Nākamgad skanēs “Kristīgais radio”

Nākamgad arī Alūksnē varēs dzirdēt “Kristīgo radio”, jo šim mērķim SIA “Vārds un CO” paredzējusi iegādāties un uzstādīt raidītāju.

Nākamgad arī Alūksnē varēs dzirdēt "Kristīgo radio", jo šim mērķim SIA "Vārds un CO" paredzējusi iegādāties un uzstādīt raidītāju.
"Mums kā nacionālai radiostacijai ir piešķirta Latvijas valsts elektrosakaru inspekcijas frekvence. Patlaban strādājam pie raidītāja izveides Krāslavā. Līdzko šo darbu pabeigsim, tas varētu būt gada nogalē, sāksim strādāt Alūksnē," laikrakstu informē "Kristīgā radio" programmas direktors Māris Dravnieks.
Alūksnē "Kristīgais radio" būs dzirdams 107,3 MHz diapazonā 24 stundas diennaktī. M.Dravnieks uzsver, ka tas nodrošinās dzirdamību Alūksnē un 20 līdz 30 kilometru rādiusā no tās.
"Paldies interesentiem no Alūksnes, kas mums ir rakstījuši vēstules un jautājuši, kad mūs varēs dzirdēt šajā pilsētā. Ja jūtam, ka par mums cilvēki interesējas, tad paplašinām "Kristīgā radio" darbību," uzsver M.Dravnieks. Viņš bilst, ka radio raidīšana un uzturēšana ir finansiāli dārgs process.
"Mēs ceram uz vietējo draudžu un labas gribas cilvēku atbalstu. Mūsu radio darbība galvenokārt balstās uz ziedojumiem, nevis uz komerciālu darbību," norāda programmas direktors.
"Kristīgais radio" skan kopš 1993.gada decembra. To var dzirdēt Rīgā, Talsos, Liepājā, Kuldīgā, Ventspilī, Cesvainē, Jēkabpilī. Kopš augusta to var klausīties arī Valmierā 100,1 MHz diapazonā. Tā ir pēc skaita astotā "Kristīgā radio" stacija, kas sākusi darbu.

Citu datumu laikraksti

  • Rajonā šogad izvietos 14 ceļa zīmes

    Tūrisma attīstības valsts aģentūra šogad uzsākusi īstenot projektu “Vienotas tūrisma informācijas ceļa zīmju sistēmas izveide”, kuram beidzies...

  • Rajonā būvniecības pārkāpumu ir maz

    Par patvaļīgu būvniecību vai tās renovāciju bez akceptēta projekta vai būvatļaujas, juridiskas personas varēs sodīt ar naudas sodu no 200 līdz 3000...

  • Uz semināru aicina sociālos darbiniekus

    Jaunalūksnes pagasta “Paideros” 23. un 24.septembrī notiek seminārs par cilvēku tirdzniecības problēmu, tajā aicināti piedalīties Alūksnes, Gulbenes...