Mēness ietekmē dzīvi uz Zemes

Nobeigums. Divdesmit astotā. Mēness diena. Visu praktisku lietu diena - var iegādāties vērtīgas lietas, pirkt nekustamo īpašumu, uzsākt mājas remontu.

Nobeigums. Sākums 14., 17. un 31.augusta un 7.septembra numurā
Divdesmit astotā Mēness diena.
Visu praktisku lietu diena - var iegādāties vērtīgas lietas, pirkt nekustamo īpašumu, uzsākt mājas remontu. Diena ir labvēlīga riskantiem pasākumiem, jauniem iesākumiem. Labi sēt un stādīt, radīt cilvēkos labas, gaišas domas. Nedrīkst zāģēt kokus, plūkt un dāvāt puķes, darīt pāri dabai.
Veselība. Jāsaudzē redze - mazāk lasīt, skatīties televīziju, lūkoties spožā gaismā. Jāseko asinsspiedienam. Slimības nav bīstamas. Diena labvēlīga intīmām attiecībām.
Šajā dienā dzimušiem liktenis var būt dažāds. Ja darbosies augstā līmenī - būs augsti morāli principi, prasme vadīt, būt līderim. Bērns, ieņemts šajā dienā, būs veiksmīgs, viņam piederēs pasaule, veiksies viss, ko aizsāks. Būs spējīgs izprast debess un zemes noslēpumus. Bīstami ļauties slinkumam.
Sapņi - nopietni jāizvērtē.
Akmeņi - ametists, pienainais opāls.
Divdesmit devītā Mēness diena
Simbols - astoņkājis.
Vispārējs raksturojums. Viena no visbīstamākajām dienām. Sātana diena. Kosmisko ilūziju laiks. Pār cilvēkiem sabiezē astrālā migla. Visi sapņi, pareģojumi ir melīgi, nepatiesi. Bīstami tiem ļauties. Nepieciešams rīkoties ar lielu atbildības sajūtu, pretoties nelabvēlīgām ietekmēm. Šis ir gavēņa, lūgšanu, grēku nožēlas laiks. Liels spēks piemīt kārdinājumiem, tiem grūti pretoties. Apgrūtināta arī patiesības izziņa. Nedrīkst uzsākt, pat plānot neko jaunu. Ja to dara - jābūt gatavam uz neveiksmi un zaudējumiem. Jāpārtrauc ārišķīgi sakari. Jāatbrīvojas no uzmācīgiem, nekārtīgiem cilvēkiem, neķītrām domām, no viltus draugiem. Ieteicamas ūdens procedūras, īpaši pirms aizmigšanas. Šajā dienā ieteicams palikt mājās, aizdegt sveci, kūpināt kadiķi, vaivariņus. Vajadzētu izvairīties no tumšām telpām, no duļķaina ūdens, no netīrības un nekārtības apkārtnē. Nav ieteicams nēsāt kaula rotaslietas. Uzturā galvenokārt jālieto graudu izcelsmes produkti. Svarīgi, lai maizīte ir cepta mājās (indiešu sakāmvārds māca: "Kad cep maizi, ļauni gari aizbēg"). Slikta zīme - dzirdēt gaudas, tauru skaņas. Tas jāuztver kā brīdinājums - jūs darat ko nelāgu. Šajā dienā var nodarboties tikai ar pašu nepieciešamāko. Uzmanīgi jāpārbauda jebkura saņemtā informācija. Ja tā ir šā mēness cikla pēdējā diena, būtu jāatskatās uz padarīto, jāizvērtē, jāizdara secinājumi.
Veselība. Veselības rezerves ierobežotas (sevišķi vīriešiem). Visjutīgākās organisma daļas - taisnā un resnā zarna. Ieteicams attīrīt organismu, mazāk lietot šķidrumu. Pirms gulētiešanas vēlama auksta kāju pelde. Slimot nav ieteicams, bet var sekmīgi ārstēties no ieilgušām slimībām.
Šajā dienā dzimušie visu dzīvi ar kaut ko cīnās, bieži viņos mīt ļaunums. Ir ilgdzīvotāji, bet ne vienmēr veiksmīgi. Padoms - izbaudīt visus kārdinājumus, ļauties visām ilūzijām, saņemt triecienus un censties no pārbaudījumiem izkļūt ar cieņu un godu. Šajā dienā būtu jāatsakās no bērna ieņemšanas.
Sapņi - piepildās. Bieži - pēc trim dienām.
Akmeņi - melnās pērles, perlamutrs, baltais opāls, labradors.
Trīsdesmitā Mēness diena
Simbols - zelta gulbis.
Vispārējs raksturojums. Mīlestības, grēku nožēlas, piedošanas diena. Vairāk vai mazāk harmoniska - atkarībā no tā, kā katrs pratis nodzīvot šo Mēness ciklu. Ieteicams nopietni sagatavoties jauna cikla uzsākšanai - jāattīra domas un jūtas, jāatbrīvo tās no visa ļaunā, no nevajadzīgajiem uzslāņojumiem. Jāatrod laiks pārdomām. Tuviem cilvēkiem jāveltī mīlestība, rūpes, uzmanība. Jācenšas saglabāt prieku, jāpabeidz iesāktie darbi, jāatdod aizņemtas lietas. Ieteicams darboties ar akmeņiem. Rūpīgi, kārtīgi jāiztīra māja, jāsakopj vide. Šī ir labākā diena, lai mājās ienestu sargājošu talismanu - pakavu. Ēdieniem jābūt veģetāriem, acīm tīkamiem, apetīti rosinošiem. Ja dzirdamas suņu rejas nelaikā un nevietā, tas jāuztver kā brīdinājums, ka iepriekšējā ciklā ir pieļautas kļūdas rīcībā vai domās. Var uzsākt jaunus darījumus, tie būs veiksmīgi.
Veselība. Ja šajā dienā saslimst, tad noteikti jāapmeklē ārsts, jo cilvēka organisma enerģētiskās rezerves šodien ir uz viszemākās līknes. Jāuzmana sirdsdarbība. Jāatrod laiks atpūtai.
Šajā dienā dzimušie būs pievilcīgi, laipni, labdabīgi un saprātīgi, mīlestībā uzticīgi, bet vientuļi. Apveltīti ar augstāko harmonisko mīlestību. Senas dvēseles. Šī var būt viena no viņu pēdējām inkarnācijām un zemes.
Sapņi - vēsta par priecīgiem notikumiem.
Akmeņi - baltais korallis, kalnu kristāls, turmalīns.
Materiāls tapis sadarbībā ar "Horoskopu pasauli"

Citu datumu laikraksti

 • Aicina ievērot likumu un neīsināt govīm astes

  Daudzi dzīvnieku turētāji pēc plašajām diskusijām masu saziņas līdzekļos zvana uz Pārtikas un veterināro dienestu (PVD) un vaicā, kā tad īsti ir ar...

 • Izdos pastmarku ar Alūksnes ģerboni

  Latvijas Pasts atbalstījis Alūksnes pilsētas domes vēlmi un nolēmis nākamā gada sākumā izdot pastmarku ar Alūksnes pilsētas ģerboni. Uz tā attēlota...

 • Aicina balsot par grāmatām

  Sabiedriskā organizācija “Lauku bibliotēku atbalsta fonds” sadarbībā ar publiskajām bibliotēkām mudina izvirzīt grāmatas - kandidātus konkursam...

 • Otrreiz izvirzīts ultimāts nav ultimāts

  Ikviens vēlas iekārtot savu māju un tās apkārtni pēc saviem uzskatiem. Tas attiecas arī uz valsts politiku.Ikviens vēlas iekārtot savu māju un tās...

 • Viesosies zviedru delegācija

  Alūksnē vairāku dienu vizītē 8.septembrī ieradīsies Zviedrijas sadraudzības pilsētas Sundbibergas pašvaldības, Lauvu kluba un psihiatrijas...

 • Dāvina enciklopēdijas un stimulē izglītoties

  Zeltiņu pagasta padome pašvaldības skolas bibliotēkai Zinību dienā dāvināja trīs enciklopēdijas, bet tagad skolēniem organizē erudīcijas spēli “Par...