Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Nav līdzekļu sporta zāļu celtniecībai

Mālupes pamatskolas sporta zāli varēs pabeigt, jo finansējums no valsts jau saņemts, taču visticamāk naudas nebūs piebūves celtniecībai.

Mālupes pamatskolas sporta zāli varēs pabeigt, jo finansējums no valsts jau saņemts, taču visticamāk naudas nebūs piebūves celtniecībai. Arī Ziemeru pamatskolas renovāciju šopavasar pabeigs. Bet Apes vidusskolas un Gaujienas ģimnāzijas paredzēto sporta zāļu celtniecība ir apšaubāma.
"Mēs esam labākā situācijā, jo objekts ir iesākts, bet nav pabeigts. Tas nozīmē, ka finansējums jāpiešķir pirmām kārtām. Tomēr pašvaldība nesaņems investīcijas, tātad nav cerību, ka varēs uzcelt piebūvi, kā arī iegādāties basketbola grozus. Saskaņā ar sanitārajām normām jaunuzcelta sporta zāle nedrīkst būt bez dušām un ģērbtuvēm. Pagaidām vēl piketēt pie Ministru kabineta nebrauksim," secina Mālupes pamatskolas direktors Broņislavs Andranovs.
Kad sporta zāle būs pabeigta, tad skolas kolektīvs apdomās turpmāko rīcību. Paredzams, ka marta beigās grīda būs ne tikai ielikta, bet arī krāsota un lakota. Protams, tad sporta nodarbības notiks jaunajā zālē.
Salīdzinot ar pagājušo gadu, investīcijas lauku rajonu pašvaldībām ir samazinātas vairāk nekā trīs reizes. Ministru prezidenta Einara Repšes teiktais, ka nekādas protesta akcijas vai streiki neietekmēs valdības lēmumu, rada bažas par sporta zāļu un to palīgtelpu celtniecību.
"Līdz 1.februārim bija jāiesniedz projekta pieteikums investīcijām 2005. un 2006.gadam, bet tajā ieteica izdarīt labojumu - pieprasīt finansējumu jau 2004.gadam. Atbilde vēl nav saņemta," stāsta Apes pilsētas domes priekšsēdētāja Astrīda Harju. Viņa necer uz līdzekļu piešķiršanu, ja tos nesaņem objektiem, kam bija paredzētas investīcijas. Vidusskolas piebūves sienu paredzēts rekonstruēt, lai blakus celtu sporta zāli. Līdzīgi ir Gaujienas ģimnāzijā, kur arī bija paredzēts celt sporta zāli.
"Mūsu pamatskolas sporta zāle var funkcionēt. Tiesa, bija mutiska vienošanās par valsts atbalstu arī šogad, lai varētu turpināt būvdarbu otro kārtu. Bet acīmredzot to nepildīs," secina Ziemeru pagasta padomes priekšsēdētājs Vilis Pauliņš. Viņš atzīst, ka varot priecāties, jo būve nepaliek bez jumta.
"Valdībai ir jāsadarbojas ar pašvaldībām, jo tikai tā iespējams uzlabot iedzīvotāju dzīves apstākļus. Arī sporta zāles ir viņu vajadzībām," akcentē V.Pauliņš.

Citu datumu laikraksti

  • Starp lietuviešiem un latviešiem vairāk ir līdzīgā

    Jau izsenis lietuviešu un latviešu tautas uzskatītas par ļoti tuvām - ar iespējām tās tuvināt, ar mēģinājumiem tās šķelt.Jau izsenis lietuviešu un...

  • Aicina fotografēt

    Valsts kultūras pieminekļu aizsardzības inspekcija rīko starptautisku fotokonkursu jauniešiem "Kultūras mantojums fotogrāfijās 2002 - 2003".Valsts...

  • Atbild jurists

    - Esmu dzirdējis, ka tagad esot jāveic kaut kādas personu datu reģistrācijas darbības, ja mans uzņēmums nodarbina darbiniekus, - jautā lasītājs.-...