Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Mudina iesaistīties zīmējumu konkursā

Latvijas Skolu sporta federācija sadarbībā ar Latvijas Volejbola federāciju izsludina zīmējumu konkursu "Uzzīmē "Volejbumu!"".

Latvijas Skolu sporta federācija sadarbībā ar Latvijas Volejbola federāciju (LSSF) izsludina zīmējumu konkursu "Uzzīmē "Volejbumu!"".
"Konkursa mērķis ir veicināt skolēnu un jauniešu interesi par volejbolu kā par demokrātisku un visiem interesentiem praktizējamu sporta veidu, kā arī noskaidrot labākos zīmējumus pamatskolas un vidusskolas vecuma grupās, lai uzvarētāju zīmējumus izmantotu sporta spēļu "Volejbums" diploma un plakāta noformējumam. Šādi vēlamies veicināt interesi un popularizēt Latvijas Skolu sporta federācijas sadarbībā ar Latvijas Volejbola federāciju kopīgi organizētās sporta spēles volejbolā "Volejbums", kas 2003.gadā no 17.maija līdz 25.augustam jau sesto reizi notiks 12 posmos," laikrakstam stāsta Latvijas Skolu sporta federācijas projektu kordinators Tālivaldis Kronbergs.
Viņš norāda, ka konkursā var piedalīties pamatskolu un vidusskolu audzēkņi un jaunieši (vecumā no 10 līdz 18 gadiem). "Ir jāiesūta zīmējums (formāts A4) par konkursa nosaukumam "Uzzīmē "Volejbumu" atbilstošu tēmu.
Konkursa uzvarētāju darbus publicēs. Balvās uzvarētāji saņems Latvijas Skolu sporta federācijas, Latvijas Volejbola federācijas un sponsoru balvas. Sporta spēļu "Volejbums" laikā tiks organizēta konkursa godalgoto zīmējumu ceļojoša izstāde spēļu norises vietās," akcentē T. Kronbergs.
Darbi vērtēšanai iesūtāmi līdz 2003.gada 7.martam. Konkursa rezultātus paziņos līdz 2003.gada 1.aprīlim. Konkursa uzvarētāju apbalvošanas laiku noteiks atbilstoši apstākļiem, bet ne vēlāk kā līdz 2003.gada 10.maijam.
Darbi sūtāmi uz LSSF, Annas ielā 2, Rīgā, LV-1001 ar norādi "Konkursam"/Tālivaldim Kronbergam.
"Lai izvairītos no pārpratumiem konkursa darbu vērtēšanas laikā, aicinām visus interesentus saņemt konkursa nolikumu, lūdzot to e-pastā ([email protected])," saka T. Kronbergs.

Citu datumu laikraksti