Mudina iedzīvotājus izteikt viedokli par topošo sporta kompleksu

Ikviens interesents publiskās apspriešanas laikā ir aicināts izteikt savu viedokli un ieteikumus par Alūksnes Mobilo strēlnieku bataljona sporta kompleksa skiču projektu.

Ikviens interesents publiskās apspriešanas laikā ir aicināts izteikt savu viedokli un ieteikumus par Alūksnes Mobilo strēlnieku bataljona sporta kompleksa skiču projektu. To var aplūkot Alūksnes pilsētas domes gaitenī līdz 18.jūlijam.
Topošais sporta komplekss ir iecerēts kā multihalle, kurā varētu nodarboties ar daudziem sporta veidiem - basketbolu, volejbolu, handbolu, futbolu, florbolu, vingrošanu, paredzot atsevišķas telpas cīņas sporta veidiem un šaušanai.
"Piedāvātajā projektā paredzēts, ka sporta kompleksam būs arī bataljona caurlaižu ēkas funkcija, izvietojot to atsevišķā kompleksa ēkas stūrī. Tāpēc pašreizējo bataljona caurlaižu ēku Lāčplēša ielā slēgs un izmantos tikai ļoti retiem gadījumiem. Kompleksa sporta zāle paredzēta 74x45 metrus liela ar augstumu 10,8 metri. Atsevišķi plānota smagatlētikas zāle, šautuve, rehabilitācijas telpa un palīgtelpas. Zālē paredzētas 290 skatītāju vietas un galerija otrā stāva līmenī, kā arī teleskopiski sabīdāmas tribīnes ar 340 skatītāju vietām pirmā stāva līmenī. Sporta kompleksa telpu kopējā platība būs 7780 kvadrātmetri," stāsta Alūksnes pilsētas attīstības nodaļas būvinspektore Aina Kaukala.
Pie kompleksa būs autostāvvieta 100 vieglajām automašīnām, 3 autobusiem un atsevišķi arī 3 televīzijas autobusiem. Teritoriju pie dīķiem labiekārtos, aprīkojot ar soliem, atkritumu urnām, gaismas ķermeņiem un karoga mastiem. Sporta komplekss būs Alūksnes Mobilo strēlnieku bataljona ēka, bet to varēs apmeklēt arī pilsētas iedzīvotāji. Paredzēts, ka to varēs izmantot arī koncertu organizēšanai un izstāžu rīkošanai. Sporta kompleksa būvniecības darbus plānots paveikt 2006. vai 2007.gadā.
Alūksnes pilsētvides plānotāja Antra Lielmane uzsver, ka iebrauktuve jaunajā sporta kompleksā ir plānota no Pils ielas puses - iepretim Mežinieku ielai. "Tiks mainīts skvērs, kas atrodas starp Lāčplēša un Pleskavas ielu, bet tajā esošā dīķu sistēma tiks saglabāta un labiekārtota," saka A.Lielmane.
A.Kaukala mudina iedzīvotājus būt atsaucīgiem un aktīvi izteikt savu viedokli par skiču projektu, lai nav tā, ka pēc tam kāds ir ar kaut ko neapmierināts. "Mēs, alūksnieši, esam ieinteresēti, lai šis sporta komplekss taptu, tādēļ nebūsim kūtri un izteiksim savu viedokli. Tādējādi mēs piedalīsimies savas pilsētvides veidošanā. Alūksnei šis sporta komplekss būs ļoti liels ieguvums," saka viņa.

Citu datumu laikraksti

  • Ģimenes autobuss brauc kalnup

    Jaunlaicenietis Ainārs Raudiņš lepojas, ka viņam ir liela ģimene. Četru brāļu un māsas ģimenes ar bērniem un vecvecākiem aizņemtu jaunā autobusa...

  • Nometnei ir trīs finansējuma avoti

    Alūksnes Sociālās palīdzības centrs jūlijā organizēs nometni maznodrošināto ģimeņu bērniem.Alūksnes Sociālās palīdzības centrs jūlijā organizēs...

  • Dejotājiem ir sākušies svētku kopmēģinājumi

    Vakar līdz pulksten 21.00 Alūksnes rajona 400 dejotāji ieradās Rīgā, Teikas rajona vidusskolā.Vakar līdz pulksten 21.00 Alūksnes rajona 400 dejotāji...