Minimāla piepūle - maksimāls rezultāts

Žurnālistes Anitas Naikas grāmata “Slinkas meitenes rokasgrāmata” ir viegli saprotama un praktiski noderīga lasāmviela jebkurai sievietei, kura grib būt vesela un dzīvespriecīga, bet nevēlas daudz piepūlēties un mainīt iepriekšējo dzīvesveidu.

Žurnālistes Anitas Naikas grāmata "Slinkas meitenes rokasgrāmata" ir viegli saprotama un praktiski noderīga lasāmviela jebkurai sievietei, kura grib būt vesela un dzīvespriecīga, bet nevēlas daudz piepūlēties un mainīt iepriekšējo dzīvesveidu.
Grāmatā uzzināsiet ko darīt, ja ir smagas paģiras vai seksuālas problēmas, neveselīga āda vai liekā svara problēmas, nogurums, nespēks vai slikts miegs, vai vienkārši - kāda cita ikdienas ķeza, kas bojā garastāvokli. Arvien biežāk attopamies, ka rūpes par veselību atkal palikušas pēdējā vietā. Tās aizēno darbs, neskaitāmas mājas rūpes, tikšanās ar draugiem. Reizēm šķiet - tam visam nepietiek spēka un kur nu vēl laika rūpēties par sabalansētu ēdienkarti un ievērot dienas režīmu. Diemžēl nav viena pareizā risinājuma, kas sniegtu atbildi - kā ar to tikt galā.
A.Naika šajā grāmatā dod vienkāršus padomus, kā ar minimālu piepūli sasniegt maksimālu rezultātu - kļūt veselai, slaidai un vienmēr būt labā formā. Sekojot viņas padomiem, kas apkopoti astoņās grāmatas nodaļās, būs iespējams justies daudz labāk, būs vairāk dzīvesprieka, spēka un pietiks enerģijas dzīvot saskaņā ar savām vēlmēm.
Nodaļā par fizisko formu autore katram ikdienā iesaka iekļaut parastas fiziskas aktivitātes, izanalizē parastākās atrunas - nav laika, nav spēka, pamato sēdoša dzīvesveida nelabvēlīgās sekas, iesaka dažādas fiziskās darbības laukā, darbavietā, mājās.
Nedrīkst aizmirst arī par seksuālo dzīvi. Sekss uzlabo veselību - trenē sirdi, stiprina imunitāti, palēnina novecošanās procesus. Pie seksuālās veselības problēmām autore min dzimumtieksmes zudumu, seksuāli transmisīvās infekcijas, izmaiņas menstruālajā ciklā, krūšu dziedzeros un citu. Starp 25 paņēmieniem, kā uzlabot seksu, ieteikti arī šādi: vismaz reizi nedēļā nodarboties ar seksu, izzināt sava ķermeņa erogēnās zonas un atrast savu G punktu, mainīt pozas, paņemt gultā līdzi banānu (banānos ir daudz B grupas vitamīnu, kas palielina asiņu pieplūdi dzimumorgānos!), runāt ar partneri par seksu un savām fantāzijām, nodarboties ar seksu no rītiem, jo 30 minūtes aktīva seksa no rīta atbilst stundu ilgam seksam pēcpusdienā, tas efektīvi stimulē vielmaiņu un kavē tauku uzkrāšanos.
Svārstīgs garastāvoklis, depresija vai sērīgs noskaņojums ir izjūtas, ko gadās piedzīvot ikvienam, bet nepareizs dzīvesveids šos periodus tikai saasina. Stress pats par sevi patiesībā nav nekas slikts. Tā nav iedomāta kaite, bet gan organisma aizsargreakcija pēc principa "cīnies vai bēdz". Tāpēc stress rodas, vai nu sastopoties ar nevēlamu cilvēku, vai nonākot tādu notikumu virpulī, kas var jūs apdraudēt. Vairumā gadījumu trauksmes stāvoklis saglabājas organismā, un ar katru nākamo satraucošo atgadījumu stresa līmenis organismā arvien pieaug, izraisot virkni nepatīkamu pazīmju.
Kad jūsu ienaidnieks ir stress, var noderēt autores piedāvātas metodes ātrai stresa novēršanai - elpot dziļi, jo organisms saņem par maz skābekļa; ieēst kaut ko tādu, kas dod enerģiju; doties 10 minūšu ilgā pastaigā, novērtēt steidzamību.
Katrai sievietei daudz izsaka viņas ārējais izskats. Diemžēl jāsaka, ka agri vai vēlu dzīvesveids atspoguļojas sejā, tāpēc svarīgi ir veidot tādu dzīves režīmu, kas uztur labu veselību.

Citu datumu laikraksti

 • “Baltā puķe” pulcē ilzenietes

  Ilzenes pagasta dāmu kluba “Baltā puķe” dalībnieces nākamajā nedēļā dosies uz Valmieras Drāmas teātri vērot izrādi “Sādžu dakteris”.Ilzenes pagasta...

 • Luterāņu draudze Apē vēlas celt baznīcu

  Aprīlī apritēs desmit gadi, kopš Apē darbojas evaņģēliski luteriskā draudze. Kopīgi nolemts, ka jubileju draudze plašāk atzīmēs vasarā, kad paredzēts...

 • Aicina nodot kaitīgos medikamentus

  Pēdējo dienu laikā ir konstatēti jauni saslimšanas gadījumi, ko izraisījusi Baltkrievijā ražotā medikamenta “Askofēns P” sērijas 010104 lietošana....

 • Nenožēlo nevienu dzīves mirkli

  Alūksniete Ausma Lietaviete šodien ir laimīga, ka dzīvo, var būt kopā ar tuvajiem un mīļajiem cilvēkiem un ka viņiem klājas labi. Arī par to, ka nav...

 • Vai Einars Repše beidzis savu misiju Latvijā?

  Neviltotu prieku daudzos politiķos izraisīja Einara Repšes paziņojums, ka viņš atsakās no savas kandidatūras premjera amatam par labu Krišjānim...

 • Apbalvo čaklākos izplatītājus

  Ojāra Vācieša Gaujienas vidusskolas skolēnus svētdien Rīgā apbalvoja kā vienus no čaklākajiem UNICEF atklātņu izplatītājiem.Ojāra Vācieša Gaujienas...