišķa uzmanība jāveltī pašsajūtai. Martā un aprīlī varat kārtot finansu darījumus, bet neriskējiet, vēlams konsultēties ar speciālistiem. Privātajā dzīvē iespējami sarežģījumi, kurus radīs aizņemtība un egoisms. Aprīlis būs viens no svarīgākajiem mēnešiem šajā gadā. Varat rēķināties ar priekšniecības un citu ietekmīgu cilvēku atbalstu. Uzlabosies materiālā situācija, tomēr tērēties nevajadzētu, krājiet naudu priekšdienām. Lauvu sievietes veidos attiecības ar gados vecākiem partneriem. Ja iepriekšējā mēnesī kaut ko nepaspējāt, neizdarījāt līdz galam, tad maijā jums ir visas izredzes veiksmīgi pabeigt iesākto. Varat sākt jaunus darbus. Partnerattiecību jomā situācija nav tik iepriecinoša. Ja pēc visiem šā mēneša skandāliem izdosies saglabāt laulību, tad par to jāpateicas brīnumam. Vasaras sākumā variet kārtot juridiskus jautājumus, nostiprināt pozīcijas darbā un doties netālā ceļojumā. Jūlijā un augustā ies kā pa viļņiem, tomēr lielas problēmas nav gaidāmas. Labāks laiks iestāsies pēc jūsu dzimšanas dienas, tad varat sākt īstenot dažādas radošas ieceres. Septembris ir labvēlīgs aktīvai rīcībai, mērķu īstenošanai, toties oktobrī un novembrī kāds var iejaukties darbībā un krietni traucēt. Tomēr gadu pabeigsit ar lieliskiem rezultātiem. Harmonizēsies arī partnerattiecības.
JAUNAVA. Jaunavai būs samērā grūti pēc daudzajiem svētkiem atkal iejusties darba ritmā. Janvāris paies, pielāgojoties apstākļiem, pētot situāciju, ne aktīvi darbojoties. Arī februārī daudz laika pavadīsiet neauglīgās sarunās. Ieteicams kontaktēties ar draugiem, varbūt kāds jūs iedvesmos uz jauniem darbiem vai piedāvās morālu un finansiālu atbalstu. Marta sākumā astrologi iesaka jums atpūsties, jo nekāds strādātājs nebūsit. Tā nu sanācis, ka vienmēr darbīgā Jaunava pēkšņi metīsies otrā galējībā un īsti nespēs rast nodarbošanos. Sākot no marta vidus, vēlams pievērsties profesionālai jomai. Varat sākt mācīties, uzstāties, pieteikt sevi jaunā ampluā. Pavasarī jutīsit nogurumu, ieteicams vairāk laika pavadīt svaigā gaisā. Maijā jāpaveic lauvas tiesu plānoto darbu, jo vasara biznesa lietām nebūs tik labvēlīga. Pretējā dzimuma uzmanība jums garantēta, protiet to izmantot, lai iepazītos. Jūnijs piemērots atvaļinājumam, kaut gan iespējams, naudas trūkums izjauks ieceres. Jūlija beigās varat veikt finanšu operācijas, ja tās ir iepriekš kārtīgi izplānotas. Augusts piemērots dzīvesvietas maiņai, precībām, dažādām svinībām. Rudens mēnešos darba netrūks, arī problēmu, bet jūs veiksmīgi tiksiet ar visu galā. Pieņemot svarīgus lēmumus, konsultējieties ar kolēģiem. Decembrī vairāk veiksies darba lietās, mazāk -privātajā dzīvē.
SVARI. Kazas gads nebūs pārāk labvēlīgs pret Svaru zīmē dzimušajiem. Finanšu stāvoklis būs nestabils, attiecības ģimenē saspringtas un arī veselība neiepriecinās. Gada pirmie divi mēneši paies lielā steigā un rūpēs par ģimeni. Šajā laikā darba lietas nekustēs ne no vietas, kaut arī jūs darīsit visu, lai atrisinātu problēmas. Materiālā situācija uzlabosies ne ātrāk kā martā, aprīļa sākumā. Gaidāmas izmaiņas laulības dzīvē. Iespējamā šķiršanās noritēs bez īpašiem ekscesiem, varbūt pat paliksiet draugi. Kaut arī naudas lietas puslīdz atrisināsit, tomēr darbā ies kā pa celmiem. Nestrīdieties ar priekšniecību, neiesaistieties sabiedriskajā darbībā. Maijs un jūnijs samērā veiksmīgs laiks karjeras risināšanai. Ieteicams paust politiskos uzskatus, aizstāvēt taisnību. Varat apmeklēt valsts iestādes, stāties jaunā darbā vai publiski uzstāties. Veiksies māksliniekiem, žurnālistiem un politiķiem. Vēlams iesaistīties sportiskos pasākumos, vairāk laika pavadīt kopā ar darba kolektīvu. Jūnijā izdosies uzlabot attiecības ģimenē, laulāto starpā valdīs harmonija, toties jau jūlijā sākumā atkal būsiet kaujas zirgā un sodīsiet visus, kas nerīkosies pēc jūsu prāta. Iespējami strīdi ar kaimiņiem. Sevišķi bargs būsit pret bērniem. Iestājoties rudenim, daudz laika pavadīsiet darbā, dažus gaida panākumi profesionālajā jomā. Ja esat pieļāvis kādu kļūdu, analizējiet situāciju, pieņemiet jaunus lēmumus, bet neslīgstiet pesimismā. Decembrī veltiet uzmanību tuviniekiem, pēc tam - darbam.
SKORPIONS. Janvārī veiciet ikdienas darbus, pievērsiet uzmanību katram sīkumam un liktens zīmēm. Nav vēlams sākt sadarbību ar ārzemju partneriem. Februārī negaidīti tiksiet pie naudiņas, iespējams, iegādāsieties nekustamo īpašumu vai auto. Vieglāk kā parasti piesaistīsiet pretējā dzimuma uzmanību. Dažas Skorpionu sievietes darba problēmas risinās, liekot lietā seksualitāti un intrigas. Pavasarī sajutīsit, ka naudas pietiek tikai dienišķām vajadzībām, līdz ar to grandiozo plānu realizācija būs jāatliek uz labākiem laikiem. Maijā problēmas var radīt veselības stāvoklis, bet pārējās dzīves jomās Skorpionu gaida veiksme. Labprāt daudz laika pavadīsit kopā ar tuviem cilvēkiem. Patiks sēdēt un filozofēt par dzīvi. Iespējams, prātojot galvā iešausies ne viena vien lieliska ideja, kā uzlabot materiālo stāvokli. Maijs būs viens no smagākajiem šāgada posmiem karjerā. Zvaigznes iesaka mest pie malas darba lietas un doties atvaļinājumā. Ieteicams ceļojums uz tālām zemēm. Vasarā būsiet egoistiski noskaņots, iespējams, konfliktēsiet ar draugiem, kolēģiem un arī mājiniekiem. Prāts nesīsies uz strīdiem. Sākot no septembra līdz pat gada beigām, labvēlīgs periods profesionālai izaugsmei, jaunu darbu uzsākšanai. Uzlabosies partnerattiecības. Decembrī nepalieciet vērotājos, droši paudiet viedokli, tad varbūt tiksit pie labākas vietas.
STRĒLNIEKS. Gada sākumā būsit darbīgs, bet aktivitātes nevainagosies panākumiem. Janvārī vēlams atlikt tālus braucienus, neriskēt, jo nav izslēgtas traumas. Februārī un martā lietas neies no rokas, būs daudz traucēkļu, ietekmes no malas. Pats nebūsit spējīgs risināt problēmas, tāpēc bieži izmantosiet dažādu speciālistu palīdzību. Ienākumi būs līdzvērtīgi izdevumiem. Personīgā dzīve brīžiem atgādinās TV seriālus, te zvērēsit partnerim mūža uzticību, te būsit gatavs jaunu attiecību sākšanai. Ap jums vīs intrigas, bet pats to būsit pelnījis. Aprīlī izdosies piepildīt kādu senu sapni. Variet rēķināties ar augstākstāvošu draugu atbalstu. Vēlams vairāk uzmanības veltīt mājai, saimnieciskām lietām. Ieteicams strādāt dārzā. Maijs būs labvēlīgs gan darbā, gan personīgajā dzīvē, netrūks arī naudas ieceru īstenošanai. Atvaļinājumu vislabāk izmantot jūnijā vai septembrī, bet jūlijā varat pievērsties nākotnes plānošanai. Vasaras nogalē sarežģījumus var radīt atvasītes, piemēram, steigā būsit spiesti mainīt skolu. Septembrī būsit prasīgs pret mājiniekiem un arī viņi nepaliks jums atbildi parādā. Sievietēm labs mēnesis diētas sākšanai, bet vīriešiem būtu jāierobežo alkohola patēriņš. Oktobrī ieteicams paplašināt redzesloku, veidot jaunus kontaktus, doties komandējumos. Kaut arī gada pēdējie divi mēneši nebūs no vieglajiem, tomēr Jaungadu sagaidīsit labā formā. Atdodiet senus parādus, piedodiet tuviniekiem pāridarījumus!
MEŽĀZIS. Janvārī un februārī Mežāzis nedrīkst slinkot, jo tieši šie mēneši būs svarīgākie visā gadā. Jāieliek pamats jauniem darbiem. Ieteicams ieviest reformas, dibināt sadarbības kontaktus, kā arī neaizmirst par personīgajām vajadzībām. Būs svarīga ģimenes attieksme un atbalsts grūtā brīdī. Labi sapratīsities ar jaunāko paaudzi. Pavasarim iestājoties, vienmēr nopietnais Mežāzis pēkšņi var mesties avantūrās. Iespējams, veidosit seksuālus un romantiskus sakarus, kuriem gan nebūs lemts ilgs mūžs, jo nevēlēsities uzņemties saistības. Darbā rīkosities neapdomīgi, tāpēc nav izslēgti materiāli zaudējumi, sevišķi aprīlī. Maijā padomājiet kā iepriecināt otro pusīti, varbūt dodieties kopā kādā netālā braucienā. Kopā pavadītais laiks vēl ilgi paliks atmiņā. Jūnijā un augustā vēlams nopietni pievērsties darbam. Labs laiks, lai slēgtu līgumus, pieņemtu nopietnus lēmumus, kārtotu juridiskus jautājumus. Finanšu lietās iespējams kāpums. Siltie saules stari sasildīs sirdi, būsit labvēlīgs pret dzīves pabērniem, varbūt pievērsīsities labdarībai. Uzlabosies visu veidu attiecības, dibināsit jaunus kontaktus, iepazīsit interesantus cilvēkus. Jūlijā varat atpūsties, bet septembrī ieteicams sākt mācības, paaugstināt kvalifikāciju. Naudas lietās ieteicams būt pieticīgākam, ja rudenī dzīvosiet ar plašu vērienu, gada beigās nezināsit kā savilkt galus kopā. Novembris, decembris labvēlīgi darba maiņai, aktīvai sabiedriskai darbībai un bērnu audzināšanai.
ŪDENSVĪRS. Saspringts gads, būsit neapmierināts ar notikumu gaitu. Kontrolējiet emocijas, uzvedību, citādi jauno gadu iesāksit ar strīdiem un nejauku omu. Tracinās notiekošais, kaut gan lielā mērā pats būsiet pie tā vainojams. Februārī daudz strādāsiet, bet vērā ņemamu rezultātu nebūs. Ja uzticēsities mazpazīstamiem kompanjoniem, iespējams, cietīsit lielus zaudējumus. Liela vērība jāpievērš pašsajūtai, neatlieciet vizīti pie ārsta, ja esat saslimis. Martā būsiet vēss attiecībās ar laulāto draugu, varbūt pienācis laiks vienam no otra nedaudz atpūsties? Šim laikam būs raksturīgs pesimisms, nesavaldība un pazemināts tonuss. Aprīlī rīkosieties ar plašu vērienu, varbūt gribēsiet uz kādu kolēģi atstāt neizdzēšamu iespaidu. Daži dosies darba komandējumā, citi - privātā ceļojumā. Pēc 20. maija iespējama finanšu krīze, jo ziemā būsiet pārtērējis limitu un tagad iestāsies taupības režīms. Nebūsit apmierināts ar laulības dzīvi. Vēlēsieties reizi par visām reizēm izrunāties ar otro pusīti un salikt visus punktus uz "i". Jūnijā jābūt piesardzīgam, vadot auto. Jūlijā uzlabosies darba lietas, arī nauda atkal sāks piepildīt maku. Privātajā dzīvē savas intereses celsit augstāk par ģimenes laimi. Palielināsies seksuālās vēlmes. Iespējami sānsoļi. Septembrī un oktobrī uzņemsit apgriezienus, aktīvi darbosieties un līdz decembrim sasniegsit iecerēto. Labs laiks sadarbībai ar ārzemēm. Darbs būs pirmajā vietā.
ZIVIS. Janvārī nespēsit attapties no svētku svinēšanas, atpūtas. Būsiet iztērējis ne mazums naudas izpriecās un dāvanās, tāpēc nebūs brīnums, ja jauno gadu iesāksiet ar tukšu maciņu. Tomēr arī šāds pavērsiens nepiespiedīs jūs mesties darbos, daudz labprātāk turpināsit slinkot un priecāties. Februārī sastapsities ar agresīvi noskaņotiem cilvēkiem, kāds jūsu pretinieks, konkurents dos ziņu. Kaut arī jums būtu nepieciešams draugu un tuvinieku atbalsts šajos grūtajos laikos, tomēr drīzāk sāksit konfliktēt ar viņiem un sarežģīsit arī šo dzīves jomu. Tikai maijā stāvoklis uzlabosies. Ieteicams šajā mēnesī padarīt lauvas tiesu no ieplānotajiem darbiem, jo labvēlīgāka perioda šajā gadā var arī vairs nebūt. Beidzot gaidāmas izmaiņas materiālajā ziņā. Vasarā būsit kaprīzs, ātri nonāksit konfliktā ar apkārtējiem. Ja nepaspējāt svarīgākos darbus pabeigt maijā, tad zvaigznes jūlijā dod papildus iespēju nokārtot visus parādus. Augustā iespējama kritiska situācija ģimenes dzīvē. Septembrī un oktobrī risināsit darba problēmas, pie tam viss, ko uzsāksit, tiks bremzēts. Vienā jomā gan jūs šogad varēs apskaust - tā būs veselība. Vienīgi gada nogalē dažas stresa situācijas darbā radīs saspringtu gaisotni un līdz ar to pazemināsies enerģētiskais līmenis. Decembrī daudz prieka sagādās attiecības ar tuviniekiem un mīlestība.

Citu datumu laikraksti

 • Vīrusi vai saaukstēšanās?

  Cilvēki bieži ārstējas paši, dzerot antibiotikas vai lietojot citus spēcīgus medikamentus, kā arī maldīgi cenšas atšķirt saaukstēšanos no vīrusiem....

 • Tehnika pagalmā un reģistrā

  Šāgada pēdējais - 24. - "Agro Pols" un tā dubultapjomīgais pielikums "Latvija ES" pie jums dodas 13.decembra noskaņās, kad tika paziņots par Latvijas...

 • Lauku darbi

  24. decembris. Ziemassvētku vakars.24. decembris. Ziemassvētku vakars. 25. decembris. Ziemassvētki. Skaistākie svētki ar apdāvināšanu, zīlēšanu,...

 • Horoskopi šodien

  Strēlniekam vairāk jābūt ģimenes lokā.Strēlniekam vairāk jābūt ģimenes lokā AUNS. Šajā dienā publicētie materiāli var padarīt jūs slavenu....

 • Lūdz palīdzēt

  Cesvaines pilsētas ar lauku teritoriju dome lūdz palīdzēt un ir atvērusi ziedojuma kontus.Cesvaines pilsētas ar lauku teritoriju dome lūdz palīdzēt...

 • Piparkūku mīklu gatavosim paši

  Tradīcija rīkot tirdziņus labu laiku pirms Ziemassvētkiem nākusi no agrākiem laikiem.Tradīcija rīkot tirdziņus labu laiku pirms Ziemassvētkiem nākusi...

 • Latviju pazīst 7 procenti ES iedzīvotāju

  Latviju pazīst tikai septiņi procenti ES dalībvalstu iedzīvotāju, secināts ES socioloģiskā dienesta "Eurobarometer" decembra izlaidumā "Eiropas...

 • Turpina braukt dzērumā

  No 12. līdz 14.decembrim Alūksnes rajonā reģistrēti seši ceļu satiksmes negadījumi, četri no tiem - Alūksnē.No 12. līdz 14.decembrim Alūksnes rajonā...

 • Apzog dārza mājiņas

  Alūksnes rajona policijas pārvalde informē iedzīvotājus, ka apzog dārza mājiņas.Alūksnes rajona policijas pārvalde informē iedzīvotājus, ka apzog...