Mēness ietekmē dzīvi uz Zemes

Sākums 14.augusta numurā. Ceturtā Mēness diena. Simbols - atzīšanas koks - izvēle starp labo un ļauno. Vispārējs raksturojums. Šo dienu ieteicams pavadīt vientulībā.

Sākums 14.augusta numurā.
Ceturtā Mēness diena
Simbols - atzīšanas koks - izvēle starp labo un ļauno.
Vispārējs raksturojums. Šo dienu ieteicams pavadīt vientulībā. Jāizvairās no principiālu lēmumu pieņemšanas, bet, ja tas tomēr jādara, viss rūpīgi jāpārdomā. Laba diena tiem, kuri būvē celtnes, kas saistītas ar ūdeni. Ceturtajai dienai ir divas daļas - tā nes sevī gan pozitīvo, gan negatīvo. Dienā nojaušama kāda netverama ļaunuma klātbūtne. Nelaimīga diena tiem, kuri paši savas vainas dēļ nokļūst kādā fatālā ietekmē. Tas var notikt ar cilvēkiem, kuri ir naidīgi noskaņoti (varbūt paši to neapzinās) pret tuviem cilvēkiem. Šajā dienā katrs saņem pēc nopelniem - tiek atalgots ar labu vai ļaunu. Rietumu astrologi uzskata, ka tieši šajā dienā Ādams iekoda labā un ļaunā atzīšanās koka auglī. Kā zinām, šim notikuma sekoja izraidīšana no paradīzes. Šajā dienā var atklāties informācija par iepriekšējām inkarnācijām. Var atrasties pazudušas lietas, var sastapt sen neredzētus, bet kādreiz tuvus cilvēkus. Apgriesti mati ataugot kļūst biezāki. Nedrīkst plūkt puķes un cirst kokus. Ieteicams pastaigāties mežā, klausīties garīgu mūziku.
Veselība. Slimības var kļūt bīstamas, ja tām nepievērš uzmanību. Jutīgākās ķermeņa daļas - rīkle, kakls. Var aktivizēties iedzimtās slimības, hroniskas kaites. Nelietot alkoholu! Dienu ieteicams veltīt atpūtai.
Šajā dienā dzimušais glabā sevī kādu kosmisku uzdevumu, kas dzīves gaitā jāatrisina. Ja nesaņem perfektu audzināšanu, var izaugt par egoistu.
Sapņi, ja tie ir labvēlīgi, var piepildīties. Ja sapnī redz sapiņķerējušos diegus vai sapinkojušos matus, tad jāatsakās no dienā paredzētā.
Akmeņi - sardoniks, amozonīts (mājās ienes prieku), zaļais nefrīts.
Piektā Mēness diena
Simbols - vienradzis. Tas nozīmē uzticību principiem un pienākumiem.
Vispārējs raksturojums. Šajā dienā konsekventi jāievēro savi principi. Jābūt gatavam aizsargāt, aizstāvēt, palīdzēt citiem. Nevajag uzsākt ilglaicīgus darbus. Jebkurš pasākums prasīs piepūli. Var būt zaudējumi. Laba diena tiem, kuri atrodas ceļā. Diena, kad jāpievērš uzmanību uzturam. Šī ir vienīgā Mēness diena, kad uzņemtā barība tiek izmantota bez atlikuma un pilnībā pārtop audos. Var ēst, cik gribas. Ieteicami piena produkti. Fatāla diena tiem, kuri izdara noziegumus, tie saņems pelnīto sodu. Ja ko pazaudē, tas nekad neatrodas. Attiecas gan uz lietām, gan cilvēku attiecībām. Ja dvēsele ir pilna, var raudāt. Šajā dienā asaras aizskalo rūgtumu.
Veselība. Nav ieteicama masāža. Slimības ir bīstamas. Tās galvenokārt skar barības trakta orgānus. Slimības var parādīties no organisma piesārņojuma. Ieteicams daudz uzturēties svaigā gaisā.
Šajā dienā dzimušie ir nemierīgi un kustīgi. Kalsni, nedraud liekais svars. Jāizvairās lietot uzturā produktus, kas satur pūšanas procesa izraisītājus. Šiem cilvēkiem piemīt spēja transformēt barību kā fiziskā, tā arī astrālajā enerģijā. Var kļūt par spēkavīru vai svēto.
Sapņi - gaišredzīgi.
Akmeņi - rozā halcedons, marmors, tirkīzs.
Sestā Mēness diena
Simbols - mākoņi, dzērve (simbolizē pasīvo Iņ).
Vispārējs raksturojums. Priecīga, aizrautīga diena. Veiksmīga zinātniskiem pētījumiem, eksperimentiem, labvēlīga draudzīgiem kontaktiem, nodarbībām, kuru mērķis ir stiprināt garu. Panākumu diena tiem, kas mācās. Dienai raksturīga saasināta apkārtējas pasaules uztvere, īpaši tas attiecas uz smaržām. Nojausma par astrālās pasaules klātbūtni. Šī ir kosmiskās enerģijas uzņemšanas diena. Var parādīties gaišredzība, var transformēt domas. Laba diena pasākumiem, kas veicina atjaunošanos. Diena, kad var ļauties mīlestībai un baudai. Senatnē šajā dienā novēroja mākoņus: ja debesis bija pilnīgi skaidras, vai pilnīgi aizklātas ar mākoņiem, tas nozīmēja, ka esam pazaudējuši harmoniju. Laba zīme - ja, vērojot mākoņus, dzirdama melodiska skaņa.
Veselība. Slimības nav nopietnas. Jāuzmana elpošanas ceļi. Labi strādā zarnas. Labvēlīga operāciju diena - šuves ātri dzīst.
Šajā dienā dzimušajiem paredzams ilgs un ražīgs mūžs. Šie cilvēki ir kosmiskās enerģijas transformētāji. Var veikt ievērojamus darbus.
Sapņus nedrīkst stāstīt, tad tie var piepildīties.
Akmens - hiacints.
Septītā Mēness diena
Simbols - zizlis, gailis, vēja roze.
Vispārējs raksturojums. Laba diena pasākumiem, kas ātri beidzas. Nedrīkst melot un pieļaut netaisnīgu rīcību. Veiksies tiem, kuri cīnās par taisnību. Var veiksmīgi kārtot jautājumus ar augstākstāvošām personām. Diena saistīta ar dabas stihijām, ar to garīgajām substancēm. Liela nozīme vārdiskajām izpausmēm, jāizsakās pareizā, skaidrā valodā. Vārdos izteiktas lūgšanas, mantras, buramvārdi iedarbojas ar īpašu spēku. Šajā dienā var ļauties piedzīvojumiem, bet jāuzmanās no provokācijām - tām var būt bīstamas sekas. Barībā nedrīkst lietot vistas gaļu, olas. Nedrīkst plēst traukus, grāmatas, vēstules.
Veselība. Slimības viegli ārstējamas. Laba diena ķirurģiskām operācijām (ja arī citi rādītāji ir optimāli). Nevajadzētu raut zobus. Iespējams viegli apsaldēties. Visjutīgākā ķermeņa daļa - plaušas. Jāizvairās no stresa.
Šajā dienā dzimušie būs ar labu veselību. Var būt nenopietni un virspusīgi pret notikumiem un attiecībām.
Sapņi mēdz piepildīties.
Akmeņi - safīrs, heliotrops, korallis.
Astotā Mēness diena
Simboli - fēnikss, šķirstiņš ar dārglietām, melni sarkana, dziestošas liesmas krāsa.
Vispārējs raksturojums. Grēku nožēlošanas un piedošanas diena. Notiek brīnišķīga transformācija. Ķīmisku un alķīmisku procesu rezultātā organismā sāk darboties vissmalkākās enerģijas. Ieteicama attīrīšanās ar uguni. Diena piemērota zāļu izgatavošanai, īpaši tādu, kuru sastāvā ietilpst daudz komponentu. Ieteicams badoties un attīrīt kuņģi un zarnu traktu. Var sākt jaunus darbus, bet ne lielus pasākumus. Laba diena ceļojumiem, braucieniem, var veiksmīgi pārcelties uz jaunu vietu. Jāuzmanās no ūdens.
Veselība. Saslimstot šajā dienā, grūtības noteikt diagnozi, slimība var ieilgt. Jāpievērš uzmanība kuņģim, zarnām un perifērās nervu sistēmas darbībai. Uzmanīgi jāapietas ar uguni! Diena labvēlīga zāļu gatavošanai.
Šajā dienā dzimušie ir alķīmiķi. Nav skaisti, bet izceļas ar prāta spējām, teicamām zināšanām un strādīgumu. Kļūs pazīstami, tiks cienīti. Bērnam, kas ieņemts šajā dienā, būs spilgta, bet sarežģīta dzīve. Var būt patiesi laimīgs, bet var piedzīvot traģiskus dzīves mirkļus. Piemīt liels gara spēks.
Sapņizīmīgi.
Akmeņi - sarkanais granāts, hrizolīts, marions.
Devītā Mēness diena
Simbols - sikspārnis.
Vispārējs raksturojums. Bīstama, viena no sātaniskajām dienām. Māņu, ilūziju, kļūdu laiks. Iespējama sāpīga vilšanās. Šajā dienā saņemtās zīmes nav labvēlīgas, tajās jāieklausās un rūpīgi jāanalizē. Nedrīkst sasist spoguli, labāk tajā vispār nelūkoties. Jāatturas no alkohola lietošanas. Spiediens krūtīs liecina par problēmām, kuru risinājums jāmeklē reliģijā, senās tradīcijās. Šī diena jāpavada ikdienas darbos, labi, ja izdodas pabeigt kādu sen iesāktu darbu. Nevajadzētu ļauties slinkumam. Diena, lai piedotu pāridarījumus. Jāveido aizsargsistēma pret negatīvām ietekmēm. Nedrīkst saderināties vai laulāties.
Veselība. Slimība bīstama, bet pakļaujas ārstēšanai. Visjutīgākie šajā dienā ir asinsrites orgāni un krūšu rajons. Jāvēro sāpes krūšu rajonā - var būt starpribu neiralģija, stenokardija. Jāuzmanās ar alkoholisko dzērienu lietošanu (iespēja saindēties). Iespējamas nervu lēkmes. Laba diena zobu ārstēšanai. Vajadzētu atturēties no seksa.
Šajā dienā dzimušie dzīvo garu un raženu mūžu, kas gan nav viegls. Šiem cilvēkiem nemitīgi jārūpējas par savu ģimeni, attīrot to no sārņiem. Šajā dienā ieņemtiem bērniem būs jāiet caur ciešanām.
Sapņi - slikti un mokoši. Parasti nepiepildās.
Akmeņi - melnās pērles, aleksandrīts, dūmakains topāzs (Uzmanību, šis akmens piesaista vientulību!).
Desmitā Mēness diena
Simboli - avots, strūklaka. Simboli liecina par nepārtrauktu enerģijas plūsmu un par dvēseles neatkarību.
Vispārējs raksturojums. Šajā dienā rodam pieeju slepeniem zināšanu avotiem. Iegūtās atziņas dažkārt liek rīkoties it kā neapzināti, kādu iekšēju, neapjaustu spēku ietekmē. Diena, kad ļauts ielūkoties pagātnē, izmantot zemapziņā paslēpto informāciju par iepriekšējās inkarnācijas uztverto pieredzi. Iespējama tieša saskare ar senām tradīcijām, karmiska atmiņas ieslēgšanās. Ieteicams meditēt par savas dzīves karmu, izmantojot senus portretus, ģenealoģisko dzimtas koku. Laba diena atpūtai pirtī. Jāveicina savstarpējā saskaņa ģimenē, tuvinieku vidū. Diena, kad iespējama samierināšanās. Var saņemt atbalstu no gados vecākiem radiniekiem. Laba diena kā sīku, tā nozīmīgu darbu iesākumam. Īpaši labi sākt celtniecības darbus. Neveiksmes un nepatikšanas ātri pāriet.
Veselība. Visjutīgākās ķermeņa daļas - krūškurvja kauls, aizkrūtes dziedzeris. Nav ieteicamas sirds un asinsvadu operācijas. Nav vēlams ārstēt nervu sistēmas un acu slimības. Jālieto vairāk šķidruma. Ja saslimst, nekavējoties jāmeklē medicīniskā palīdzība.
Šajā dienā dzimušie mēdz būt lieli ceļotāji, staigātāji. Viņi prot pieslēgties kosmiskajiem enerģijas avotiem, ir dāsni, pie viņiem bieži meklē padomu, palīdzību.
Sapņi - nenozīmīgi, nepatiesi.
Akmeņi - dzintars, hrizolīts, serdoliks.
Vienpadsmitā Mēness diena
Simboli - ugunīgs šķēps, kronis.
Vispārējs raksturojums. Astrālo kauju diena. Saistība ar slēptām enerģijām. Tiek uzskatīta par visspēcīgāko dienu Mēness ciklā. Var veikt attīrīšanas procedūras, nodoties lūgšanām un maģiskām darbībām. Ja cilvēks nav tām labi sagatavojies, jābūt uzmanīgam, nedrīkst sevi pārslogot. Jebkurš darbs jāveic uzmanīgi, saudzīgi, nedrīkst pamest pusdarītu. Jāvairās no ķildām, konfliktsituācijām. Šī ir nemirstības diena. Tas, kurš šajā dienā aiziet no dzīves, ilgi paliek atmiņā. Laba diena braucieniem, tālu ceļojumu uzsākšanai, arī pārbraukšanai uz jaunu dzīvesvietu. Nevajadzētu darboties ar asiem priekšmetiem. Šajā dienā maizi labāk lauzt, nevis griezt. Ja no rokām krīt asi priekšmeti - brīdinājums!
Veselība. Nav ieteicams sevi pārpūlēt fiziski. Saslimšana bīstama tikai sievietēm. Paaugstināta traumu iespējamība. Vārīga āda, iespējama alerģija. Aizliegtas maņu orgānu, kāju un aknu operācijas. Nedrīkst lietot alkoholu. Jāierobežo šķidruma uzņemšana.
Šajā dienā dzimušie apveltīti ar lielām prāta spējām. Būs spēcīgi, bet rīcībā neprognozējami. Paredzams garš mūžs. Glabā sevī kādu noslēpumu. Šajā dienā dzimušie zēni var izaugt par īstiem cīnītājiem. Šos cilvēkus bieži kož suņi un lapsenes.
Sapņus var neņemt vērā, bet dažkārt tie tomēr piepildās.
Akmeņi - ugunīgais opāls, hematīts, serdoliks.
Divpadsmitā Mēness diena
Simboli - kauss, sirds.
Vispārējs raksturojums. Žēlsirdības un līdzjūtības diena. Var ieslēgties kosmiskās mīlestības enerģija. Diena lūgšanām, vientulībai, altruisma izpausmēm. Laiks, kurā lūgšanas piepildās, gudrība uzvar jūtas, atnāk mierinājums. Vēlams dāvāt dāvanas, ziedot labdarībai, atbalstīt tos, kas nonākuši trūkumā. Nedrīkst turēt ļaunu prātu, dusmoties. Šī diena nav piemērota aktīvai darbībai. Labi, ja skar kāda atklāsme. Šī ir īstā diena, lai apliecinātu savu mīlestību un slēgtu laulību. Slikta zīme, ja saplīst trauks un izlīst šķidrums. Veselība. Jālieto tikai labi pārbaudīti medikamenti un kosmētiskie līdzekļi. Slimības var būt vērā ņemamas. Jāuzmanās no sirdskaitēm. Diena, kad attīrās elpošanas ceļi, sirds un plaušas. Šajā dienā ieteicams lietot daudz šķidruma (dzert augļu sulas, izņemot ābolu) un rupjas barības, ēst riekstus.
Šajā dienā dzimst laipni un iejūtīgi cilvēki. Viņiem piemīt izcila intuīcija. Dzīvē var būt problēmas. Iespējama iedzimta vai dzīves gaitā iegūta klibošana.
Akmeņi - perlamutrs, rozā pērles.
Turpmāk - vēl.
Materiāls tapis sadarbībā ar "Horoskopu pasauli"

Citu datumu laikraksti

 • Bojā iet cilvēks

  Alūksnes rajonā šķembu bāzē Virešu pagastā trešdien notikusi divu smago automašīnu sadursme, kurā cieta trīs cilvēki, bet viens gāja bojā.Alūksnes...

 • Pagastā gatavojas jubilejas sporta spēlēm

  Mālupes pagasta padome rīko 10. Alūksnes rajona pašvaldību sporta spēles. Tām sporta laukums pie pamatskolas ir gandrīz sakārtots.Mālupes pagasta...

 • Pieturās parādās grafīti

  Šogad pirmajā pusgadā pārgalvīgi autobraucēji, zagļi un huligāni valsts autoceļu aprīkojumam nodarījuši zaudējumus 135 000 latu apmērā, tas ir par 23...

 • Eiropas kampaņas “Būvē droši!” pasākumi turpinās

  Kampaņu organizē Eiropas Darba drošības un veselības aizsardzības aģentūra sadarbībā ar Eiropas Savienības dalībvalstīm un kandidātvalstīm, kā arī ES...

 • Nekas nav līdz galam izlemts

  Latvijas politiķi izvairās pieņemt konkrētus lēmumus. Mūsdienu politika balstās uz politiskās sadzīvošanas stratēģijām, nevis konsekventiem...

 • Vai pensionāram aizdod naudu?

  Vai Alūksnē ir tāda banka vai iestāde, kas pensionāram var aizdot 100 latu operācijai?Vai Alūksnē ir tāda banka vai iestāde, kas pensionāram var...