“Mēs - devītie” - ģenerālmēģinājums izlaidumam

Dāvja Ozoliņa Apes vidusskolā 26.martā notika 9.klases pasākums “Mēs - devītie”.

Dāvja Ozoliņa Apes vidusskolā 26.martā notika 9.klases pasākums "Mēs - devītie".
Priekšlikumu par šo pasākumu izteica mūsu klases audzinātāja Sandra Oto, mēs ar lielu sajūsmu piekritām un ķērāmies pie šā svarīgā pasākuma gatavošanas.
Pēdējā nedēļa pirms svarīgā vakara aizritēja nemanot, steigā un nelielā satraukumā, ko izjutām, jo ar lielu nepacietību gaidījām šo pasākumu. Savā starpā nolēmām, ka tas mums ir tāds kā ģenerālmēģinājums pirms izlaiduma.
Pienāca laiks, sākās mūsu ilgi gaidītais vakars. Šo vakaru iesāka Ilva Sāre, viņa un klasesbiedri bija tie, kuri mūs veda pie rokas 1.klasītē, bet šajā vakarā mēs paši sevi aizvedām uz rīkoto pasākumu. Paši runājām dzejoļus, sveicām mīļos vecākus un skolotājus, dziedājām dziesmu.
Un pat kā īstā Žetonu vakarā saņēmām gredzenus, ceram, ka tie mūs kā talismani sargās un palīdzēs grūtā brīdī.
Skolas direktore Mirdza Karro novēlēja mums panākumus un visiem saņemt apliecību par pamatizglītības iegūšanu.
Vakara beigu daļā mēs spēlējām teātri "Kas radījis pasauli?", tas bija latviešu tautas anekdošu sakopojums joku ludziņā piecās ainās, kuru sagatavot palīdzēja skolotāja Ilze Celenberga. Mēs ceram, ka skatītāji bija apmierināti ar mūsu sniegumu!
Pēc teātra devāmies uz klasi, kur mums un vecākiem bija iespēja piedalīties spēlē "Gribi būt miljonārs?", kuru sagatavoja un vadīja skolotājs Jānis Ločs.
Mums, devītajiem, šis vakars pagāja nemanot. Šajā vakarā mēs sajutāmies svarīgi un vienoti, jo nezinām, vai nākamgad būsim visi kopā. Mēs ceram, ka arī nākamā gada devītie turpinās mūsu aizsākto tradīciju!
Sarmīte Apine, Baiba Simkeviča, 9.a klases skolnieces

Citu datumu laikraksti

  • Skrodera amats palīdz iepazīt šejieniešus

    Mājās uz galda novietota Nemitīgās palīdzības Dievmātes fotogrāfija. Apkārt valda ideāla kārtība - neraksturīga vīrietim, kas mūža nogalē saimnieko...

  • Politiskie vēji pagaidām pieklusuši

    Latvijas politiskā dzīve pagājušās nedēļas laikā bija mierīga. Nemanīja ne krievu valodas aizstāvju aktivitātes, ne kreisā politiskā spārna...

  • Alūksnē svinēs Eiropas dienu

    Valsts galvenās kultūras inspektores Alūksnes rajonā Astrīdas Bēteres projekts “Ar mums sākas Eiropa” saņēmis Kultūrkapitāla fonda finansiālu...