Nākamā Modes bode būs pirms Ziemassvētkiem

“Biju domājusi tikai atnākt paskatīties, pabaudīt atmosfēru, bet nopirku vairākas labas lietas, tostarp mazulim. Bet tās ir kvalitatīvas un ilgi kalpos,” atzina alūksniete Santa, apsverot, ka arī pati varētu andelēties nākamajā Modes bodē. To organizatori - stiliste Antra Reismane un viņas domu biedri - sola rīkot decembra sākumā. Tad tiks akcentēti svētku tērpi un aksesuāri, bet andelēt varēs arī jebko citu.
A. Reismane stāsta, ka aizvadītajā sestdienā Alūksnes Kultūras centrā notikušajā Modes bodē piedalījušās 23 dalībnieces. Kaut arī apmeklētāju varējis būt vairāk, priecē visu paaudžu auditorija gan pārdevēju, gan pircēju vidū, kas nozīmē, ka sarīkojumam Alūksnē ir nākotne.

Visdažādākā auditorija
Rīdziniece Olga Kaļiņina, kura nedēļas nogalē apciemojusi radus Balvos, nolēmusi pie reizes apmeklēt arī netālu - Alūksnē - notiekošo Modes bodi un mazliet patirgot savu garderobi. “Par pasākumu uzzināju sociālajos tīklos, reklāma bija rosinoša, tādēļ nolēmu pamēģināt. Te ir ļoti jauka atmosfēra, draudzīgas pārdevējas, mūzika, nav garlaicīgi ne mirkli, nemaz nerunājot par to, ka man bija veiksmīga arī pati andele,” stāsta Olga. Netrūka arī citu viešņu, no Balvu puses pat vairākas Modes bodes dalībnieces. Arī Zinaīda Logina šajā andelē piedalījusies pirmo reizi, bet tas neesot nekāds pārsteigums, jo Zinaīda ir viena no aktīvākajām balvenietēm un mēdz izmēģināt visu jauno. “Man ir mirkļa impulsā iegādāts apģērbs dažādos ceļojumos, ko tagad labprāt iztirgoju. Šodien veicās diezgan labi, un peļņa ir apmēram simts eiro,” atklāj Z. Logina.

Patīk pucēties un labi
pavadīt laiku
Savukārt alūksnietes Solvita Kivleniece - Šļivka un Santa Reimane ir stila un modes pasākumu fanes, līdz ar to neiztrūkstoši ir arī Alūksnes Modes bodē. “Mums patīk pucēties, patīk iepirkties, labprāt apģērbu pamainām, komplektējam, un arī šāds pasākums palīdz to ērti izdarīt,” stāsta dāmas. Solvita ir jau vairākkārt piedalījusies populārajos “Andeles Mandeles” pasākumos, un arī šoreiz viņa ir apmierināta ar Modes bodē pavadīto dienu, apsverot dalību arī nākamajā.
Alūksniete Līga Langrate iegrie­zusies modes bodē garāmejot un priecājās, uzzinot, ka Alūksnē šāda veida pasākums uzņēmis apgriezienus. “Šis ir ideāls pulcēšanās sarīkojums dāmām trīsdesmit, četrdesmit plus, tostarp manai paaudzei, es satieku daudzus pazīstamus un varu jauki pavadīt laiku,” saka L. Langrate.
Jauku laika pavadīšanu ar dzīvo fona mūziku nodrošināja arī organizatoru uzaicinātie mūziķi - Jānis Amantovs un Kaspars Vaļenieks. Lūgti komentēt pasākuma norisi, kungi to vērtēja atzinīgi, aici­not nākamreiz iekļaut arī vairāk vīriešu apģērbu. Tāpat viņi rosināja veidot intīmāku pasākuma atmosfēru, ko A. Reismane savukārt solīja sarūpēt tematiskā naktstērpu Modes bodē. Taču nākamā plānota Ziemassvētku noskaņās decembra sākumā, lai var pagūt savlaicīgi izraudzīties svētku tērpu. Sekojiet informācijai laikrakstā!

Teksts un foto: Sandra Apine

Citu datumu laikraksti

 • Haoss Alūksnes ceļa zīmēs 10

  Haoss Alūksnes ceļa zīmēs

  Turpinās no 1. lappuses“Ilgāk nekā gadu šis unikālais veidojums bija Alūksnes pilsētā. Galvenā ceļa zīme, kas nosaka to, kam, vadot...

 • “Multivitamīnu multipaka” – “Astro'n'out”arī Alūksnē

  “Multivitamīnu multipaka” – “Astro'n'out”arī Alūksnē

  Jaunā albuma “Multivitamīnu multipaka” iznākšanu grupa “Astro’n’out” svin ar multitūri, kuras laikā sestdien, 19. oktobrī, pulksten 19.00 viesosies...

 • Glika mājupceļā

  Glika mājupceļā

  …vēl vasarā zaļojošas Lietuvas, Polijas un Vācijas lauku āres un mēs – 15 laimīgi un smaidoši Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas skolēni, Ernsta...