Motosportisti gatavojas Latvijas čempionāta noslēgumam

Motokluba "Ape" sportisti gatavojas Latvijas čempionāta izšķirošajām sacīkstēm, kas notiks šīs nedēļas nogalē - 26. un 27. jūlijā Limbažos, Lielezera trasē.

Motokluba "Ape" sportisti gatavojas Latvijas čempionāta izšķirošajām sacīkstēm, kas notiks šīs nedēļas nogalē - 26. un 27. jūlijā Limbažos, Lielezera trasē. Treniņi notiek gan Apes trasē, kas nupat aizvadīja "Vaidavas kausa" jubileju, gan Jaunlaicenē.
Sacensībās Open klasē piedalīsies pagājušā gada čempionāta trešās vietas īpašnieks Mairis Levans. Viņu pašlaik no 2. vietas ieguvēja - Agra Ļitvinova - šķir tikai četri punkti.
"Ceru, ka negadīsies neveiksme un izdosies noturēt noturētu trešo vietu. Mēģināšu pacīnīties par otro, kaut arī Agris pašlaik ir sasniedzis savu labāko formu," saka Mairis Levans. "Limbažos 125 cm3 klasē startēs arī Raivis Levans. Viņam gan trauma Lizuma posmā ir izjaukusi cerības iekļūt labāko sešniekā. Paredzēti starti amatiersportistiem un 85 cm3 klasei. "Rūķīši" cīnīsies par "IK Auseklis" balvām.
Pagājušajā nedēļā Jēkabpilī notika LaMSF balvas izcīņas kārtējais posms. Tajā piedalījās visi vadošie republikas motosportisti, izņemot L. Kozlovski un, protams, A. Bobkovu un L. Freibergu, kuriem jāstartē Pasaules čempionātā. "Smaga sacīkste, kaut arī braucieni bija īsi," vērtē Mairis, kurš Jēkabpilī izcīnīja trešo vietu aiz A. Ļitvinova un A. Līcīša.
" Sarežģītā trase, kas vietām atgādināja "veļas dēli", radīja papildus grūtības un kritienus Tomēr vairāki mūsu motokluba sportisti tajā rādīja labu sniegumu. Savā grupā 30 dalībnieku konkurencē ļoti tuvu trešajai vietai bija Viesturs Kazainis, desmitniekā arī Andris Andrejevs.
Sacensībās piedalījās arī Aivo Līvs, Jānis Ļuļis un Ainārs Dukulis. Ceturtā vieta 125 cm3 klasē - Raivim Levanam. Dalībnieku izcīnītie punkti būs ļoti nepieciešami klubu kopvērtējumam."
Nākamajā dienā motosportisti turpināja cīnīties Tukumā, kur 74 dalībnieki stājās uz starta sacensībās enduro krosā. Putekļu dēļ braucieni kļuva bīstami, tādēļ paredzēto divu stundu braucienu organizatori saīsināja uz pusi. Arī šajās sacensībās Mairis izcīnīja trešo vietu, kārtējo reizi pierādot savu piederību Latvijas labākajiem motosportistiem. Karstais laiks netraucēja Matīsam Karro uzvarēt 85 cm3 klasē, viņa brālim Emīlam - 9. vieta. Savās grupās Raivis Levans un Andris Andrejevs izcīnīja sestās vietas, Ainārs Dukulis - 12. vietu.
Atgādinām jaunajiem motosporta līdzjutējiem, ka turpinās zīmējumu un fotogrāfiju konkurss "Vaidavas kausam -30".
Sacensību iespaidus, attēlotus jūsu zīmējumos vai fotogrāfijās, lūdzam iesniegt vai iesūtīt motoklubā "Ape", Jaunā ielā 1, līdz 12. augustam. Labāko darbu autorus gaida prēmijas!

Citu datumu laikraksti

 • Nākotnes nauda jeb Dalība 2.pensiju līmenī

  Lai gan masu medijos ir bijis šķietami daudz informācijas par dalību 2.pensiju līmenī, ir cilvēki, kas nav tai pievērsuši uzmanību, it kā tas viņus...

 • Aicina uz teātra svētkiem Dikļos

  Uz kārtējo "teātrinieku" kopā sanākšanu 9.augustā aicina Dikļu pagasts Valmieras rajonā.Uz kārtējo "teātrinieku" kopā sanākšanu 9.augustā aicina...

 • Vārds un tā īpašnieks ietekmē viens otru

  Numeroloģija kā mācība ir ārkārtīgi sena.Numeroloģija kā mācība ir ārkārtīgi sena. Ar tās palīdzību iespējams noteikt cilvēkam piemērotāko profesiju,...

 • Tauriņam pa pēdām

  Maigonis Tauriņš ieāva kājas garos gumijas zābakos, jakas kabatā iestūķēja baltā papīrā ietītu sviestmaizi un uzmeta galvā zaļu naģeni. - Ilgi būsi?...

 • Palīdzēs atrast nozagtus suņus

  Pārtikas un veterinārā dienesta Alūksnes pārvalde palīdzēs atrast īpašniekiem nozagtus suņus, kas, iespējams, atrodas Talsu rajona Ģibuļu pagasta...

 • Jauniešus pārņem datorspēļu trakums

  Datorspēles nav jaunums. Jau vairāk nekā desmit gadus dažādas spēles ir pieejamas bērniem un ne tikai.Datorspēles nav jaunums. Jau vairāk nekā desmit...