Mēness ietekmē dzīvi uz Zemes

Divas galvenās planētas, kas ietekmē dzīvi uz Zemes, ir Saule un Mēness.

Divas galvenās planētas, kas ietekmē dzīvi uz Zemes, ir Saule un Mēness. Pēdējā ietekmē ne tikai visus šķidrumus uz Zemes (arī okeānu paisumu, bēgumu, arī cilvēku, jo tā organismā ir vismaz 75 procenti šķidruma), bet arī vispārīgo dienas astroloģisko klimatu, fonu.
Cilvēka organismā viss pakļauts ritmiem un viens no svarīgākajiem ir tieši Mēness ritms. Mēness "atbild" par ikdienišķo, jūtām, intuīciju, sievišķo, partnerattiecībām. Pētot Mēness astroloģisko un cita veida ietekmi uz cilvēku, Zemi, notikumiem, tiek ņemti vērā trīs Mēness stāvokļi - Mēness fāzes, Mēness atrašanās zodiaka zīmēs un Mēness dienas. Ja izanalizējam šos stāvokļus un izmantojam informāciju, tad lieliski spējam paši organizēt savu dienu - bez astrologa vai cita speciālista padoma. Pieņemt vai nepieņemt šos astroloģiskos ieteikumus - ir jūsu pašu ziņā, jo katrs var būt savas veselības un laimes kalējs.
Mēness fāzes
Jauns Mēness - pirmelements - Zeme.
Jauna Mēness laikā organisms atrodas pasīvā stāvoklī. Cilvēki ir noslēgti, sevī ierāvušies, nesabiedriski, reizēm nervozi, jo samazinās smadzeņu apgāde ar skābekli. Tieši tāpēc šis nav labs laiks kolektīviem pasākumiem, grupveida terapijai, viesībām. Tomēr Jauna Mēness periods ir arī laiks, kad viss mostas, kad jādod impulss tālākai rīcībai, tāpēc šajā laikā labi plānot. Praktiskas nodarbes gan nevedīsies.
Augošs Mēness - pirmelements - Ūdens. Vislabvēlīgākā Mēness fāze. Cilvēki ir komunikabli, atsaucīgi. Intuīcija labi strādā. Labi plānot, sākt nozīmīgus pasākumus. Var apmeklēt valsts iestādes, vērsties pie priekšniecības ar lūgumiem. Izdosies arī jautājumu risināšana pa telefonu, izmantojot starpniekus.
Pilns Mēness - pirmelements - Gaiss. Mēness atrodas pilnbriedā.
Šajā laikā jābūt piesardzīgiem, jo iespējamas traumatiskas situācijas, pastiprinās noziedzīgās pasaules ietekme, kā arī cilvēkiem emocijas ņem virsroku pār prātu. Spēcīga alkohola, zāļu iedarbība. Tieši šo apstākļu dēļ vēlams atlikt svinības, masu pasākumu organizēšanu, apmeklēšanu. Nevajag uzsākt, pat plānot neko svarīgu. Nav vēlamas ķirurģiskās iejaukšanās. Tā kā emocijas un intuīcija atrodas maksimumā, iespējamas ķildas un gaišredzība.
Dilstošs Mēness - pirmelements - Uguns. Bīstams laiks, cilvēki kļūst enerģētiski neaizsargāti, ātri aizvainojas, ir viegli pieejami enerģētiskiem vampīriem. Nedrīkst ļauties dažādām pārmērībām, kārdinājumiem, fatālām ietekmēm. Šajā laikā astrologi iesaka pabeigt iesāktos darbus, bet nesākt neko jaunu. Apgrūtināta saskarsmes joma, sevišķi pa telefonu. Šajā laikā uzdarbojas melnie magi.
Mēness zodiaka zīmes
Mēness Aunā
Labi uzsākt projektus, kas nav ilglaicīgi. Var iepirkties, rīkot viesības, ceļot, aprunāties ar priekšniecību, veidot attiecības. Tomēr visu ieteicams darīt ar mēru, apdomīgi. Nedrīkst riskēt, slēgt laulības, līgumus. Uzmanīgi jāapietas ar uguni. Cilvēki ir agresīvi, impulsīvi.
Mēness Vērsī
Cilvēki ir mierīgi, stabili, konservatīvi noskaņoti. Rodas vēlme un ir labs laiks, lai labi paēstu, tiktos ar draugiem, apmeklētu mākslas pasākumus, iegādātos mākslas darbus. Var kārtot naudas lietas, turpināt iesāktos darbus, veltīt laiku ģimenei. Nevajag darboties ar asiem priekšmetiem, uguni, metālu.
Mēness Dvīņos
Informācijas uzņemšanas diena, bet jābūt piesardzīgiem, jo tā var būt kļūdaina. Cilvēki ir sabiedriski, nepastāvīgi, izklaidīgi, ārišķīgi. Labs laiks reklāmas pasākumiem, sludinājumu ievietošanai, lasīšanai. Var kārtot korespondenci. Ieteicams uzsākt mācības, doties netālos ceļojumos, darīt visu, kas neprasa ilgstošu laiku, lielus ieguldījumus. Nevajag iegādāties īpašumu.
Mēness Vēzī
Vēzis kā jau ģimeniska zīme visā pastiprina sievišķo, mātišķo. Var stiprināt ģimenes saites, dibināt partnerattiecības, ceļot pa ūdeni, gatavot ēdienu, iegādāties senlaicīgas lietas. Cilvēki ir jūtīgi, kaprīzi, viegli aizvainojami. Iespējamas histērijas lēkmes. Nevajag sākt remontu, celtniecību. Jāsargās no alkohola, zālēm.
Mēness Lauvā
Cilvēki paliek ārišķīgi, tiecas pēc slavas, naudas, grib izrādīties. Var rīkot viesības, sporta sacensības, tikties ar priekšniecību, uzsākt un turpināt biznesa darījumus, sākt celtniecību. Nevajag pārcelties uz jaunu dzīves, darbavietu, kā arī darboties ar naudu lielos apmēros.
Mēness Jaunavā
Cilvēki ir lietišķi, kritiski, askētiski. Labs laiks mācībām, var labi koncentrēties, arī atmiņa strādā lieliski. Var veikt visādus aprēķinus, nodarboties ar rediģēšanu, darīt lietas, kas prasa precizitāti. Padosies kolektīvi pasākumi, talkas, mājas uzkopšana. Ieteicams strādāt dārzā, veikt saimnieciskos iepirkumus. Vienīgi nevajag iegādāties zemi, māju, citādi naudas darījumiem labs laiks. Nav vēlams slēgt laulības.
Mēness Svaros
Cilvēki ir harmoniski, diplomātiski, saprotoši. Labs laiks pasākumu (bet ne liela mēroga) organizēšanai, vadīšanai, kolektīvam darbam, svinībām, reklāmai. Aizraus viss ar mākslu saistītais. Var ceļot, bet ne tālu vai ilgi. Izdosies romantisku sakaru veidošana, uzlabosies partnerattiecības. Jāuzmanās no asiem priekšmetiem, uguns.
Mēness Skorpionā
Kaislīgs laiks, kā jau pats Skorpions. Saasinās vardarbības iespējas, sevišķi saistībā ar seksuālu uzmākšanos. Iespējamas omas maiņas, histēriski gājieni, strīdi darbā un mājās. Spēcīgi darbojas intuīcija, dažiem var parādīties gaišredzība. Spēcīga griba, ir iespējas realizēt savus plānus dzīvē. Nevajag ceļot, mainīt dzīvokli vai darbavietu. Atsakieties arī no svētku rīkošanas.
Mēness Strēlniekā
Cilvēki ir atklāti, draudzīgi. Taisnīgi, optimistiski. Labs laiks sporta gaitu uzsākšanai, sacensībām, mācībām, ceļojumu uzsākšanai, intelektuālam darbam, sadarbībai ar ārzemēm. Padosies juridisku problēmu risinājums. Mērķi būs vieglāk sasniegt nekā citkārt. Labi veidosies partnerattiecības. Nedrīkst riskēt!
Mēness Mežāzī
Cilvēki ir nopietni, precīzi, lietišķi, apveltīti ar augstu pienākuma sajūtu. Dažus, sevišķi Mežāžus, šajā laikā var pārņemt grūtsirdība. Vēlams tikties ar vecākiem, nodarboties ar lauksaimniecību, strādāt dārzā. Var pirkt, pārdod nekustamo īpašumu, remontēt, celt mājas. Iespējami zinātniski atklājumi. Var sākt ilgstošus darījumus. Var būt apgrūtināta saskarsmes spēja ģimenē, ar draugiem. Neveiksies kolektīvi darbi. Nevajag stāties darbā, ņemt kredītu, kārtot darījumus valsts iestādēs, mainīt dzīvesvietu.
Mēness Ūdensvīrā
Cilvēki ir atjautīgi, egocentriski, tomēr draudzīgi. Labs laiks mācībām, mīlestībai, laulību slēgšanai, tehnisku un intelektuālu darbu veikšanai. Vēlams palīdzēt citiem, pieņemt padomus. Iespējami nereāli plāni. Iespējamas dažādas nejaušības, pārsteigumi. Nevajag mainīt darbu, kārtot darījumus, tikties ar priekšniecību. Ir traumatisma iespējas. Uzmanīgi ar alkoholu!
Mēness Zivīs
Cilvēki ir emocionāli, līdzjūtīgi, daudz prāto, analizē. Labs laiks labdarībai, darbam slimnīcās. Spēcīgi izpaužas alkohola, zāļu iedarbība, iespēja pārdozēt. Var pievērsties mākslai, apmeklēt kultūras pasākumus, iegādāties rotaslietas. Nav vēlams zīlēt. Var būt maldīgas idejas. Vēlams atslābināties, atpūsties, baudīt dzīvi, lutināt sevi un apkārtējos!
Mēness dienas
Mēness mēnesis ir periods no viena jauna mēness līdz nākamajam. Mēness mēnesis pārmaiņus ilgst 29 vai 30 dienas. Pirmā un pēdējā mēneša diena ir dažāda garuma, pārējās ir vidēji 25 stundas garas.
Pirmā Mēness diena
Simbols - lampa.
Vispārējais raksturojums. Laba, tīra diena. Labvēlīga radošām iecerēm. Šai dienā dzimušas idejas spēj iemiesoties. Diena jāvelta tādām domām un plāniem, kas spēj apskaidrot garu un padarīt gaišāku dzīves ritumu. Šī diena nav piemērota kolektīvam darbam un sabiedrisku pasākumu organizēšanai. Ieteicams pabūt vienatnē, meditēt, aizmirst aizvainojumu un piedot pāridarītājiem. Uzmanīgi ar nelabvēlīgām domām! Šī ir arī maģiska diena. Tāpēc var gadīties, ka jūsu ne īpaši nopietnais vēlējums var piepildīties. Fizioloģiski šī nav viegla diena.
Veselība. 1.Mēness dienā cilvēka organisms vēl nav spēcīgs, pazemināta imunitāte, tādēļ var viegli saslimt. Lai samazinātu saslimšanas, rūpīgi jāveic profilaktiski pasākumi, jāievēro ārsta rekomendācijas. Šajā dienā visjutīgākā ir galva, galvas smadzenes, seja, acis. Var būt sirds un asinsvadu slimības, epilepsijas lēkmes, uzliesmot slimības, kas saistītas ar akmeņu veidošanos orgānos. Vajadzētu atturēties no alkoholisko dzērienu lietošanas, izvairīties no ļoti karstu un asu ēdienu ēšanas.
Šajā dienā dzimušie var nodzīvot līdz sirmam vecumam. Var būt vientuļnieki, cilvēki, kuri visu mūžu meklē paši sevi, cenšas sevi izprast.
Sapņi ir patīkami, norāda uz labu.
Akmens - kalnu kristāls.
Otrā Mēness diena
Simbols - mute, zvēra rīkle, arī pārpilnības rags.
Vispārējs raksturojums. Laba diena zinātniskiem pētījumiem, informācijas iegūšanai, tādiem darbiem, kuru mērķis ir kaut ko izmainīt, pārveidot. Īpaši labi uzsākt ceļojumus, izbraucienus, tie būs veiksmīgi. Varam lūgt žēlastību un piedošanu. Veiksme pavada tos, kuri stāda dārzus un ceļ mājas. Dāsnums, parādīts šajā dienā, nesīs augļus nākotnē. Jāievēro diēta. Jāizvairās no pārēšanās un skopulības, no alkatības izpausmēm. Slikta diena zagšanai, sveša īpašuma piesavināšanai jebkurā veidā un formā. Šī ir īpaša pārbaužu diena. Varam pārbaudīt gan draugus, gan produktus. Rīkojas šādi: domās pārcilā dažādus produktus. Ja kāds no tiem izraisa nepatiku, no tā lietošanas ir jāatsakās. Ja kāds cilvēks, kuru uzskatām par draugu, šajā dienā izraisa negatīvas emocijas, labāk būs, ja viņam neuzticēsieties. Šajā dienā labi uzsākt nodarbības vingrošanā.
Veselība. Var sāpēt zobi, būt nierakmeņu lēkmes, saasināties locītavu slimības, aktivizēties hroniskas kaites. Slimības, kas šajā dienā iesākas, būs īslaicīgas un pāries bez sekām. Laba diena bērniņa ieņemšanai.
Šajā dienā dzimušie ātri aug, labi attīstās, bet var būt alkatīgi, skopi, izteikti uzkrājēji. Var izveidoties atkarība no lietām, nespēs no tām šķirties.
Sapņi neko nenozīmē.
Akmeņi - žadenīts, halcedons.
Trešā Mēness diena
Simbols - leopards, kurš gatavojas lēcienam.
Vispārējs raksturojums. Aktīvas cīņas dienas. Lieliska, lai nodarbotos ar kara mākslu, piemēram, karatē. Labi padodas darbi, kas saistīti ar metāliem. Var kalt dzelzi, asināt nažus... Senatnē šajā dienā lēja sudrabu. Cilvēki ar vāju enerģētiku kļūst pasīvi, aizdomīgi, iegrimst stagnācijā. Cilvēki ar spēcīgu enerģētiku veiksmīgi strādā ar biolaukiem. Dienas enerģija ir labvēlīga cilvēkiem, kuri aizstāv cildenus mērķus. Šajā dienā nav ieteicams uzsākt ko principiāli jaunu. Jāveic ikdienas, rutīnas darbi.
Veselība. Ja šajā dienā saslimst, tad atveseļojas ar grūtībām. Visjutīgākās ķermeņa daļas - kakls un pakausis, dzirdes orgāni, nervu sistēma. Diena labvēlīga fiziskās slodzes veikšanai. Var apmeklēt saunu, pirti.
Šajā dienā dzimušajiem var būt veselības problēmas, tendence uz agresīvu rīcību.
Sapņi - nenozīmīgi.
Akmeņi - rubīns, dzespilīts, pirīts.
Materiāls tapis sadarbībā ar "Horoskopu pasauli"
(Turpmāk - vēl)

Citu datumu laikraksti

  • Eiropas kampaņas “Būvē droši!” pasākumi turpinās

    Kampaņu organizē Eiropas Darba drošības un veselības aizsardzības aģentūra sadarbībā ar Eiropas Savienības dalībvalstīm un kandidātvalstīm, kā arī ES...

  • Nekas nav līdz galam izlemts

    Latvijas politiķi izvairās pieņemt konkrētus lēmumus. Mūsdienu politika balstās uz politiskās sadzīvošanas stratēģijām, nevis konsekventiem...

  • Vai pensionāram aizdod naudu?

    Vai Alūksnē ir tāda banka vai iestāde, kas pensionāram var aizdot 100 latu operācijai?Vai Alūksnē ir tāda banka vai iestāde, kas pensionāram var...