Minifutbola čempionātā paliek piektie

Nedēļas nogalē beidzās Ziemeļaustrumu futbola līgas minifutbola čempionāts. Alūksnes Mobilo strēlnieku bataljona spēlētāji izcīnīja 5.vietu.

Nedēļas nogalē beidzās Ziemeļaustrumu futbola līgas minifutbola čempionāts. Alūksnes Mobilo strēlnieku bataljona spēlētāji izcīnīja 5.vietu.
"Šogad čempionātā piedalījās 16 komandas no deviņiem rajoniem. Pēdējā kārtā bataljona futbolisti tikai epizodiski demonstrēja labu spēli un lielāko daļu spēļu aizvadīja pavirši. Apakšgrupu spēlēs mūsu futbolisti spēlēja neizšķirti 1:1 ar "Rabalgu" no Cēsu rajona un futbola klubu "Kvarcs" no Madonas.
Izslēgšanas spēlēs alūksnieši sākumā zaudēja 0:1 "Kvarca" komandai un 0:2 Viļānu komandai. Tikai pēdējā spēlē ar 3:0 uzveicām Madonas Bērnu un jaunatnes sporta skolas komandu. Tas alūksniešu komandai šajā kārtā ļāva izcīnīt tikai 7.vietu.
Savukārt par astotās kārtas labāko spēlētāju atzina alūksnieti Daini Nalivaiko, kurš guva trīs vārtus. Šoreiz mūsu komandas vārtsargs D.Nalivaiko bija laukuma spēlētājs, jo komandā nespēlēja vairāki futbolisti. Vēl komandas labā katrs vienus vārtus guva Vladimirs Kondratjevs un Imants Ivanovskis," stāsta bataljona sporta instruktors Igors Krūmiņš.
Viņš atzīst, ka šoreiz alūksnieši nevarēja cīnīties par medaļām, jo no astoņām sacensību kārtām piedalījās tikai sešās.
"Divas kārtas izlaidām, jo bataljona komanda piedalījās Jauno NATO dalībvalstu čempionātā Lietuvā un Nacionālo bruņoto spēku spartakiādē Kolkā. Čempionātā uzvarēja "Kvarcs", sekoja Viļāni, Cesvaine, Lizums, Alūksnes MSB un Madonas bērnu un jaunatnes sporta skolas komandas. 2. un 3.vietu rezultatīvāko spēlētāju sarakstā dala Aldis Kleins un Viktors Mokšanovs," saka I.Krūmiņš.
Viņš uzsver, ka 2004.gada futbola sezona ir beigusies. Komanda sāk gatavoties ziemas sezonai, jau novembra sākumā tā startēs telpu futbola sacensībās.

Citu datumu laikraksti

  • Divas taisnības - viena vēsture

    Pagājušajā nedēļā bija vairāki politiski sabiedriski notikumi. Pēkšņās premjera Induļa Emša problēmas ar veselību neietekmēja Latvijas politikas...

  • Sāk ganīties pirmās gaļas šķirnes govis

    Gaujienas pagasta zemniekam Andrim Jegorovam atvestas gaļas šķirnes baltas, melnas un brūnas govis, kas turpmāk ganīsies Ziemeļgaujas ielejā un...

  • Rīko Rudens balli un savdabīgu loteriju

    Gandrīz 200 ilzeniešu sestdien tikās Rudens ballē, kur lustējās, saņēma pateicību no pagasta padomes un piedalījās loterijā, kurai laimestus bija...