Mēness ietekmē dzīvi uz Zemes

Divdesmitā Mēness diena (šomēnes - 4.septembris). Veselība. Saslimstot šajā dienā, slimošana būs ilgstoša.

(Sākums 14., 17. un 31.augusta numurā)
Divdesmitā Mēness diena (šomēnes - 4.septembris)
Veselība. Saslimstot šajā dienā, slimošana būs ilgstoša. Jutīgas ir tās ķermeņa daļas, kur ērglim piestiprināti spārni - lāpstiņas, muguras augšdaļa, arī vēderplēve.
Šajā dienā dzimušie ir lepni, neatkarīgi, izturīgi, dzimuši līderi. Var sasniegt ievērojamu stāvokli. Bīstamas ir diktatora iezīmes. Šī ir kritiska diena bērna ieņemšanai. Bērns centīsies īstenot augstus mērķus, izzināt un sasniegt neiespējamo. Ja būs lielas potences, gaida augsti garīga rakstura panākumi, ja tādu nav - nožēlojama eksistence.
Sapņi - iespējams, ka piepildīsies.
Akmeņi - sarkanā jašma, dzespilīts.
Divdesmit pirmā Mēness diena
Simboli - zirgs, zirga rati, rati.
Vispārējs raksturojums. Diena labvēlīga bezgalībai, neapturamai virzībai uz mērķi, drošsirdīgai rīcībai, brīvprātīgiem upuriem. Tā ir astrālo karotāju diena, kurā iederas bruņnieciskas, pat donkihotiskas dabas izpausmes. Atbilstoši rīkojoties, var gūt triumfālus panākumus. Piemērota diena, lai zvērētu uzticību. Noderīgas grupveida nodarbības. Diena, kas jāvelta draudzībai, savstarpējai atklātībai, apvienībai. Šajā dienā ieteicams veikt principiālus pārkārtojumus. Var mainīt darbu, doties sauszemes ceļojumos. Jāievēro ķermeņa tīrība. Īpaši ieteicamas auksta ūdens procedūras. Labvēlīga diena pirkšanai un pārdošanai, īpaši, ja tās saistītas ar riska elementiem. Diena sola veiksmi tiem, kuri riskē. Ja šajā dienā ko pazaudē, tas drīz vien atradīsies.
Veselība. Medicīniskā aspektā diena saistās ar asinsrites aktivizēšanās procesiem, ar ķermeņa attīrīšanos. Jāuzmanās no aknu pārslodzes. Jādzer zāļu tējas, svaigi spiestas sulas, jāēd burkāni, bietes, pīlādži, dzērvenes. Ieteicamas fiziskas aktivitātes brīvā dabā. Ja saslimst, tad slimība nav bīstama.
Šajā dienā dzimušā liktenis var ievirzīties divējādi: viņš var būt augstprātīgs, nežēlīgs cilvēks, kas akli tiecas uz mērķi, saminot savā ceļā visu, vai arī garā cildens, taisnprātības aizstāvis.
Sapņi - tukši.
Akmeņi - pirīts, cirkonijs, obsidians.
Divdesmit otrā Mēness diena
Simboli - grāmata, zelta atslēdziņa.
Vispārējs raksturojums. Diena, kurā var atklāties apslēptas zināšanas un gudrības. Rodas iespējas tās izmantot. Tie, kuri godprātīgi cenšas izpētīt senas lietas un notikumus, var gūt atklāsmi senos rakstos un simbolos. Laiks, lai uzkrātu zināšanas, apgūtu amatu, pētītu savas saknes, veidotu dzimtas ciltskoku, domātu par priekšgājējiem. Jābūt altruistam, jānodod pieredzi un zināšanas citiem. Labi būt dāsnam visās jomās un izpausmēs. Iespējams ielūkoties nākotnē (tikai ne ar kāršu palīdzību). Ieteicama meditācija uz kosmogrammām, maģiskiem un astroloģiskiem simboliem. Šī diena ir veltīta intelektuālām nodarbēm. Neder praktisku jautājumu risināšanai un jaunu darbu uzsākšanai.
Veselība. Vārīga vieta - mugurkaula lejas daļa, gūžas, krusti. Izvairieties no asām, straujām kustībām. Vēlams sātīgi paēst, noslogot kuņģi. Ja šajā dienā saslimst, tad slimība ir bīstama.
Šajā dienā dzimušie būs gudrību un tradīciju glabātāji, apveltīti ar ilgu mūžu. Neveiksmīgā gadījumā - izteikti konservatori, paštaisni vientuļnieki. Augstākā izpausmē - spējīgi atšifrēt svētos tekstus un simbolus, izprast lietu un parādību būtību un savstarpējo sakarību. Senatnē tie bija kulta, tempļa kalpotāji.
Sapņi mēdz piepildīties.
Akmeņi - debeszils ahāts, zils safīrs, zilā jašma, nefrīts, dzintars.
Divdesmit trešā Mēness diena
Simboli - krokodils, himera, Cerbers.
Vispārējs raksturojums. Viena no māņu dienām. Smags periods, saistīts ar varmācību, vecā sagraušanu, izpostīšanu un ar jaunā veidošanu, reformām. Cilvēkā atklājas neremdināma atklātība, traka apetīte, tieksme uz kautiņiem, rodas murgainas idejas. Spontāni pieaug seksuālā enerģija. Tā var kļūt bīstama veselībai. Šajā dienā aktivizējas vampīri. Diena pieprasa ziedošanos, piedošanu. Bīstami ļauties naidam, dusmām, piekopt mazkustīgu dzīvesveidu. Nedrīkst griezt nagus. Nevajadzētu ielaisties avantūrās. Iespējamas provokācijas, nepatiesi apvainojumi, jāsargās no atriebības. Netīkojiet pēc pārāk daudz kā, neceriet uz laimīgu gadījumu. Iegūstot popularitāti un materiālu atbalstu, var pabeigt iesākto. Šajā dienā kosmosa enerģija ir labvēlīga mistiķiem. Ekstrasensiem veicas ar diagnosticēšanu. Jārūpējas par māju - tā jāiztīra, jādedz svece, jāpakvēpina ķimenes. Uzturā jāatsakās no gaļas, jādzer piens, jāēd biezpiens un rieksti.
Veselība. Ja šajā dienā saslimst, slimība ilgstoša, bet nav bīstama. Visjutīgākie šajā dienā ir dzimumdziedzeri un mugurkauls. Nav ieteicamas ķirurģiskas operācijas, apgriezt matus, nagus. Jāizvairās no seksa.
Šajā dienā dzimušie nebūs skaistuļi, bet uzņēmīgi gan. Spējīgi katru pasākumu novest līdz galam. Var būt lieliski tiesneši.
Sapņi - melīgi.
Akmeņi - dūmakains topāzs, melnais nefrīts.
Divdesmit ceturtā Mēness diena
Simbols - lācis.
Vispārējs raksturojums. Pamostas dabas spēki. Šīs dienas enerģijā slēpjas pārveidošanās tendences. Grūst vecais, top jaunais. Cilvēkam ļauts piedzīvot atklāsmes. Diena, kurā būtu jāpiemin mūsu senči - ārieši. Viņu simbols bija lācis. Senatnē uzskatīja, ka ārieši ieradušies uz Zemes no Lielā lāča zvaigznāja. Laiks saistīts ar celtniecību. Ja šajā dienā liek mājai pamatus - tā būs stabils patvērums uz gadu gadiem. Senajā Ēģiptē šajā dienā solīja veiksmi un ienākumus. Diena, kurā iespējams izmantot dabas spēkus. Var izpildīt spēka vingrinājumus nodarboties ar jogu, attīrīt organismu no sārņiem, bet domas - no visa ļaunā un liekā. Auglības dieva kulta diena, savienošanās un apaugļošanās laiks. Labs laiks seksuālajām attiecībām un bērniņa ieņemšanai. Nedrīkst ļauties vieglprātīgiem sakariem. Par tiem būs ilgi jāmaksā. Šī diena apsūdz un soda varmākas un sadistus. Var realizēties dzimtas lāsts. Dominē prakticisms domās un darbos.
Veselība. Ja saslimsiet šajā dienā, slimība nebūs bīstama, pāries bez sekām. Vārga nervu sistēma un asinsrite. Jāuzmana kājas un acis. Nav pieļaujamas varikozo vēnu, potīšu un acu operācijas.
Šajā dienā dzimušie būs labsirdīgi, kārtīgi, pakļauti gastronomiskām baudām. Bērns, ieņemts šajā dienā, būs spēcīgs, parupji veidots, neveikls, bet gudrs un godīgs. Ēdelīgs. Tiks mīlēts.
Sapņi - neitrāli.
Akmeņi - melnā jašma, obsidians, malahīts, zilais nefrīts.
Divdesmit piektā Mēness diena
Simbols - gliemežvāks, bruņurupucis.
Vispārējs raksturojums. Pasīva diena. Tā jāvelta pārdomām, vientulīgām, nesteidzīgām pastaigām. Var ļauties iztēles spēlēm, iedomu valdzinājumam. Jāieklausās savā iekšējā balsī, jāizvērtē tās padomi. Jāattīra no sārņiem gars un organisms. Ieteicama ārstnieciskā badošanās, masāža. Vajadzētu izvairīties no steigas un stresa, arī no smagumu celšanas. Ja jūtama uzmācīga ārējā ietekme, jāuzmanās nonākt kāda atkarībā. Neapdomīgai rīcībai var būt smagas sekas. Laba, veiksmīga diena braucieniem, ceļojumiem, tirdzniecībai, tiesu darbiem.
Veselība. Bīstami šajā dienā saslimt, nekavējoties jāmeklē medicīniskā palīdzība. Nedrīkst pieļaut sirds un mugurkaula operācijas. Var operēt kājas un locītavas. Ieteicami vingrinājumi, ka palīdz atbrīvoties no psihiskā sasprindzinājuma. Var apmeklēt pirti, badoties.
Šajā dienā dzimušos laime pavadīs līdz mūža galam. Viņi rīkosies nesteidzīgi, bet veiksmīgi, izcelsies ar lieliskām spriešanas spējām. Redzēs viedus sapņus. Bērnam, ieņemtam šajā dienā, līdz nāk kāds noslēpums, kas saistīts ar viņa dzimšanu. Bērns būs lēnīgs, sevī noslēdzies, prātīgs, gurds savos lēmumos, apveltīts ar labu intuīciju, kas var pāraugt gaišredzībā. Būs labo spēku aizsardzībā.
Sapņi - liekas zīmīgi, pareģojoši, tomēr nav vērā ņemami.
Akmeņi - tīģera acs, rozā marmors, heliotrops, perlamutrs.
Divdesmit sestā Mēness diena
Simboli - krupis, purvs. Krupis, tāpat kā čūska, personificē gudrību, taču tā cilvēkam nedod neko labu.
Vispārējs raksturojums. Tā ir viena no kritiskajām un bīstamākajām dienām, kad cilvēki rājas, velti strīdas, tērē daudz laika neauglīgām sarunām. Tāpēc iespējams pārtērēt enerģijas krājumus, spēkus. Šajā dienā ieteicams atturēties no īpašas aktivitātes. Labāk atpūsties un nodoties saprātīgiem, apdomīgiem darbiem. Noderīga gudrība un piesardzība. Ja šajā dienā izpaužas tieksme piedēvēt sev visus panākumus, tad to zināmā mērā var uzskatīt par 11. Mēness dienā pieļauto kļūdu rezultātu. Vēlams kontaktēties ar Skolotājiem, bet izvairīties no viltus sakariem un kontaktiem. Jācenšas pareizi izvērtēt dzīvi, trūkumus ļaužu raksturā, atšķirt īstenību no šķietamības. Šajā dienā pastiprinās iespēja tikt apzagtam. Ja ceļā satieciet cilvēkus ar pilnām somām vai spaiņiem, tad varat uzskatīt, ka esiet izvēlējies pareizo dzīves ceļu. Šajā dienā neko jaunu nevajadzētu uzsākt. Radīsies vienīgi zaudējumi un kaitējumi.
Veselība. Ieteicams atturēties no fiziskām aktivitātēm. Vēlama badošanās, nomierinoša masāža, pirts procedūras. Visjutīgākās ķermeņa daļas - krusti un āda. Slimība bīstama, grūti diagnosticējama, nepieciešama neatliekama medicīniskā palīdzība un kompleksa ārstēšana. Ieteicams atturēties no alkohola lietošanas.
Šajā dienā dzimušiem dzīvē sagaidāma turība un pat bagātība, bet viņiem lemts lielāko tiesu klusēt, dot solījumus un tos piepildīt.
Sapņi piepildās.
Divdesmit septītā Mēness diena
Simbols - zizlis, trijžuburis.
Vispārējs raksturojums. Neptūna diena. Tajā jūtama visu viņa mistēriju ietekme. Diena saistīta ar intuitīvām atklāsmēm. Ieteicams meditēt, uzklausīt vecākus cilvēkus. Var piekļūt slepenajām zināšanām. Šajā dienā ir jāizvairās skatīties spogulī. Vislabāk - iztikt bez spoguļa. Laba diena ceļojumiem - braucieniem pa ūdeņiem. Tā ir mistiķu, fantazētāju, dziednieku, vārdotāju diena. Ieteicams atturēties no alkohola. Var veikt jebkurus darbus. Diena ir īpaši izdevīga sējas darbiem. Gaidāma lieliska raža un veiksme tās realizēšanā.
Veselība. Slimības nav bīstamas. Nav ieteicams pārslogot kājas, ceļgalus, pēdas. Mazāk jāstaigā. Ieteicams veikt organisma attīrīšanos, apmeklēt peldbaseinu, pērties pirtī, baudīt masāžas procedūras. Labvēlīgs intīmais tuvums.
Šajā dienā dzimušie var būt ar vāju raksturu, neuzņēmīgi, svārstīgi. Alkst gūt jaunus iespaidus, jaunas atziņas. Var būt ceļotāji vai klaidoņi, dziednieki, fantazētāji, farmakologi (Neptūns atbild par medikamentiem). Augstākā līmenī - spējīgi uz ideālu mīlestību, zemākā - dzērāji, narkomāni. Šā cilvēka uzdevums - apgūt kosmisko apziņu. To piepildīt palīdz meditācija, lūgšanas, baltā maģija. Vecākiem jācenšas jau no mazām dienām ieaudzināt gribasspēku, attīstīt pašapziņu, stiprināt bērnu kā garīgi, tā arī fiziski. Labi ietekmē intensīvas nodarbības dažādos sporta veidos, piedalīšanās sacensībās.
Sapņi - tukši. Tiem nav jāpievērš uzmanība.
Akmeņi - violets, caurspīdīgs ametists, smaragds, rozā kvarcs.
Divdesmit astotā Mēness diena
Simbols - lotoss.
Vispārējs raksturojums. Saules diena. Iespējama garīga apskaidrība, dvēselē noris alķīmiski procesi. Jāļaujas apcerei. Laiks saskarsmei ar astrālo ķermeni, ar vissmalkākajām garīgajām izpausmēm, ar gaišredzības fenomenu. Var atvērties visas čakras. Meditācijas veicina atklāsmi, rada tieksmi uz gaišiem, cēliem darbiem. Šī ir ļoti labvēlīga diena. Jācenšas uzturēt labu garastāvokli, ielūkoties sevī, kontrolēt emocijas, saglabāt harmoniju sevī un ap sevi.

(Turpmāk - vēl)
Materiāls tapis sadarbībā ar "Horoskopu pasauli"

Citu datumu laikraksti

 • Īpaša banka atver kontu

  Es piedāvāju iespēju noguldīt bankā visdārgāko, kas jums ir - mīlestību, prieku, līdzpārdzīvojumu, visas emocijas, kuras var izdzīvot, esot blakus un...

 • Piecdesmit divus gadus - dzelzceļnieka sieva

  Deviņdesmit četrus gadus vecā alūksniete Valija Jēkabsone ir inteliģenta un sirsnīga kundze, kurai nezinātājs nedotu vairāk par 74 gadiem.Deviņdesmit...

 • Bejā strādā četri jauni skolotāji

  Jaunalūksnes pagasta Bejas pamatskolā 2004./2005.mācību gadā darbu uzsākuši četri jauni pedagogi.Jaunalūksnes pagasta Bejas pamatskolā...

 • Viena taisnība visiem?

  Tāpat kā dabā, arī sabiedrībā iezīmējas rudens laiks. Latvijas politikā padziļinājusies plaisa starp valdību un sabiedrību. Šķiet, ka iedzīvotāji...

 • Divas skolas saņems uzņēmēju dāvinātos datorus

  Sikšņu un Bejas pamatskolā divu mēnešu laikā nogādās uzņēmēju ziedotos datorus. Tajās situācija datortehnoloģiju sagādē atzīta par īpaši kritisku,...

 • Piedāvā grāmatas un mācību materiālus

  Alūksnes rajona Izglītības pārvalde saņēmusi grāmatas un materiālus, kas atvieglos skolotāju un skolēnu mācību darbu.Alūksnes rajona Izglītības...