Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Modeļu studijas dalībnieces gatavojas festivālam

Alūksnes modeļu studijas "Santa" desmit dalībnieces pašlaik gatavojas 1. Vidzemes un Latgales festivālam "Topmodelis 2003", kas šomēnes notiks Gulbenē.

Alūksnes modeļu studijas "Santa" desmit dalībnieces pašlaik gatavojas
1. Vidzemes un Latgales festivālam "Topmodelis 2003", kas šomēnes notiks Gulbenē.
"Festivālā piedalīsies 90 dalībnieces, kam būs jārāda sava defilē prasme. Meitenēm, kas startēs individuāli, būs jādemonstrē imidža tērps, svētku tērps un nepieradinātās modes tērps. Protams, svarīgākā būs meiteņu gaita, runas kultūra un tas, kā viņas pratīs sevi parādīt," laikrakstam stāsta modeļu studijas "Santa" vadītāja Evita Bogdanova.
Janvāra beigās Alūksnē viesojās modeļu aģentūras "Natalie" pārstāvji, kas organizēja atlases kārtu konkursam "Baltic Beauty". E. Bogdanova atzīst, ka atsaucība atlasei bija maza. "Ieradās tikai 13 meitenes. Divām no viņām bija iespēja šajā konkursā piedalīties, tomēr aizvakar "Natalie" pārstāvis atzina, ka viņām vēl daudz jāstrādā, tādēļ šoreiz Alūksnes meitenes konkursā nevarēs startēt," saka E. Bogdanova.
Valentīna dienā, 14.februārī, pulksten 17.00 Alūksnes Bērnu un jauniešu centrā modeļu studijas "Santa" dalībnieces pirmo reizi arī alūksniešiem rādīs, ko ir iemācījušās.
"Pašlaik "Santā" ir iesaistījušās 58 meitenes. Ja modeļu studija darbosies arī nākamajā gadā, iespējams, ka apmācību ciklu pagarināsim līdz diviem gadiem. Gads ir pārāk īss laika posms, lai labi apgūtu defilē, runas kultūru un zināšanas, kā pareizi kopt sejas ādu, matus un ķermeni, lietot dekoratīvo kosmētiku. Meitenēm ir daudz jāstrādā, lai sasniegtu labus rezultātus. Mūsdienu jaunatne ir pašpārliecināta, tas bieži traucē gūt labākus sasniegumus. Pasniedzēji viņām dod daudz, bet ne visu meitenes vēlas iegaumēt," secina E. Bogdanova.
Maija beigās paredzēts modeļu studijas "Santa" dalībnieču izlaidums.

Citu datumu laikraksti