Motokross pa sniegu un ledu

Gulbenes rajona Lizumā, Stārķukalna mototrasē pirmo reizi Latvijā notika ziemas motokross, kas pulcēja gan daudz sportistu, gan skatītāju.

Gulbenes rajona Lizumā, Stārķukalna mototrasē pirmo reizi Latvijā notika ziemas motokross, kas pulcēja gan daudz sportistu, gan skatītāju. Notika sacensības kvadriciklu, blakusvāģu ekipāžu, skijoringa un divās Open (solo motociklu) klasēs.
Starp braucējiem, kas cīnījās par Lizuma pagasta padomes kausu, bija arī motokluba Ape sportisti.
Open klasē ar radzēm nopietnā 17 dalībnieku konkurencē Raivis Levans divu braucienu summā izcīnīja septīto vietu, Edgars Rudītis bija desmitais, bet 13. vietā - Ainārs Dukulis. "Šis man bija pirmais nopietnais ziemas motokross," iespaidos dalās septiņpadsmit gadus vecais apenietis Raivis Levans. "Treniņbraucienā bija kritiens, un kāds motocikls pat pārbrauca rokai." Viņš priecājas ka sacensībās veicās labi, kaut arī trase bija sadangāta.
Sacensībās uzvarēja igaunis Erki Privoi. Jāpiebilst, ka E.Rudītis, tāpat kā Matīss Karro, sacensībās piedalījās ar daudz mazākas klases motocikliem, nebaidoties konkurēt ar pieredzējušākiem vīriem. Matīsam šoreiz augstāku vietu izcīnīt neizdevās, kaut arī treniņbraucienos viņš uzrādīja sesto labāko rezultātu, jo nepatikšanas sagādāja vienā sacensību braucienā piedzīvotais kritiens, bet otrā - saniķojās motocikls.
Open motociklu klasē bez radzēm veiksmīgākais bija Ainārs Vilciņš, kurš kopā ar Juri Deičmani uzvarēja arī skijoringā lielajā meistarklasē. Mazās meistarklases uzvarētāji bija Artis Rasmanis ar slēpotāju Āri Freiju.
Skatītājus priecēja Kristera Serģa uzvara abos braucienos četrriteņu kvadriciklu klasē, aiz sevis atstājot igauņus A.Lohmuru un I.Vāderpasu. Ekipāžu braucienos uzvarēja madonieši brāļi Jānis un Lauris Daideri.
Šīs sezonas nākamās motosacensības būs tradicionālais "Gaujas kauss", kas notiks 11. aprīlī Valmierā.

Citu datumu laikraksti

  • Rīko Cepuru balli

    Veclaicenes pamatskolas skolēni un skolotāji šonedēļ rīkoja Cepuru balli “Kā tik visa tai cepurē nav”.Veclaicenes pamatskolas skolēni un skolotāji...

  • Noslēdzies rajona padomes rīkotais konkurss

    Ir apstiprināti Alūksnes rajona padomes pašvaldību kultūras projektu konkursa rezultāti, sadalot rajona padomes līdzfinansējumu 2000 latu apmērā.Ir...

  • Atzīmē desmit gadu jubileju

    Šodien Kolberģa tautas namā notiks vidējās paaudzes deju kopas “Kolberģis” desmit gadu jubilejas koncerts.Šodien Kolberģa tautas namā notiks vidējās...