Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Motosportisti cīnās Polijā

Kenčinas pilsētas (Polija) motoklubs "Reszel" 18. oktobrī uz motokrosu "Piknik kross" bija uzaicinājuši arī Latvijas amatiersportistus.

Kenčinas pilsētas (Polija) motoklubs "Reszel" 18. oktobrī uz motokrosu "Piknik kross" bija uzaicinājuši arī Latvijas amatiersportistus.
"Gulbenes sportisti traumu dēļ uz savu sadraudzības pilsētu nevarēja doties, tāpēc kaimiņi mūsu valsti pārstāvēt piedāvāja motokluba "Ape" braucējiem," stāsta motosportists Ainārs Dukulis. "Nolēmām, ka tādu iespēju garām nelaidīsim".
"Bija silts, saulains laiks un patīkama trase. Bijām aizbraukuši dienu iepriekš, varējām treniņā iepazīt kalnaino trasi. Pārsteidza, cik ātri rīkotāji augstā līmenī sagatavoja trasi sacensībām, jo dienu iepriekš nekas neliecināja par gaidāmo krosu," iespaidos dalās A.Dukulis.
Startējot profesionāļu vērtējumā grupā virs 125 kubikcentimetriem, atsevišķos braucienos cesvainietis Andris Andrejevs, izcīnīja otro, bet A.Dukulis - trešo vietu. Pēc tam notika kopējais brauciens. Andris motocikla kļūmes dēļ tajā nepiedalījās, bet Ainārs saņēma vēl vienu kausu - šoreiz par otro vietu. Balvas piešķīra arī rūpnīcas "Philips" vietējā filiāle.
Sadarbību ir domāts turpināt. "Uzaicināsim poļu motosportistus pie sevis, lai redz, kā mēs te braucam," par iecerām stāsta A.Dukulis.

Citu datumu laikraksti

  • Vēsā rudens vakarā baudīsim karstu saldēdienu!

    Kamēr vēl augļos, ogās un dārzeņos vitamīnu ir papilnam, varam tos izmēģināt un nobaudīt dažādos ēdienos. Pagājušajā sestdienā piedāvājām pagatavot...

  • Nemeklē lielu laimi, bet atrod jaunas pārmaiņas

    Baltijas Tranzītu bankas Alūksnes filiāles direktore Ilze Merga ir kurzemniece, nāk no Kuldīgas. Pirmajā tikšanās reizē ar viņu nekas neliecina par...

  • Labas uzvedības ABC

    Piemērotas frāzes, ko komunikabls estēts var izmantot, aizgājis viesos.Piemērotas frāzes, ko komunikabls estēts var izmantot, aizgājis viesos. -...